Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

po programie 3.0 będzie miało około 6sek

No ciekawy jestem jak by się skilkowało na kreske 535d po programie z B7 3.0tdi Q po programie :kox:

No to może lepiej 535xd z 3.0TDI Q ?

Moim zdaniem wygra BMW [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 14:53_________________________________________________osz kur..... śnieg :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Właśnie lookałem ile jest w Bukowinie śniegu, no masakra co się tam dzieje :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie :thumbdown:

Dla mnie też, ale jak mówiłem to powiedział że pytał na forach i że ok, więc chciałem mu pokazać że chyba nie do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie :thumbdown:

Dla mnie też, ale jak mówiłem to powiedział że pytał na forach i że ok, więc chciałem mu pokazać że chyba nie do końca.

Zawsze może się przejechać i zobaczyć jeśli chce to się przekona że nie warto było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9780621 co myślicie panowie bo sąsiad z biura chce się po to wybrać?

dla mnie :thumbdown:

dla Ciebie wszystko poniżej 300KM , 500NM i 300 000PLN jest kichą :gwizdanie: :cool1:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jak myślicie czy w starym 1Z będzie jakaś poprawa w pracy silnika po zalaniu tego specyfiku: http://www.liquimoly-sklep.pl/product-pol-2098-Dodatek-do-diesla-Diesel-Spulung-Liqui-Moly-2186-Opakowanie-0-5L-.html ? W necie jest sporo opinii, że to jeden z najlepszych jak nie najlepszy. Polecił mi go zresztą sam rtocki : ) Głównie to chodzi o przeczyszczenie wtrysków i takie tam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli ktoś z was jest na kupnie nawigacji to niech kupi Tomtom'a z serii XL lub GO po czym się zarejestruje w grze która trwa do 5.11.09 i można spokojnie wygrać do 1000zł a przez to że jest małe zainteresowanie albo po prostu klienci nie interesują się takimi konkursami (lub nie wieżą) tylko skupiają się na nawigacji i dlatego nie ma wielkiej konkurencji to można łatwo zgarnąć kasę od 500 do 1000zł w zależności jaki kupi się model. Co tydzień jest nagradzanych "aż" ok 30 osób na całą Polskę a może być nagradzanych ponad 100 osób (tygodniowo) także widzicie jakie jest "wielkie" zainteresowanie tą grą.

Tu macie linka -->http://www.tomtomrace.pl/

A dla niedowiarków ten link -->http://www.tomtomrace.pl/regulamin.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie ostatnio zastanawiałem...

dlaczego beta 3 występuje w wersji 330d i xd a 335 jest juz tylko w ośce...

zdaje sie że 335 ma szpere ,wiec bedzie lepiej przyśpieszało niż xd

będzie tez lżejsze

co od porównanie 535d i 3.0tdi to tez to nie ma sensu bo 535d ma w serii 286 KM a 3.0tdi 231KM

choćby nawet zrobić im chipa to bmw bedzie miało z 350 albo i wiecej bo tam sa dwie turbiny wiec jest pole do popisu a 3.0tdi max 300 KM

lepiej porównywać 3.0 do 530d, obie mają podobną moc

http://www.gnomon.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie chca za bardzo dowalac tam mocy i zazwyczaj robia na 320, nieliczni tylko na ciut wiecej koni ale momentem podrabiaja i wychodzi niecale 700Nm, tak czy siak prawie 2 tonowa rakieta

335xd moglaby miec cene zaporowa bo reszta wypasu tez na pewno bylaby bogata i ryzykuje ale cena moglaby podejsc ciut ponizej M3 i raczej ciezko byloby to sprzedac ale to tylko moja spekulacja, prawdopodobnie bledna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi: :hi:

Kerczi - fajnie, że wpadłeś na zlota SK :good:

przynajmniej koledzy mogli zobaczyć jak wygląd B7 w serii :decayed:

naprawdę fajnie, że wpadłeś :):wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi: :hi:

Kerczi - fajnie, że wpadłeś na zlota SK :good:

przynajmniej koledzy mogli zobaczyć jak wygląd B7 w serii :decayed:

naprawdę fajnie, że wpadłeś :):wink4:

Też chciałem wpaść ale w koncu nie dałem rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi: :hi:

Kerczi - fajnie, że wpadłeś na zlota SK :good:

przynajmniej koledzy mogli zobaczyć jak wygląd B7 w serii :decayed:

naprawdę fajnie, że wpadłeś :):wink4:

Też chciałem wpaść ale w koncu nie dałem rady...

a mogłeś - bo 20 furek było :wink4:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 22:36_________________________________________________a co do BMW to 535d jest mega udane - i ciężko mi to przyznać ale właśnie z tym silniczkiem BMW wyprzedza audi o krok niestety :confused4:

3.0tdi po programie niestety dostaje baty od BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0tdi po programie niestety dostaje baty od BMW

ale od 335D :wink4:

ps. Irko jak coś dla porównania można stanąc na kresce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak - jak nosiłem się z zamiarem kupna B7 myślałem też nad kupnem właśnie 535D/530xd m-pakiet ( byłoby to moje pierwsze bmw :decayed: ) zapytałem Patryka z compsportu ( osobę bezstronną - nie zapatrzoną ślepo w audi ) co na moim miejscu by kupił.

Dzwonię i pytam:

Ja : co lepsze ? BMW 530xd czy 535d ?

Patryk: Jak taka moc i nm to tylko napęd 4x4

Ja: acha czyli 530xd ?

Patryk: nie - jak napęd 4x4 to tylko 3.0tdiQ :)

.............. i tak też zrobiłem - czy dobrze ............... trudno powiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...