Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bym miał Vaga to bym pewnie podłączył i nie pisał o tym...

W książce znalazłem coś w stylu brembselicht :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jak bym miał Vaga to bym pewnie podłączył i nie pisał o tym...

W książce znalazłem coś w stylu brembselicht :mysli:

żarówka od stopu ist kylim

co to za lapki Michał ? pod Winde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się przejadę ;p ale w zeszły czwartek drętwo było. W borku Faleckim się ponoć więcej dzieje.

A dokładnie ?

za Carrefourem za zakopiańskiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej by mi zależało na podaniu modelu bo tego jest od groma jak ktoś w tym siedzi na bieżąco :wink4: muszę jej do jutra dać wybrany model a może znacie jakieś pewne sklepy wysyłk. ze sprzetem komp. w USA to coś poszukam [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 15:33_________________________________________________

Dzięki Tomku :notworthy:

:tongue4: u mnie żeby wymienić jakąkolwiek żarówkę z tyłu trzeba wyciągać całą lampę co graniczy z cudem żeby jej nie uszczerbić lub porysować lakieru bo mocowana jest na wcisk na kołki mam nadzieję że w B5 ktoś mądrzej to wymyślił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzę mecza Argentyny do końca i ruszam kapciochy letnie założyć to obczaję sprawencję.

BTW polecacie kogoś w NH co mi rzeźni z felgami nie zrobi przy zmianie opon :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek MacBook Pro startuje od jakiś 1800$ jakiego nie kupisz będzie dobry może tez chodzić na windowsie ale ich system jest dużo lepszy jak się przestawisz, w razie problemów mogę pomóc. Co do innych mare to cos z I3 lub I5 będzie ok(procki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzę mecza Argentyny do końca i ruszam kapciochy letnie założyć to obczaję sprawencję.

BTW polecacie kogoś w NH co mi rzeźni z felgami nie zrobi przy zmianie opon :?:

Koło Carrfoura masz taki zakaład na 2pułku zaraz koło ul. Uniwersału Połanieckich (przy wjeździ na ten duży parking strzeż) ja tam jeżdżę sprzęt mają profeska nigdy mi nic nie porysowali dobrzy też są koło zalewu tam też parę razy robiłem i było OK

Tomek MacBook Pro startuje od jakiś 1800$ jakiego nie kupisz będzie dobry może tez chodzić na windowsie ale ich system jest dużo lepszy jak się przestawisz, w razie problemów mogę pomóc. Co do innych mare to cos z I3 lub I5 będzie ok(procki).

Michał tak do 3kółek myślałem czyli 800-900 papiera znasz jakieś adresy do stronek pewnych sklepów internetowych w USA.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak zintegrowanej karty graficznej nie wiem czy to robi dla ciebie różnice ale poza tym daje radę. I3 niesie ze sobą pewien standard. Nie wiem tylko jak z jakością samego laptopa , z samsungiem nie miałem doczynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam

Koleżanka jedzie za parę dni do USA i chcę żeby mi lapka przywiozła doradzcie jakis model chcę intela , HDMI ,Blu-Ray , GSM modem , tak do 15" wolał bym mniejszy ekran tak żeby był łatwy w przenoszeniu.

Kerczi ty mi polecałeś chyba jakiegoś samsunga kiedyś ?

Stałem się ostatnio posiadaczem slicznego mac'a i polecam coś z gamy apple ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram więc grafika mnie nie interesi wolałbym coś pod windę żeby nie miec potem problemu z oprogramowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cuber dzięki za pomoc dzisiaj, jak wszystko jutro w ASO będzie ok to pewnie łyknie tą B7ke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cuber dzięki za pomoc dzisiaj, jak wszystko jutro w ASO będzie ok to pewnie łyknie tą B7ke :)

taaaa... Ty łykniesz... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cuber dzięki za pomoc dzisiaj, jak wszystko jutro w ASO będzie ok to pewnie łyknie tą B7ke :)

taaaa... Ty łykniesz... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Siemian a co ty myślisz ze mnie nie stać na B7 :?:

