Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Boseron ten kawał dedykuje wszystkim policjantom: :decayed: :decayed: :decayed:

Policjant podejrzewał żonę o niewierność. Pewnego dnia urwał się w czasie służby i pojechał do domu. Żona leżąc z kochankiem w łóżku usłyszała szczęk kluczy w zamku.

- Prędko, wstawaj, mąż wrócił. Schowaj się do szafy.

Mąż wchodzi i pyta:

- Gdzie on jest?

- Kto?

- Twój kochanek.

- Tu nikogo nie ma.

- Nie ma. Łózko rozbabrane, ty w negliżu, zaraz go znajdę.

Zagląda do drugiego pokoju - nikogo nie ma. Do kuchni, do łazienki - nie ma. W końcu zagląda do szafy i widzi gołego faceta z 100 zł w ręku. Bierze ukradkiem 100zł do kieszeni i mówi:

- Tu też nikogo nie ma.

hej Złota :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe wstałem już o 7-40 :naughty: bedziesz w GK ?

Będę ;)[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 10:45_________________________________________________

dzień dobry :>

:hi::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste podejście Panowie, najpierw przez kilka stron toczycie pianę żeby organozować jakieś dodatkowe atrakcje na spotach itp. a jak coś się zorganizuje to nagle się okazuje że część osób się wypina i jedzie sobie normalnie do galerii :thumbdown:

jak zawsze organizacja na plus, i po staremu każdy sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Boseron ten kawał dedykuje wszystkim policjantom: :decayed: :decayed: :decayed:

Policjant podejrzewał żonę o niewierność. Pewnego dnia urwał się w czasie służby i pojechał do domu. Żona leżąc z kochankiem w łóżku usłyszała szczęk kluczy w zamku.

- Prędko, wstawaj, mąż wrócił. Schowaj się do szafy.

Mąż wchodzi i pyta:

- Gdzie on jest?

- Kto?

- Twój kochanek.

- Tu nikogo nie ma.

- Nie ma. Łózko rozbabrane, ty w negliżu, zaraz go znajdę.

Zagląda do drugiego pokoju - nikogo nie ma. Do kuchni, do łazienki - nie ma. W końcu zagląda do szafy i widzi gołego faceta z 100 zł w ręku. Bierze ukradkiem 100zł do kieszeni i mówi:

- Tu też nikogo nie ma.

Dobre :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste podejście Panowie, najpierw przez kilka stron toczycie pianę żeby organozować jakieś dodatkowe atrakcje na spotach itp. a jak coś się zorganizuje to nagle się okazuje że część osób się wypina i jedzie sobie normalnie do galerii :thumbdown:

jak zawsze organizacja na plus, i po staremu każdy sobie...

może to jest związane z kosztami takich zabaw? Przecież nie każdy może sobie na to pozwolić co tydzień, więc nigdy nie będzie 100% ludzi zgodnych :wink4:. Tak mi się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd znowu wziął się temat o organizowaniu paintball'a w czasie spota, to jest osobna rozrywka która powinna być organizowana np w inny dzień, kto będzie chciał to wtedy się deklaruje i robi listę ale nie w czasie spota :!:

Chłopaki może chcą podjechać na spota i pogadać o autach itd itp, natomiast temat poruszany wcześniej o zmianie miejsca spotów w okresie zimowym i ewentualnie ich uatrakcyjnieniu to można było iść pograć w bilarda czy kręgle w fantasy park w plazie.

A tak z innej beczki popłakałem się jak chłopaki zaczęli nawijać o EVO Poźka :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157065.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste podejście Panowie, najpierw przez kilka stron toczycie pianę żeby organozować jakieś dodatkowe atrakcje na spotach itp. a jak coś się zorganizuje to nagle się okazuje że część osób się wypina i jedzie sobie normalnie do galerii :thumbdown:

jak zawsze organizacja na plus, i po staremu każdy sobie...

Nagle wyskakujesz z opcją strzelania ( pisałem dużo wcześniej że nie idę bo moze chłopaki z KCH wpadną na spota ) i teraz pretensje ze część osób nie idzie a moze nie każdy ma ochote iść i to w porze spota ?

Rozmawialismy na ten temat na forum i było uzgodnione że spotykamy sie w galerii a później coś można robić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne Grześ, tylko nie nagle to po pierwsze, po drugie nie ja wyskakuje bo to nie ja pisałem że stanie na parkingu jest bez sensu tak w woli wyjasnienia.

koniec tematu z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było napisane i poczęści ustalone tak ,że spotykamy sie na parkingu o 18-stej w GK a dopiero później można gdzies uderzyć jak coś :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

właśnie Ogr ma racje, przecież nie od wczoraj umawiamy sie na strzelanke.....rozmawialiśmy o tym przez kilka stron :gwizdanie:

nie zawsze można akurat tak zarezerwować hale żeby czekała akurat jak My chcemy po spocie..... czasem trzeba sie dostosować godzinowo ....

ja też mam dziś urwanie gitary ale skoro sie zobowiązałem to sie nie wycofuje :evil:

to w końcu kto od Nas będzie bo zaraz sie okaże ze 2 osoby :cool1:

zrozumiałbym gdyby ktoś nie miał czasu wogóle na spota ale wyłamywać sie celowo :chytry:, Pablo o autach można pogadać za tydzień, tak naprawde to na spotach przewazają zupełnie inne tematy :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:43_________________________________________________żeby nie było nieporozumień, ja nie mam pretensji do tych osób które nie były zapisane na liste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron, po co ta jałowa gadka? :decayed:

Kto chce , jedzie strzelać. Kto chce , jedzie na spota.

Nie uszczęśliwisz nikogo na siłę :)

Jednak szkoda że nie udało się wybrać większym składem z forum no ale może innym razem :wink4:

[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 15:50_________________________________________________i czytaj uważnie , pisałem wyżej że są 24 osoby :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak szkoda że nie udało się wybrać większym składem z forum no ale może innym razem

Widzisz mnie popierd... w masce,uniformie i karabinem w ręku... :polew:

Napewno fajna zabawa ale nie dla wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak szkoda że nie udało się wybrać większym składem z forum no ale może innym razem

Widzisz mnie popierd... w masce,uniformie i karabinem w ręku... :polew:

Napewno fajna zabawa ale nie dla wszystkich!!!

a ja Cię widzę z karabinem w ręku :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...