Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

kapelusze :polew:

Tak się złożyło że wieczorowi a nie poranni :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

siemian jednak podswietla sie na czerwono.. :naughty: dopiero jak sie zrobilo ciemno to bylo widac ten wlacznik.. :wink4:

hmmm, to co podświetlenie działa tylko jak się ściemni... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian jednak podswietla sie na czerwono.. :naughty: dopiero jak sie zrobilo ciemno to bylo widac ten wlacznik.. :wink4:

hmmm, to co podświetlenie działa tylko jak się ściemni... ?

swieci razem ze swiatłami , to chyba normalne że jak jest jasno to nie widać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pamiętnika terrorysty...

...czyli dlaczego w Polsce nie zdarzają się ataki terrorystyczne

Dzień 1.

Od miesiąca przygotowywaliśmy się do ataku na Polskę. Teraz jestem razem z wieloma innymi, którzy są gotowi oddać życie za wiarę na miejscu. Na lotnisku co prawda zgubiła się część bagaży, ale dużo zostało. Pobili nas łysi panowie w spodniach z paskami. Wynajęliśmy pokój w hotelu.

Dzień 2.

Razem z Al-Muzharedinem i Olazeherem podłożyliśmy bombę w samochodzie i poszliśmy oglądać wiadomości. Ponieważ nic nie mówili o samochodzie-pułapce, poszliśmy sprawdzić co się stało. Z samochodu zniknęły - radio, wycieraczki, pokrowce na fotele, lusterka, blokada na kierownicę oraz bomba. Pobili nas łysi panowie w spodniach z paskami.

Dzień 3.

Dzisiaj odpoczywamy po porażce. Pobili nas łysi panowie. Mają nam przysłać dodatkowy sprzęt z naszego kraju. Wieczorem posłaliśmy 5 naszych z najtwardszymi łbami do baru, mieli zapić Polaków na śmierć. Wszyscy polegli w boju, pomodliliśmy się za nich. Pobili nas łysi panowie.

Dzień 4.

Ponieważ ukradli nam telewizor z hotelu, słuchamy radia. Chrześcijański, polski przywódca duchowy jest jeszcze gorszy niż nasz! Nienawidzi Żydów i Masonów, którzy chcą zniszczyć polski Naród. Czyżby ktoś nas ubiegł? Mamy nadzieję, że o. Rydzyk nie dowie sie o nas, póki będziemy w tym kraju. Nie pobili nas łysi panowie, bo siedzimy w domu.

Dzień 14.

Trwają przygotowania do zburzenia pałacu kultury. Miał przyjść dzisiaj sprzęt, ale wszystko zgubiło się na poczcie, doszła tylko paczka z instrukcjami, jak używać broni, która nie doszła. Oglądaliśmy M jak Miłość, Alezhebar popłakał się.

Dzień 15.

Wysłaliśmy kopertę z wąglikiem do Polskiego Prezydenta. Nie doszła. Pobili nas łysi panowie.

Dzień 16.

To dzisiaj punkt kulminacyjny, burzymy Pałac Kultury. Z braku ładunków wybuchowych, kupiliśmy dobre polskie łopaty w supermarkecie i podkopujemy fundamenty. Łopaty połamały się. Pobili nas łysi panowie.

Dzień 17.

Dzisiaj Al-Quaherezejuan podjął się samobójczej misji! Wbiegnie z bombą do supermarketu i zdetonuje ją. Wrócił po 6 godzinach. Najpierw ukradli mu bombę, potem pobili go łysi panowie.

Dzień 18.

Wracamy do kraju. Polska sama świetnie sobie radzi bez naszych zamachów.[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 23:46_________________________________________________

siemian jednak podswietla sie na czerwono.. :naughty: dopiero jak sie zrobilo ciemno to bylo widac ten wlacznik.. :wink4:

No ale dokładnie patrzyłem i jestem prawie pewien że jedna dioda nie świeciła. Reszta tak...

hmmm, to co podświetlenie działa tylko jak się ściemni... ?

swieci razem ze swiatłami , to chyba normalne że jak jest jasno to nie widać :wink4:

[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 23:47_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=pQrjMsDvVzQ Kajtek też jest hardcorem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł :hi:

plany do auto mi sie jeszcze raz zmieniły :tongue4:

stwierdziłem, że jestem za młody na dziadkowóz i ma byc mocne i ma miec 4 buty :decayed:

mam nadzieje ze was zaskocze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł :hi:

plany do auto mi sie jeszcze raz zmieniły :tongue4:

stwierdziłem, że jestem za młody na dziadkowóz i ma byc mocne i ma miec 4 buty :decayed:

mam nadzieje ze was zaskocze

Kupuj Ese w B5 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł :hi:

plany do auto mi sie jeszcze raz zmieniły :tongue4:

stwierdziłem, że jestem za młody na dziadkowóz i ma byc mocne i ma miec 4 buty :decayed:

mam nadzieje ze was zaskocze

Jeep Wrangler? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s3 ma 4 klapki a nie buty (haldexy dupexy i inne wiskozy to nie prawdziwe quattro)

Mocne :naughty:

Dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s3 ma 4 klapki a nie buty (haldexy dupexy i inne wiskozy to nie prawdziwe quattro)

to z jednej strony lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...