Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Oho,Cuber o szafie pisze,ciekawe jak teraz będzie z nią rozmawiać? :polew:

przyjaźnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Gość trueogre

wczoraj "ludzie z gór" w telewizorze mówili, że nawet zimówki w górach nie pomagają, także spokojnie Grzesiek możesz jechać na letnich :th:

pojade pewnie że pojade :naughty: :naughty:

Ogre, wrzuć jakąś fotkę z nowymi felgami :cool:

fotki będą dziś wieczorem bo wczoraj ani teraz nie mam czasu, dam cynka jak już się pojawią :gwizdanie:

:hi: witajcie Małopolanie w zimowo-wiosenny dzionek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wkur*ia mnie ta pogoda, dzisiaj rano sie obudziłem i mysle "a zmienie sobie felasy dzisiaj i bedzie piekny dzien" :), wstaje z łożka, patrze za okno a tu śniegiem nawala :shocked: a teraz znowu ciepło :doh1:

a tak poza tym to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trueogre

EUROpejski dzięki raz jeszcze :th:

nie ma sprawy :wink4:

wczoraj "ludzie z gór" w telewizorze mówili, że nawet zimówki w górach nie pomagają, także spokojnie Grzesiek możesz jechać na letnich :th:

pojade pewnie że pojade :naughty: :naughty:

Ogre, wrzuć jakąś fotkę z nowymi felgami :cool:

fotki będą dziś wieczorem bo wczoraj ani teraz nie mam czasu, dam cynka jak już się pojawią :gwizdanie:

:hi: witajcie Małopolanie w zimowo-wiosenny dzionek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością stwierdzam że pisanie czegokolwiek na tym forum jest bez sensu, wystarczy że w poście znajdzie się jedno zdanie o które ktoś już wcześniej pytał i od razu jest: "Poszukaj już było" i temat Delete.

ŻAŁOSNE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością stwierdzam że pisanie czegokolwiek na tym forum jest bez sensu, wystarczy że w poście znajdzie się jedno zdanie o które ktoś już wcześniej pytał i od razu jest: "Poszukaj już było" i temat Delete.

ŻAŁOSNE...

Akurat dokładnie ten temat był juz opisany więc nie rozumiem skąd twoje żale :wink4:

Od siebie napisze ci, że nie warto robić takiej przekładki. Taki jest morał. A jak lubisz walke z wiatrakami to specjalnie dla ciebei zrobimy podwieszony wątek/projekt przeszczepienia quattro do ośki... :th:[br]Dopisany: 20 Marzec 2008, 13:10 _________________________________________________o dochodza mnei słuchy, że w końcu będzie przekładka...

zapraszam na wątek o tuningu :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie napisze ci, że nie warto robić takiej przekładki. Taki jest morał. A jak lubisz walke z wiatrakami to specjalnie dla ciebei zrobimy podwieszony wątek/projekt przeszczepienia quattro do ośki... :th:

niestety z tym sie musze zgodzić

mega, lepiej raczej sprzedac na czesci :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie napisze ci, że nie warto robić takiej przekładki. Taki jest morał. A jak lubisz walke z wiatrakami to specjalnie dla ciebei zrobimy podwieszony wątek/projekt przeszczepienia quattro do ośki... :th:

niestety z tym sie musze zgodzić

mega, lepiej raczej sprzedac na czesci :th:

A czy jest cos z czym się nie chcesz zgodzić ze mną ?? :naughty::tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest cos z czym się nie chcesz zgodzić ze mną ?? :naughty: :tongue4

no np. z tym co masz w podpisie, bo z tego co kojarze to jak my sie dobrze bawiliśmy to Ty nie na kolanach Sławy a w torbie siedziałes :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sława nie trzymała mnie na kolanach tylko torbę ?? :wink4::polew: :polew: To kto mnie smyrał po pleckach ?? :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sława nie trzymała mnie na kolanach tylko torbę ?? :wink4::polew: :polew: To kto mnie smyrał po pleckach ?? :naughty::kox:

Schumacher :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sława nie trzymała mnie na kolanach tylko torbę ?? :wink4::polew: :polew: To kto mnie smyrał po pleckach ?? :naughty::kox:

Schumacher :polew:

:polew: :polew: :polew:

fakt, powiedziałem o tym Adasiowi i w szale zazdrości posmyrał Schumiego :evil: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie panowie prosze tu nie pisac na temat kontaktów tych samych płci.... :evil: chyba ze kobiet :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trueogre

cisza i spokój ... :P

NUDA :decayed:

Nuda, spokój w końcu święta idą, ludzie się rozleniwiają...... a ja mam taki zapie....w pracy że masakra normalnie ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...