Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

kazda inercja zawyża moment

kilka Audików z klubu którzy byli na maha mieli te same odczyty na hamowni Vtechowskiej :gwizdanie:

ale przeciez to nie jest wazne, Vtech jest wedle wielu do d*py...........

poznałem ostatnio chłopa, ktorego dalszy sąsiad pracuje w v-techu i powiedział mi, ze ten jego sąsiad bierze samochody na noc do domu i tam je robi bo oni juz sie praktycznie nie zajmują tym, tylko sprzedażą hamownii

no to chyba o czyms świadczy[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 18:26_________________________________________________btw, wrócmy jeszcze do hamowni:

- na inercji masz "chwilowy pomiar mocy" tzn, gaz do dechy i wyhamowywanie i wypluje jakomś tam wartość, ale jak już drugi raz chcesz zmierzyc i jest już cooler zagrzany to te wartości bedą mniejszą i tak w kołko

- na obciązeniówce możesz trzymac samochód na stałych obrotach, modyfikować soft i mierzyc "na bieżaco" co bardziej wg mnie przekłada sie na prawdziwą moc samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

kazda inercja zawyża moment

kilka Audików z klubu którzy byli na maha mieli te same odczyty na hamowni Vtechowskiej :gwizdanie:

ale przeciez to nie jest wazne, Vtech jest wedle wielu do d*py...........

kilka? a kto? :przebiegly::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda inercja zawyża moment

kilka Audików z klubu którzy byli na maha mieli te same odczyty na hamowni Vtechowskiej :gwizdanie:

ale przeciez to nie jest wazne, Vtech jest wedle wielu do d*py...........

Nooo...jest :decayed:

Nex, już lepiej wydać te 150 i mieć w miare miarodajny pomiar z normą niż 3x100 zależnie od temperatury, n'est pas ;) ?[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 18:57_________________________________________________

kilka Audików z klubu którzy byli na maha mieli te same odczyty na hamowni Vtechowskiej

Vide pomiar mój i Poźka, z programem od niego wziętym :decayed:

Na hamowni VTG - 204 kuce, na V-Techu 185 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo sto lat sto lat [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 21:21_________________________________________________ Cuber postaram się to sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany to ja mam pomysl, dajcie po 5 dych i ja Was shamuje.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VTG zawyża tez :polew:

Oczywiście że tak :)

Podany przeze mnie przyklad pokazywał jedynie jakie różnice mogą być przy wynikach z hamowni, biorąc pod uwagę dokładnie ten sam program :)

Generalnie na każdy wykres z hamowni (a w szczególności właśnie z inercji) trzeba patrzyć z pewnym dystansem, a w przypadku V-Techu pewne jest że moment będzie o te pare procent niższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problem z tym V-Techem z tymi hamowniami ,koniami itp :naughty: kreska wszystko obali :gwizdanie:

http://www.tvn24.pl/12691,1607107,0,1,13_pietrowy-budynek-zawalil-sie-w-szanghaju,wiadomosc.html czan....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło 100 zł

w ASO?

tak[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 17:08_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed:

sam sie ze swoim linków smiejesz ? :decayed:

No to żeś mi Pan Panie sokolnhdogadał,ja się śmieje z tego co jest śmieszne ,,

A jeśli Tobie się nie podobają moje linki to po jakiego grzyba je otwierasz ...???

Pamiętam Twój smutny wyraz twarzy na spocie na BORA.K . Może masz jakiś problem ze swoim A3 S3 :kwasny: Albo Cię coś boli .. Jeśli nie podobają Ci się moje linki to nie musisz ich komentować, na pewno grono klubowiczów oglądało je i nikt nie napisał tak czy siak ... dla mnie były śmieszne być może dla Ciebie nie ,tak że zostawiam to bez tematu i POZDRAWIAM CIĘ :good:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 00:11_________________________________________________

Pablo sto lat sto lat [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 21:21_________________________________________________ Cuber postaram się to sprawdzić

No właśnie Pablo wszystkiego naj 100 lat od Pavla :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie docinać sobie Pany... :bicz: :bicz3: Lepiej :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 00:33_________________________________________________a swojądrogą drugi link troche głupkowaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tongue4:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 00:36_________________________________________________

nie docinać sobie Pany... :bicz: :bicz3: Lepiej :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 00:33_________________________________________________a swojądrogą drugi link troche głupkowaty...

No słuchaj Siemian zależy jak kto sobie to zinterpretuje ,,,, a no i jeszcze trzeba chiński znać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tongue4:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 00:36_________________________________________________

nie docinać sobie Pany... :bicz: :bicz3: Lepiej :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 00:33_________________________________________________a swojądrogą drugi link troche głupkowaty...

No słuchaj Siemian zależy jak kto sobie to zinterpretuje ,,,, a no i jeszcze trzeba chiński znać :decayed:

chyba że tak... :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło 100 zł

w ASO?

tak[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 17:08_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed:

sam sie ze swoim linków smiejesz ? :decayed:

No to żeś mi Pan Panie sokolnhdogadał,ja się śmieje z tego co jest śmieszne ,,

A jeśli Tobie się nie podobają moje linki to po jakiego grzyba je otwierasz ...???

Pamiętam Twój smutny wyraz twarzy na spocie na BORA.K . Może masz jakiś problem ze swoim A3 S3 :kwasny: Albo Cię coś boli .. Jeśli nie podobają Ci się moje linki to nie musisz ich komentować, na pewno grono klubowiczów oglądało je i nikt nie napisał tak czy siak ... dla mnie były śmieszne być może dla Ciebie nie ,tak że zostawiam to bez tematu i POZDRAWIAM CIĘ :

nie wiem o co Ci chodzi wogóle, bo chyba nie zrobiłem nic co mogło by sie urazić, ale spoko

pokazałes klase :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa na szczeście w BB już spokój, chociaż przed chwilą czytałem że Wawe troche zalało, więc nie wiadomo co jeszcze będzie.

Ogólnie to jakaś ta pogoda porąbana. Nie pamiętam żeby kiedykolwiek było tak że w przeciągu miesiąca z 3-4 razy zalało miasto... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co o nic mi nie chodzi tylko, odebrałem to tak jak jak byś Ty nie widział w tym nic śmiesznego a zadrwił ze mnie że sam się śmieje z tego co wysyłam, na forum .....

Absolutnie nie mam nic do ciebie, być może się po prostu nie zrozumieliśmy..... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...