Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jarko jak jakiś problem z mała daj znać :)

w sensie :?: chodzimy z małą do prywatnej przychodni i póki co na jakość usług nie narzekamy.

o szpital Ci chodzi :?: dzięki za info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona do męża:

- Kochanie, od dzisiaj gotujesz, sprzątasz, zajmujesz się dzieckiem -

koniec tych tandetnych meczy Extraklasy, filmów w TV, spotkań z

kolegami, bilarda i tym podobnych błazeńskich rozrywek...

Przerywa spoglądając zdziwiona na małżonka, który zaczął zakładać buty i

kierować się w kierunku wyjścia:

- ... a TY dokąd? Jeszcze nie skończyłam!

- Idę do apteki.

- Po co?

- Po Stoperan, bo chyba Cię posrało. [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 10:52_________________________________________________Jak sprawdza się szczelność samochodów w fabrykach w Polsce i Japonii? To proste. Zamyka się w aucie na noc kota.

i teraz:

W Japonii:

- Jeśli kot zdechł, to znaczy, że auto jest szczelne

W Polsce:

- Jeśli kot znajduje się nadal w aucie, to znaczy, że auto jest szczelne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko jak jakiś problem z mała daj znać :)

w sensie :?: chodzimy z małą do prywatnej przychodni i póki co na jakość usług nie narzekamy.

o szpital Ci chodzi :?: dzięki za info :hi:

Tak w Prokocimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 12:46_________________________________________________

Dzień dobry :notworthy:

Widzieliście to ..?? http://www.jtng.pl/pokaz_produkt.php?idprod=1042

nie głupia rzecz, ciekawe tylko czy w tej cenie sa juz wgrane te programy :mysli:, choc dalej uwazam ze program dobrany indywidualnie do samochodu jest bardziej wydajny,ciekawa jest ta opcja powracania do seryjnego oprogramowania( przydatne przy sprzedazy auta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie głupia rzecz, ciekawe tylko czy w tej cenie sa juz wgrane te programy :mysli:, choc dalej uwazam ze program dobrany indywidualnie do samochodu jest bardziej wydajny,ciekawa jest ta opcja powracania do seryjnego oprogramowania( przydatne przy sprzedazy auta)

Boseronek, nie wiem czy Vtech tego juz nie zrobił w sensie że pisze trzy programy pod autko , po czym Ty sobie decydujesz który chcesz by działał w danym momencie. Wiec bedzie napewno pisane indywidualnie pod furke....

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie Biedruch czy aby napewno Twoj skrzynia to tiptronic?

A nie multi¿?

na 200% i na całe szczęście :kox:

multi wychodziły od bodajze 2001 lub 2002 już w b6

wcześniej od ok 97 nawet do ośki dawali tiptronica, bo tylko to było

mam taką samą skrzynię co tx-didi w a8 quattro

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron zamiast HIDow i parujacego reflektora moze zalozybys sobie??

http://www.polerowanie-felg.pl/bixenon/

cena chyba dobra za komplet - 1000pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron zamiast HIDow i parujacego reflektora moze zalozybys sobie??

http://www.polerowanie-felg.pl/bixenon/

cena chyba dobra za komplet - 1000pln

i dopiero zacznie parować :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pav, jeśli już koniecznie chcesz ten filtr (co Ci absolutnie nic nie da jeśli chodzi o osiągi) to zadzwoń do InterCarsu.

Możliwe, że będą mieli taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał lub słyszałał że ktoś chce dom w Jaworznie lub okolicach to pisać :decayed:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 15:37_________________________________________________

Boseron zamiast HIDow i parujacego reflektora moze zalozybys sobie??

http://www.polerowanie-felg.pl/bixenon/

cena chyba dobra za komplet - 1000pln

za***iste zdjęcia, w tle jakaś rozwalona pościel, ludzie to debile :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grześ ile ty dałeś za twoje bixy za 2 sztuki ??? bo tak mpatrze na allegro in takie tanie one nie są teraz :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grześ ile ty dałeś za twoje bixy za 2 sztuki ??? bo tak mpatrze na allegro in takie tanie one nie są teraz :confused4:

hehe bo za tyle co ja kupiłem to nigdzie nie znajdziesz, nawet nie szukaj :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pav, jeśli już koniecznie chcesz ten filtr (co Ci absolutnie nic nie da jeśli chodzi o osiągi) to zadzwoń do InterCarsu.

Możliwe, że będą mieli taniej.

Rex-u ja tylko zapytałem o wasze zdanie.A skoro piszesz że ,,absolutnie nic nie da jeśli chodzi o osiągi,, to po co przepłacać :notworthy:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 15:57_________________________________________________A stosował ktos z kolegów ten filtr ..

Moze jego jedyną zaletą jest :możliwość mycia i wielokrotnego stosowania. :decayed:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 16:00_________________________________________________http://www.bazarek.pl/produkt/0/246396/audi-a4-bixenon-bi-xenon-valeo-prawa-lampa.html

http://www.bazarek.pl/produkt/0/254542/audi-a4-lewa-oryginal-bixenon-ksenon-valeo-01-05.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pav, jeśli już koniecznie chcesz ten filtr (co Ci absolutnie nic nie da jeśli chodzi o osiągi) to zadzwoń do InterCarsu.

Możliwe, że będą mieli taniej.

Rex-u ja tylko zapytałem o wasze zdanie.A skoro piszesz że ,,absolutnie nic nie da jeśli chodzi o osiągi,, to po co przepłacać :notworthy:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 15:57_________________________________________________A stosował ktos z kolegów ten filtr ..

Moze jego jedyną zaletą jest :możliwość mycia i wielokrotnego stosowania. :decayed:

pav, ja w Forku mam podobny filtr (wkład), ale jedynie po to, żeby auto ciut lepiej oddychało, ponieważ faktycznie przepuszcza on więcej powietrza.

Tego typu wkłady mają sens tak naprawdę jedynie w przypadku modów.

W przypadku serii (jeszcze do tego w dieslu), możesz bardziej spodziewać się strat niż przyrostów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...