Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj biometr niekorzystny bo cos sie ludzie spinaja :)

a btw. to zgasi dzisiaj....tada.....CUBER :):polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 01:49_________________________________________________a ja Was zgasze i kaze zakupic 1.9 SDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Kamil - wbij na spota a3'ek w sobotę - Kryspinów, godzina 17.

Być może jakaś eska wpadnie - popytasz i na pewno będziesz więcej na jej temat wiedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja akurat poruszam b.odprężające tematy, ale żeby nie było bez malutkiej prowokacji: jak myślicie dlaczego 1.9 i 2.5 (tzw. "stare" rzędowe R5) są do dzisiaj montowane, oczywiście w wersjach rozwiniętych, w autach użytkowych typu Transporter lub Crafter, a nie doskonałe V6 czy 2.0?. Po przetargu (a muszą kupować krajowe) niemieckiej policji i dostarczeniu furgnetek mających zawsze i w każdej sytuacji popierdalać i działać, koncern VW mógłby zwinąć żagle sprzedając państwowej instytucji niektóre (podkreślam niektóre, gdyż i wśród tych motorów są całkiem nie grzeszące awaryjnością) wynalazki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaście Pany...[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 03:30_________________________________________________no to ja gasze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trzeba założyć nowy poddział: "sex&drugs&rock'roll" , bo zaraz dostaniemy kropki za OT (choć nie sądzę żeby tzw. "władcy" forum byli mocno powiązni z Rydzykiem :polew:

jedyne powiązanie to jak zbieramy rydzyki w lesie :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 11:10_________________________________________________ :hi: Witam wszystkich w ten piękny słoneczny dzień :cool1:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 11:16_________________________________________________jutro chyba w góry mykam :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Grzesiu, takiemu to dobrze, ja nieopatrznie złożyłem deklarację postawienia od nowa systemu na kompie koleżanki...

a co do grzybków sądzę że jest jeszcze parę innych gatunków poza rydzami, będącymi w kręgu zainteresowań (no poza oczywistymi muszę tu wymienić sromotnika bezwstydnego) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Grzesiu, takiemu to dobrze, ja nieopatrznie złożyłem deklarację postawienia od nowa systemu na kompie koleżanki...

a co do grzybków sądzę że jest jeszcze parę innych gatunków poza rydzami, będącymi w kręgu zainteresowań (no poza oczywistymi muszę tu wymienić sromotnika bezwstydnego) :decayed:

zawsze może koleżanka postawi coś tobie w zamian więc nie ma tego złego :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Grzesiu, takiemu to dobrze, ja nieopatrznie złożyłem deklarację postawienia od nowa systemu na kompie koleżanki...

a co do grzybków sądzę że jest jeszcze parę innych gatunków poza rydzami, będącymi w kręgu zainteresowań (no poza oczywistymi muszę tu wymienić sromotnika bezwstydnego) :decayed:

zawsze może koleżanka postawi coś tobie w zamian więc nie ma tego złego :kox:

no właśnie, wziąłem z góry więc muszę teraz zrealizować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech tak dziś przynajmniej do północy zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie, ZOO jest dzisiaj otwarte :mysli:

otwarte :wink4:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:13_________________________________________________

:hi:

miało byc deszczowo a tu prosze :gwizdanie:

jutro nie dziś, czytaj uważnie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie, ZOO jest dzisiaj otwarte :mysli:

otwarte :wink4:

A pewny jesteś :?: Bo nie chce mi sie z dzieckiem przez całe miasto dymać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele i święta od 9 do 18 kasy, zwiedzanie do 19 (pracowałem w zoo jako wolontariusz, jestem pewien na 100000%)[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:18_________________________________________________zwierzęta trzeba karmić codziennie, nie ma znaczenia czy święta czy pada czy nie, ludzię są w zoo cały czas kwestia tylko posadzenia babki na kasie :wink4:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 13:18_________________________________________________miłego zwiedzania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwierzęta trzeba karmić codziennie, nie ma znaczenia czy święta czy pada czy nie, ludzię są w zoo cały czas kwestia tylko posadzenia babki na kasie :wink4:

Ludzie..? :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...