Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Również podziękował :hi:

Dzięki pany za spota miło było poznać kolegów

Mam nadzieję że będziesz uczęszczał i to nie raz jeszcze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się :naughty:.Powiedzcie mi panowie dobry warsztat co robią z tumnikami ,potrzebuje żeby mi ktoś dwie rzeczy sprawdził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się :naughty:.Powiedzcie mi panowie dobry warsztat co robią z tumnikami ,potrzebuje żeby mi ktoś dwie rzeczy sprawdził

Przy rondzie Grzegórzeckim, ul Stanisława Żółkiewskiego, tam zakładałem końcówki Ultera i chłop porządnie podchodzi do roboty.

Albo znajomy który pracuje obok carrefoura w czyżynach w warsztacie z tłumikami, ma swój dodatkowy warsztat w mogile i jak byś chciał robić większą robotę to jedź do niego, on mi robił cały dolot z wycięciem kata, solidny gość :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się :naughty:.Powiedzcie mi panowie dobry warsztat co robią z tumnikami ,potrzebuje żeby mi ktoś dwie rzeczy sprawdził

Przy rondzie Grzegórzeckim, ul Stanisława Żółkiewskiego, tam zakładałem końcówki Ultera i chłop porządnie podchodzi do roboty.

Albo znajomy który pracuje obok carrefoura w czyżynach w warsztacie z tłumikami, ma swój dodatkowy warsztat w mogile i jak byś chciał robić większą robotę to jedź do niego, on mi robił cały dolot z wycięciem kata, solidny gość :good:

Ok dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam po układach ( Majchrowski ma za duzo kasy by sie bawić w takie numery i to jeszcze przed wyborami ) , chyba lepiej wydzierżawić całość i mieć pewność zagospodarowania terenu niż mieć taki chłam jak teraz tam był i nic pewnego , niestety wiekszy moze wiecej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam po układach ( Majchrowski ma za duzo kasy by sie bawić w takie numery i to jeszcze przed wyborami ) , chyba lepiej wydzierżawić całość i mieć pewność zagospodarowania terenu niż mieć taki chłam jak teraz tam był i nic pewnego , niestety wiekszy moze wiecej :wink4:

Taaa, a te matoły z okolicznych bloków zamiast cieszyć się z nowej inwestycji to wolą wielkie płytowisko... :wallbash:

Poza tym jest jeszcze coś takiego jak ekipa Majchra, nie On sam jeden za sznurki pociąga, no ale...

Ten teren jest na tyle duży że pewnie spokojnie obie firmy czy też kluby by tam miejsce dla Siebie znalazly :gwizdanie:

Bo to przecież nie tylko pas startowy ale jeszcze tereny po dawnej zajezdni autobusowej...

Nurtują mnie jeszcze dwa zagadnienia aby politycznie przed wyborami się określić.

Jedno to NowoHucke i tutaj znajdę odpowiedź. Drugie, nie wiem jak wytłumaczyć fakt budowy tramwaju najpierw do Płaszowa ( przez KSW ) zamiast na Ruczaj :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie, nie wiem jak wytłumaczyć fakt budowy tramwaju najpierw do Płaszowa ( przez KSW ) zamiast na Ruczaj

może dlatego że przebudowa nowohuckiej sie już od dawna prosiła , po za tym powstaje tam kolejna galeryjka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie nie chodzi czy on coś wziął czy nie. Jest po prostu nie konsekwentny. Nie traktuje tak samo różnych podmiotów... Poza tym to kumpel Kościuszki...

Zresztą ch.. z tym. Szkoda się denerwować , kasy z tego nie mam :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 12:53_________________________________________________no i przez tego s.............a mamy jaja ze stadionem... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie, nie wiem jak wytłumaczyć fakt budowy tramwaju najpierw do Płaszowa ( przez KSW ) zamiast na Ruczaj

może dlatego że przebudowa nowohuckiej sie już od dawna prosiła , po za tym powstaje tam kolejna galeryjka

Jaka galeria, coś Ty wymyślił...

Chinole Sobie tandetę przebudowywują i nowy obiekt Galerią nazwali :polew:

Zary tam raczej nie znajdziesz :wink4:

Co do samej NowoHuckiej to jak dobrze wiesz była przebudowywany nie tak dawno - skrzyżowanie z Klimeckiego było w miarę nowe. I jak na mój gust to po tym remoncie co teraz jest przepustowość samej NowoHuckiej wcale jakoś wyjątkowo się nie zmieni na lepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majchrowski wziął się ostro za kampanie!!!!!! w niedziele był na Kurdwanowie na Orliku razem ze Smudą :shocked:

Kamery były i te sprawy :gwizdanie:

A Smuda nawet mojemu młodemu karniaka wsadził :thumbdown:(nic dobroci dla dzieci :no:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery lata temu ponaddwuhektarowy teren dawnego lotniska w Czyżynach zajmował Polski Związek Motorowy. W 2006 r. w wyniku skarg mieszkańców na hałas władze miasta odmówiły związkowi dalszej dzierżawy.

Raczej nie przejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...