Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no bo nie chciałem być źle zrozumiany. Nie chciałem nikogo urazić ani obrazić. Chciałem wyrazić swoją opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko teraz widze ze jednak sie pomylime/zle Cie zrozumialem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian ty już całkiem myślisz popierdolonymi kategoriami i ciesz się ze tatuś ma firmę to masz auto na leasing bo jak by nie to ledwo może byś miał B5!

A skąd ty możesz wiedzieć czy mnie nie stać czy stać, może mam kasę przeznaczoną nie na nowe auto tylko np na mieszkanie które planuje sobie kupić za jakiś czas!

Także nie wypowiadaj się o rzeczach o których nie masz pojęcia bo czasem żal mi Cię człowieku, potrafisz się tylko naśmiewać z innych czego nie mają albo nie mogą mieć a sam jesteś i pozostaniesz największą ci^^ na forum jak dla mnie :wink4:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzę mecza Argentyny do końca i ruszam kapciochy letnie założyć to obczaję sprawencję.

BTW polecacie kogoś w NH co mi rzeźni z felgami nie zrobi przy zmianie opon :?:

Koło Carrfoura masz taki zakaład na 2pułku zaraz koło ul. Uniwersału Połanieckich (przy wjeździ na ten duży parking strzeż) ja tam jeżdżę sprzęt mają profeska nigdy mi nic nie porysowali dobrzy też są koło zalewu tam też parę razy robiłem i było OK

Byłem na Kocmyrzowskiej.

Dobry serwis, profesjonalna robota... 140zł :kox:

EDIT Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 19:01

BTW zloozujcie poślady dziewczynki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian ty już całkiem myślisz popierdolonymi kategoriami i ciesz się ze tatuś ma firmę to masz auto na leasing bo jak by nie to ledwo może byś miał B5!

A skąd ty możesz wiedzieć czy mnie nie stać czy stać, może mam kasę przeznaczoną nie na nowe auto tylko np na mieszkanie które planuje sobie kupić za jakiś czas!

Także nie wypowiadaj się o rzeczach o których nie masz pojęcia bo czasem żal mi Cię człowieku, potrafisz się tylko naśmiewać z innych czego nie mają albo nie mogą mieć a sam jesteś i pozostaniesz największą ci^^ na forum jak dla mnie :wink4:

:hi:

no i po co te nerwy. Widzisz Ty niestety myślisz kategoriami podwórkowymi...

Bo widzisz Ty odbierasz to jako naśmiewanie się, a ja poświeciłem chyba 6 poprzednich linijek żeby udowodnić że z nikogo się nie naśmiewam tylko stwierdzam fakty. No cóż tutaj kłania się czytanie ze zrozumieniem.

Napisałem przecież że kupić auto to nie sztuka. Nie powiesz mi jednak że zarabiając przykładowo 2500zł netto można utrzymać dom rodzine i jezdzić b7 3.0tdi albo czymś podobnym. Kupić można z oszczędności, ale utrzymanie powinno iść z "kasy bierzącej" a przy takim zarobku uważam że jest to poprostu nie możliwe.[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 19:12_________________________________________________koniec tematu Pablo. Nie chciałem Cie obrazić, nie wiem jak mam Ci to napisać. Jeśli poczułeś się obrażony to moge nawet Cie Przeprosić mimo że niezbyt rozumiem za co... :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Pablo nie ma ani rodziny ani domu na utrzymaniu :gwizdanie:

A żel czy wstęp do taawy to nie taki duży miesięczny wydatek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiesz mi jednak że zarabiając przykładowo 2500zł netto można utrzymać dom rodzine i jezdzić b7 3.0tdi albo czymś podobnym. Kupić można z oszczędności, ale utrzymanie powinno iść z "kasy bierzącej" a przy takim zarobku uważam że jest to poprostu nie możliwe.

mozliwe, można :>[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 19:29_________________________________________________

Ale Pablo nie ma ani rodziny ani domu na utrzymaniu :gwizdanie:

A żel czy wstęp do taawy to nie taki duży miesięczny wydatek :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zieluch Ty jesteś przypadek szczególny. :decayed: :decayed: Nie utrzymujesz rodziny, a za garaż płacisz drozej niż za akademik :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliście.... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

auto dziś:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13533701

auto wcześniej:

http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C11392892

Dobrze że nie pisze że bezwypadkowe ale aż mnie korci żeby tam zadzwonić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co przecież nie ma nigdzie napisane że bezwypadkowy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O spotkaniu z pociągiem tez nikt nic nie pisze :gwizdanie:

Ciekawe który z nas podczas sprzedaży auta pisał by o przeszłości auta jeśli była by taka jak tam :naughty:.

Nikt się nie będzie przecież chwalił że spotkał pociąg. siemianowi też nikt nie mówił że auto jest nalatane i środek jest zaprzyjaźniony z wężem strażackim :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zieluch Ty jesteś przypadek szczególny. :decayed: :decayed: Nie utrzymujesz rodziny, a za garaż płacisz drozej niż za akademik :decayed: :decayed: :decayed:

Typ niezwykły :naughty:

a jak myślicie czemu ma taką ksywę :rolleyes: żeby się lepiej z towarem na uczelni reklamować teraz już wiadomo skąd chłopaka stać na 3.0 i nowe wtryski :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ksywa od tego. zieluch to znaczy że lata nago po trawniku przed akademikiem wykrzykująć WOLNOŚĆ WOLNOŚĆ GOLCUJEMY !! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ksywa od tego. zieluch to znaczy że lata nago po trawniku przed akademikiem wykrzykująć WOLNOŚĆ WOLNOŚĆ GOLCUJEMY !! :polew:

aha... widać musi mieć zajeb..ty towar :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...