Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: :hi: :hi:

Szybki Lopez się odnalazł

czy szybki to sie okaze :)

narazie to lopez bez autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

O boshe moja głowa, już więcej nie robię domówek ani nie piszę w takim stanie na forum :decayed:

Panowie jest sprawa, wybieram się w poniedziałek lub wtorek do Wawy po tą Astrę http://otomoto.pl/opel-astra-elegance-ful-opcja-gaz-C15676448.html

dla kolegi bo nadal szuka auto i jest w tym Oplu instalacja gazowa (auto sprowadzone z Belgii), instalacje zakładane w samochodach z Belgii i Holandii mają instalacje po lewej stronie i czy w razie usterki takiej instalacji nie będzie problemu z serwisowaniem takiej instalacji u nas :?:

Bo wiadomo u nas nie zakładają po lewej stronie instalacji.

Wg mnie jak by się coś miało dziać w takiej instalacji to tylko reduktor się wymienia bo butla i kable przecież zostają :?:

Nie miałem nigdy instalacji gazowej dlatego nie do końca jestem w temacie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: :hi:

Szybki Lopez się odnalazł

czy szybki to sie okaze :)

narazie to lopez bez autka :)

myślałem że już jesteś szybki a tu widzę że dalej z buta odpalasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

O boshe moja głowa, już więcej nie robię domówek ani nie piszę w takim stanie na forum :decayed:

Panowie jest sprawa, wybieram się w poniedziałek lub wtorek do Wawy po tą Astrę http://otomoto.pl/opel-astra-elegance-ful-opcja-gaz-C15676448.html

dla kolegi bo nadal szuka auto i jest w tym Oplu instalacja gazowa (auto sprowadzone z Belgii), instalacje zakładane w samochodach z Belgii i Holandii mają instalacje po lewej stronie i czy w razie usterki takiej instalacji nie będzie problemu z serwisowaniem takiej instalacji u nas :?:

Bo wiadomo u nas nie zakładają po lewej stronie instalacji.

Wg mnie jak by się coś miało dziać w takiej instalacji to tylko reduktor się wymienia bo butla i kable przecież zostają :?:

Nie miałem nigdy instalacji gazowej dlatego nie do końca jestem w temacie :mysli:

Pablo piękna ta astra :sick3: w końcu ELEGANCE FUL-OPCJA GAZ :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

O boshe moja głowa, już więcej nie robię domówek ani nie piszę w takim stanie na forum :decayed:

Panowie jest sprawa, wybieram się w poniedziałek lub wtorek do Wawy po tą Astrę http://otomoto.pl/opel-astra-elegance-ful-opcja-gaz-C15676448.html

dla kolegi bo nadal szuka auto i jest w tym Oplu instalacja gazowa (auto sprowadzone z Belgii), instalacje zakładane w samochodach z Belgii i Holandii mają instalacje po lewej stronie i czy w razie usterki takiej instalacji nie będzie problemu z serwisowaniem takiej instalacji u nas :?:

Bo wiadomo u nas nie zakładają po lewej stronie instalacji.

Wg mnie jak by się coś miało dziać w takiej instalacji to tylko reduktor się wymienia bo butla i kable przecież zostają :?:

Nie miałem nigdy instalacji gazowej dlatego nie do końca jestem w temacie :mysli:

Pablo piękna ta astra :sick3: w końcu ELEGANCE FUL-OPCJA GAZ :polew: :polew:

Czy każdemu muszę tłumaczyć że on chce kupić auto na pół roku za takie pieniądze aby się podszkolić w jeździe bo kilka lat autem nie jeździł a w lecie kupić A3 z lat 2004/05r na dłużej lub A4 B6!

Teraz to tylko gaz wchodzi w rachubę bo jest tani a nie żaden diesel czy benzyna, dlatego dobrze że ma gaz bo i tak czekała by go instalacja gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak auto ma byc na poł roku to zakladal by LPG do nowo kupionego auta? :blink: Sprzedajac to auto za pol roku straci kupe kasy juz wolal bym kupic to co za pol roku teraz i nie tracic kasy.Ale kazdy ma swoje podejscie i to jego sprawa co kupi :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak auto ma byc na poł roku to zakladal by LPG do nowo kupionego auta? :blink: Sprzedajac to auto za pol roku straci kupe kasy juz wolal bym kupic to co za pol roku teraz i nie tracic kasy.Ale kazdy ma swoje podejscie i to jego sprawa co kupi :notworthy:

Dokładnie , niech robi jak chce pozatym nie mam nic do Opli ale nie namawiałbym nikogo do tego błędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak by miał gdzieś uderzyć taką A3ką za 40 parę tysięcy to chyba lepiej takim za 12-14 tys, nie???

O gaz się pytałem co do tej instalacji ale chyba tutaj nie dostanę odpowiedzi bo wszyscy jeżdżą klekotami zapomniałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG na pół roku to musiałby sporo KM robić aby mu się opłacało ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak by miał gdzieś uderzyć taką A3ką za 40 parę tysięcy to chyba lepiej takim za 12-14 tys, nie???

