Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

zajeb*lbym

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 00:27_________________________________________________VINCI sie zaczal na TVN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

VINCI sie zaczal na TVN

Pamiętam jak pracowałem w mutlikinie w 2004r to na przed premierze Vinci najebali się aktorzy wraz z reż. Machulskim i na końcu menedżerka zamówiła im taxi i przyjechał gość poldkiem to jak B. Szyc zobaczył co podjechało to walnął tekstem "Co to k**wa za parch" i po chwili podjechała inna taksówka :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VINCI sie zaczal na TVN

Pamiętam jak pracowałem w mutlikinie w 2004r to na przed premierze Vinci najebali się aktorzy wraz z reż. Machulskim i na końcu menedżerka zamówiła im taxi i przyjechał gość poldkiem to jak B. Szyc zobaczył co podjechało to walnął tekstem "Co to ku***a za parch" i po chwili podjechała inna taksówka :decayed: :decayed: :decayed:

trzeba bylo Mu powiedziec a czym Ty jezdziles w filmie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VINCI sie zaczal na TVN

Pamiętam jak pracowałem w mutlikinie w 2004r to na przed premierze Vinci najebali się aktorzy wraz z reż. Machulskim i na końcu menedżerka zamówiła im taxi i przyjechał gość poldkiem to jak B. Szyc zobaczył co podjechało to walnął tekstem "Co to ku***a za parch" i po chwili podjechała inna taksówka :decayed: :decayed: :decayed:

trzeba bylo Mu powiedziec a czym Ty jezdziles w filmie???

A kto powiedział że jeździłem w filmie :decayed:

Miałem okazje być na takiej premierze i poznać wszystkich aktorów wraz z reżyserem i tyle :)

Alkoholiki jedne :decayed:

Dobrej nocy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VINCI sie zaczal na TVN

Pamiętam jak pracowałem w mutlikinie w 2004r to na przed premierze Vinci najebali się aktorzy wraz z reż. Machulskim i na końcu menedżerka zamówiła im taxi i przyjechał gość poldkiem to jak B. Szyc zobaczył co podjechało to walnął tekstem "Co to ku***a za parch" i po chwili podjechała inna taksówka :decayed: :decayed: :decayed:

trzeba bylo Mu powiedziec a czym Ty jezdziles w filmie???

A kto powiedział że jeździłem w filmie :decayed:

Miałem okazje być na takiej premierze i poznać wszystkich aktorów wraz z reżyserem i tyle :)

Alkoholiki jedne :decayed:

Dobrej nocy :hi:

PABLO ZAPISZ SOBIE zebys sie zapytal o COD4WM2[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 02:44_________________________________________________

Kurrrrrwa Pablo , ależ Ty jesteś nie kumaty ......

juz nawet nie probowalem tlumaczyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za COD :kox:

:good:

Panowie , kupujcie COD4 - naprawdę jest super :good:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 02:48_________________________________________________jutro kupię mikrofon

nie wiem dlaczego ale dzisiaj nie słyszałem Waszych rozmów :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo cos mi sie zdaje ze to ty piłeś :polew:

Cuber, Trzeniek podziekował za gre , Pany kupować COD4WM2 bo juz obczailismy jak grac i ze sobą gadać :good:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 02:49_________________________________________________ale musze przyznać ze początkujący mają przejebane w tej grze :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku panował

Medal Of Honor Alied Asault

a w tym roku

Call Of Duty MW2

:decayed:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 02:50_________________________________________________

musze przyznać ze początkujący mają przejebane w tej grze :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek sie tylko wk***ia bo nagle dostajesz w pałe i po zawodach :wallbash: nie cierpie tego :wallbash:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 02:52_________________________________________________jakbyscie jeszcze jakies gierki na multi obczaili to chętnie pogram. Trzeniek kup mikrofon bedzie sie lepiej grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

człowiek sie chce wyspać a tu Córeczka od rana daje koncert :rolleyes:

hehhe :wink4:

:siema: all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...