Mendo jak nie jesteś w temacie to się nie odzywaj i nie pier**l tu głupot, bo zaraz coś powiem to Ci się głupio zrobi ale wolę Ci oszczędzić wstydu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cuber dzięki za pomoc dzisiaj, jak wszystko jutro w ASO będzie ok to pewnie łyknie tą B7ke :)

taaaa... Ty łykniesz... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Siemian a co ty myślisz ze mnie nie stać na B7 :?:

Mendo jak nie jesteś w temacie to się nie odzywaj i nie pier**l tu głupot, bo zaraz coś powiem to Ci się głupio zrobi ale wolę Ci oszczędzić wstydu :naughty:

a co powiedział Ci cośo mnie kolega kolegi Twojego kolegi?[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 18:26_________________________________________________a co jakaś okazja? Topielec za 10 koła papieru?[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 18:27_________________________________________________tylko wiesz Fablo że tym już 4 śladów pod Taawą nie zostawisz i nikt nie będzie widział że tamtędy jechales[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 18:28_________________________________________________a tak na poważnie. Tak myśle że Cie nie stać. Tzn może na zakup tak ale na pewno nie na utrzymanie. Chyba że zmieniłeśprace w co wątpie[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 18:30_________________________________________________a mendo to możesz sobie mówić do kolegów na osiedlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cuber dzięki za pomoc dzisiaj, jak wszystko jutro w ASO będzie ok to pewnie łyknie tą B7ke :)

taaaa... Ty łykniesz... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Siemian a co ty myślisz ze mnie nie stać na B7 :?:

Mendo jak nie jesteś w temacie to się nie odzywaj i nie pier**l tu głupot, bo zaraz coś powiem to Ci się głupio zrobi ale wolę Ci oszczędzić wstydu :naughty:

a co powiedział Ci cośo mnie kolega kolegi Twojego kolegi?[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 18:26_________________________________________________a co jakaś okazja? Topielec za 10 koła papieru?[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 18:27_________________________________________________tylko wiesz Fablo że tym już 4 śladów pod Taawą nie zostawisz i nikt nie będzie widział że tamtędy jechales[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 18:28_________________________________________________a tak na poważnie. Tak myśle że Cie nie stać. Tzn może na zakup tak ale na pewno nie na utrzymanie. Chyba że zmieniłeśprace w co wątpie

k**wa siemian to ze ciebie stac bo Ci sie udalo firma itp,to nie oznacza ze ktos jak ma gorsza prace nie utrzyma B7.A tak poza tym nie tobie to osadzac :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firme przejałem więc to nie moja zasługa. Nie ja zacząlem mówić kogo na co stać tylko Pablo z tym wyskoczył więc o co kaman?[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 18:34_________________________________________________Tukan nigdzie nie napisałem że Pablo jest jakiś gorszy albo coś. Poprostu przy obecnej pracy wątpie żeby mógł utrzymać takie auto co wcale nie powoduje że stawiam go na jakiejś gorszej pozycji albo coś. Przecież zarobki o niczym nie decydują. Nie jest przez to gorszym człowiekiem. I jest mi to naprawde obojętne. Najchetniej chciałbym żebysmy wszyscy jezdzili rs4 i nie wiedzieli co z kasą robić. Ale to jest tylko kasa i nie ocenia się po tym ludzi.

W Polsce niestety tak już jest że temat zarobków jest tematem tabu, a powiedzenie że kogoś na coś nie stać obrazą... A to jest tylko stwierdzenie faktów. Mnie na bardzo wiele rzeczy nie stać i jeśli ktoś mi to powie to nie czuje się urażony bo pieniądze są środkiem ułatwiającym życie ale nie decydujący jakimi ludzmi jesteśmy.

Pablo poruszyl ten temat więc wyraziłem swoją opinie. Nie mylmy tego czy kogoś na coś stać czy nie z tym jakim jest człowiekiem i jak się go traktuje, bo nigdy nie zwracałem uwagi kto co ma w portfelu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...