O gaz się pytałem co do tej instalacji ale chyba tutaj nie dostanę odpowiedzi bo wszyscy jeżdżą klekotami zapomniałem :decayed:

nie bo w a3 bedzie mial ac a w aucie za 10 tys nie. Ale widocznie ludzie z blokowisk inaczej mysla :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak by miał gdzieś uderzyć taką A3ką za 40 parę tysięcy to chyba lepiej takim za 12-14 tys, nie???

O gaz się pytałem co do tej instalacji ale chyba tutaj nie dostanę odpowiedzi bo wszyscy jeżdżą klekotami zapomniałem :decayed:

nie bo w a3 bedzie mial ac a w aucie za 10 tys nie. Ale widocznie ludzie z blokowisk inaczej mysla :decayed: :decayed: :decayed:

Pingwinie on jest prawie że z Twoich rejonów tak więc :ssij: albo milcz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak by miał gdzieś uderzyć taką A3ką za 40 parę tysięcy to chyba lepiej takim za 12-14 tys, nie???

O gaz się pytałem co do tej instalacji ale chyba tutaj nie dostanę odpowiedzi bo wszyscy jeżdżą klekotami zapomniałem :decayed:

Bez obrazy ale jak się od razu ma rozbijać to niech sobie lepiej rower kupi a nie auto :kox::decayed: albo w cenie ewentualnych kosztów naprawy proponuje wykupić parę godzin jazd doszkalających w szkole L. Będzie bezpiecznie dla niego i otoczenia :good:

Zapomniałem dodać ze gaz w takim aucie to raczej mina :gwizdanie: tym bardziej montowanym za granicą. Trzeba by zobaczyć do kiedy legalizacje etc... samo auto tez nie wygląda najlepiej jak będzie mocno wyeksploatowany to na pewno nie będzie oszczędny i tani w eksploatacji. No a faktem jest i tu się zgadzam z tobą w 100% ze nie zal było by gdzieś nim przypier.... i to chyba jedyny atut :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak by miał gdzieś uderzyć taką A3ką za 40 parę tysięcy to chyba lepiej takim za 12-14 tys, nie???

O gaz się pytałem co do tej instalacji ale chyba tutaj nie dostanę odpowiedzi bo wszyscy jeżdżą klekotami zapomniałem :decayed:

Pablo sorry ale Ty chyba nie myślisz co piszesz :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Polonez Caro Plus super rozwiazanie na problem :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: nie było mnie chwile i widze ze kolega Pabla jakiś taki niezdecydowany..... szuka szuka i szuka tego taniego samochodu na LPG i coś nie mozna mu dogodzić :gwizdanie: jak radzi Cuber polonez caro plus z LPG za tysiaka i po problemie jak ma to być auto do szkolenia, to po co 12 tysi dawać za Astre :mysli: takiego tez szkoda na dzwona w razie w.

a wracając do Porsche to miałem wtedy nocke w pracy i nie ciekawie to wyglądało.....

a co do sarny....... nie mam pytań :polew:, widocznie Pablo nie czytał wątku Siemiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak by miał gdzieś uderzyć taką A3ką za 40 parę tysięcy to chyba lepiej takim za 12-14 tys, nie???

O gaz się pytałem co do tej instalacji ale chyba tutaj nie dostanę odpowiedzi bo wszyscy jeżdżą klekotami zapomniałem :decayed:

Pablo sorry ale Ty chyba nie myślisz co piszesz :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Polonez Caro Plus super rozwiazanie na problem :gwizdanie: :cool1:

Taaa już to widzę on i polonez :decayed:

Chce kupić normalne auto a nie jakiegoś paścia za 2-3 tys bo wiadomo tak na prawdę do samego podszkolenia to ja miałem malucha a później kupiłem A4 i było dobrze ale on inaczej myśli.[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 02:25_________________________________________________

:hi: nie było mnie chwile i widze ze kolega Pabla jakiś taki niezdecydowany..... szuka szuka i szuka tego taniego samochodu na LPG i coś nie mozna mu dogodzić :gwizdanie: jak radzi Cuber polonez caro plus z LPG za tysiaka i po problemie jak ma to być auto do szkolenia, to po co 12 tysi dawać za Astre :mysli: takiego tez szkoda na dzwona w razie w.

a wracając do Porsche to miałem wtedy nocke w pracy i nie ciekawie to wyglądało.....

a co do sarny....... nie mam pytań :polew:, widocznie Pablo nie czytał wątku Siemiana

Nie czytałem to już się domyślam o co chodziło :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 02:25_________________________________________________Sprawdzałem teraz szybkość łącza :kox:

http://www.speedtest.pl/results/16506391.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

16508060.jpg

jak za darmo to może być ; p

pod coś się podpiał ktoś sobie wi/fi nie zabezpieczył kluczem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...