Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

hmmmm ale kogo olewają ? podaj przykłady :naughty: Ja nie znam nikogo z krakowa i okolic komu coś zj***li :gwizdanie:

oprócz Ciebie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz Ciebie ? :)

no np. :cool1:

Wszyscy tylko piszą i naperdalają ale nic konkretnego nie ma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha , Oni nic nie zj***li u mnie posłuchałem tylko rad pewnych speców z warszawy i katowic odnosnie podniesienia temperatrury spalania i sie zrobiło jak sie zrobiło na moje własne zyczenie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiła się opinia bez podstawnie :gwizdanie: kazdy coś gdzie

Grzesiek, ja na samej Bieżanowskiej gadałem z 2 kolesiami, których sprawy opisałem post wcześniej ;)

Na racingforum.pl tematów na ich temat było tyle, że dość trudno je zliczyć ;) . Między innymi na temat ich chipów i rysowanych przezeń wykresów :) Zmodyfikować wykres jest maxymalnie łatwo, troszkę zmieniając jedną zmienną :) Oczywiście nie twierdzę, że inni tunerzy tego nie robią/nie robili, ale w V-Techu to wyjątkowo częsty proceder :)

Dodaj do tego przygody Poźka z Siwkiem (pomijam to, że nic nie zrobili, ale bardziej wymysły że właśnie turbo wymienili itp.) ;)

Co do hamowni i momentu - bo to po prostu widać na drodze + porównanie z wykresami z innych hamowni. Na V-Techowskiej auto ZAWSZE ma więcej niutków, niż na jakiejkolwiek innej. Hamownia inercyjna po prostu ma inną specyfikę niż obciążeniowa, stąd też większy moment wypluwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wystarczy że widziałem wykres jaki zaproponowali jednemu z forum. Nie pamiętam nicku (od czarnej b7 170ps s-line).

Mówiliście że ja mam górke w momencie a to co tam było to już chyba "lodowiec"

Jak znajde wykres to zamieszcze[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:03_________________________________________________smughos[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:06_________________________________________________rys3ada9.png

A tu opis:

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_brd_jezdzilem_na_zatkanych_wtryskach_problem_z_tuningiem-t47405.0.html;msg514360#msg514360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na racingforum.pl tematów na ich temat było tyle, że dość trudno je zliczyć ;) . Między innymi na temat ich chipów i rysowanych przezeń wykresów :) Zmodyfikować wykres jest maxymalnie łatwo, troszkę zmieniając jedną zmienną :) Oczywiście nie twierdzę, że inni tunerzy tego nie robią/nie robili, ale w V-Techu to wyjątkowo częsty proceder

brednie stary i tyle :naughty: wqwidziałes na własne oczy ? :naughty:

Ja natomiast widziałem auto zrobione przez co poniektóych i jak sie okazalo konie gdzieś wcieło , chyba poszły pobiegać sobie :gwizdanie: o dziwo niuty sie zgadzały :decayed:

Poziek to jest inna historia :gwizdanie: che usłyszeć kogos z klubu A4 komu Vtech zj***ł auto i zrobił wirtualne konie i wykresy a mimo to jeźdzą do dziś i nie jednego objeżdzają :wink4:

Siemian podaj coś na żywca a nie coś widziałeś a nie wiadomo tak defakto co widziałeś :kox:

Ale spokojnie kumpel będzie robil program w B7 2,0 TDI w takim jaki masz ..... ustawimy Was na sciganko na 1/4 sie okaze czy te Vtechowskie programy to wirtualne konie .....

Dobra koniec tego tematu tutaj bo to nie ma sensu

[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:10_________________________________________________ide spać , dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brednie stary i tyle :naughty: wqwidziałes na własne oczy ? :naughty:

Pociągnę jeszcze na chwilkę, obiecuję, że po raz ostatni :decayed:

Grzesiek, jakbyś miał komuś coś zrobić, to wolałbyś zj***ć jakimś, sorry za określenie, no-name'om czy klubowi i mieć przesrane w całym klubie :) ?

Myślę, że odpowiedź jest jasna. U nas chip wyglądał zupełnie inaczej dlatego, że:

1. Robił go sam V-Piro

2. Każdego zapraszał oddzielnie i razem z nim pisany był program

Normalnie to wygląda tak:

1. Przychodzisz

2. Siadasz i czekasz

3. Dostajesz gotowy wykres ;)

Pamiętasz sprawę Murzyna (oboje wiemy że wały były kręcone, ale co V-Tech miał sp***dolić to spierdolił ;) )

Na własne oczy nie widziałem rzeczy, o których piszą, ale na tyle dobrze znam co poniektóre osoby, żebym im wierzyć :) I nie mówię tu tylko o byłych pracownikach V-Techu, którzy w tej chwili robią w innych firmach i chcą jedynie obsmarować d*pę swojemu ex-pracodawcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeźnik, ekipa chrzanowska tu już tak naprawde nie istnieje.

Być może na innym forum tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz Ciebie ? :)

no np. :cool1:

Wszyscy tylko piszą i naperdalają ale nic konkretnego nie ma :gwizdanie:

w AVFie dwie turbo do wymiany, moze turbo kiepskie, ale sam fakt

a 3.0 prawie Ci sie zagotował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam program v tech i zadowolony jezdem , ale nie o to mi chodzi mam pytanie czy w chrzanowie odbywają się jeszcze spoty , bo nic znaleźć nie mogę

Do krk masz 30 km nie narzekaj ja też dojeżdzam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm ale kogo olewają ? podaj przykłady :naughty: Ja nie znam nikogo z krakowa i okolic komu coś zj***li :gwizdanie:

oprócz Ciebie ? :)

coś mogę powiedzieć :gwizdanie:

Ogólnie robiłem tam już kilka samochodów -Lagunę Passata Golfa i ..... ogólnie nie było źle-bo nie maiłem innego doświadczenia.I zapewne po przygodzie z Audi mam takie zdanie na ich temat bo tak się nie traktuje klienta który zostawił kilka tyś !!!

Ważne jest to aby klient był zadowolony z wyniku ich pracy-Osiągów i kuni :naughty:

A i tak się znajdzie ktoś kto powie -a po co tam-a dlaczego -jest dużo innych .......

Panowie zawsze tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/-1,1606557,0,1,tureckie-dziecko-szczescia,wiadomosc.html ale fart [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 08:51_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1606418,0,1,transformers-2-8211-zemsta-pirotechnikow,wiadomosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...