Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem wiem postaram się

chyba ze moge wieczorem podjechac to tez moze byc...

a Vario :( zajeba* skurwy**ow....jak bym takiego typa dorwal to o kur**[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 14:28_________________________________________________Pierdole zakladam GPS do samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier***e zakladam GPS do samochodu

Wjada do kontenera i po GPS-ie :disgust: Maja tez napewno urzadzenia do wykrywania takich urzadzen,jak kradana auta po 50-60 tys zł to maja do tego sprzet :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie???

http://guardsystem.com.pl/[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 14:51_________________________________________________wiem ze jak sie upra na autko to nie ma bola...ale zawsze zwieksza szanse ze pojda auto dalej...[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 15:10_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=f15vBziy5uQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie???

http://guardsystem.com.pl/[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 14:51_________________________________________________wiem ze jak sie upra na autko to nie ma bola...ale zawsze zwieksza szanse ze pojda auto dalej...[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 15:10_________________________________________________

No ciekawe czy to prawda co pisza a nie historie wyssane z palca... :gwizdanie:

Jesli tak to rzeczywiscie dziala to chyba jedno z lepszych zabezpieczen... :good:

Ale z tymi lublinami i maszynami rolniczymi i budowlanymi to przegieli... :polew:

No i malo tam napisali o tym jak to dziala, jakiej wielkosci jest, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dzwonilem i wszystko wiem.

Montuja male urzadzonko w kazdym samochodzie w zasadzie gdzie indziej. Nadajnik radiowy, inny od gps i gsm. przeznaczony i wybudowany od podstaw do namierzania urzadzen. Maja specjalne odbiorniki i po swojemu szukaja tych maszyn.

Niecaly 1000 instalacja.

Abonament ponad 900pln za rok

+ bateria ktora wystarcza na jakies poltora- dwa lata i kosztuje 250pln

to wszystkie koszta.

W momencie kiedy dziubia autko, dzwoni sie do nich i oni odnajduja auto z dokladnoscia do dwoch metrow.

Nie straszne im parkingi podziemne, brak zasilania, blaszaki czy zagluszacze....chyba sie skusze... what about?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... kurcze też może o tym pomyśle...

Brzmi dobrze. Przynajmniej spał bym spokojnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co wy na to żeby dzis zagościć na rybitwach? pogoda jest dobra, a jutro może się wysrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po dłuższej nieobecności....... :hi:

Kerczi mam kolezanke co pracuje w punkcie w którym zakłądają takie systemy zabezpieczające i twierdziła ze instalacja 1400 zł a abonament co miesiąc 50 zł jakis gorszy i 80 zł lepszy , twierdziła ze odnajdują samochód według przez nich stworzonych map. pytalem gdzie montują nadajnik - najczęsciej pod deską rozdzielczą czyli pracochłonna praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos ma ochote dziś na bilarda to zapraszam.....ostatnio wciągneła mnie ta gra [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 19:41_________________________________________________

:hi:

witaj Kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos ma ochote dziś na bilarda to zapraszam.....ostatnio wciągneła mnie ta gra

wyciągnij ręce z kieszeni to Ci się odniechce :gwizdanie: :naughty:

czarna w dołku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kerczi 2k za rok no nie wiem, ja tam wolę dołożyć 300zł do AC i mieć gwarantowaną sume ubezpieczenia auta :wink4: ale wiadomo że to nie to samo :cool1:

jezeli ktos ma ochote dziś na bilarda to zapraszam.....ostatnio wciągneła mnie ta gra

chętni są ale za darmo to my się z domu nie ruszamy, napisz o co gramy i no problem :evil:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 21:51_________________________________________________odgrzybiłem dziś klimę i uzupełniłem czynnik, mega różnica jest, jak ktoś się zastanawia czy warto albo mu śmierdzi to mówię od razu że warto :naughty:

Robert i Adam macie pozdrowienia od kolegi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...