Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

nie taka chwila moment, boczki i listwy tez pasuje przełożyć i zjechac z ceny z b6 na 28 :kwasny:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 13:38_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-2003r-fotele-s-line-skora-okazja-i1329606966.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

samo życie hehe juz mnie nic w tym mieście nie zdziwi tyle sie osłuchałem naoglądałem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Boseron zmieniaj :good:

coś się w życiu musi dziać najgorsza jest stagnacja a i mały stresik jest też czasem potrzebny jak by się miał psuć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Tomek zawsze to B7 nawet ten sam kolor co mój więc nawet nie poczuje przesiadki na inny samochód , tylko sprzedać swoje hm....

i zacznie sie od nowa modzenie B7 ki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj swoją i to B7 co chcialbyś mieć ze swojej starej w tej "nowej" i przeszczepiaj bo pewnie w przyszłości i tak w to zainwestujesz a tak masz już sprawdzone elementy i ich stan a B6 obniż o wartość tych elementów ktoś może nie będzie potrzebował wypasu a cena będzie pierwszym planem decyzji o zakupie takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt ale z drugiej strony potencjalny kupiec moze właśnie tym wnętrzem sie zachęci dlatego pozostawiłem wybór kupującemu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt ale z drugiej strony potencjalny kupiec moze właśnie tym wnętrzem sie zachęci dlatego pozostawiłem wybór kupującemu.....

Jeden kupiec będzie patrzył co jest w środku i jaka jest opcja a drugi najpierw będzie patrzył na cenę i to go będzie zachęcało.

Od Ciebie zależy w którym iść kierunku ale lepiej przełożyć graty do B7 i zejść z ceny, wtedy będzie ją łatwiej sprzedać.

Namów Tatę na kupno B8, później znowu się przesiądziesz i w ten sposób dogonisz z podpisem Cubra :naughty::decayed:

Tylko pewnie jak to nastąpi to jemu dojdzie B9 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba B11 :polew: Pablo nie chodzi o gonienie kogokolwiek, po prostu nadarzyła sie okazja to pasuje z niej skorzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba B11 :polew: Pablo nie chodzi o gonienie kogokolwiek, po prostu nadarzyła sie okazja to pasuje z niej skorzystać

widzisz, Pablo ma inne cele :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak żartowałem a tym się sugerowałem że będziesz już miał 3 A4ki hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś z Was możliwość sprawdzić historie pojazdu w ASO po nr VIN - Audi

Zielony Ci może sprawdzić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś z Was możliwość sprawdzić historie pojazdu w ASO po nr VIN - Audi

myślisz że tatuś coś mógł jednak ukryć :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, chciałem swoją z ciekawości sprawdzić bo od wystawienia na allegro dzwoni troche ludzi i kazdy pyta o Vin czy moge podac więc z ceikawości sam bym chciał sobie sprawdzić swoją bo nigdy tego nie robiłem może co wyjdzie ciekawego hehe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz do ASO z dowodem rej. wszystko ci podadzą a innym bez dowodu rej. lub bez "kolegi" nic nie podadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz do ASO z dowodem rej. wszystko ci podadzą a innym bez dowodu rej. lub bez "kolegi" nic nie podadzą.

taka usługa płatna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...