Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

A to już zwykły pasek nie mógłbyć :mysli: musiał być CC no ale oczywiście nic tak nie doda prestiżu i polepszy szybkość działania policjantów jak drzwi bez ramek napewno dużo bardziej efektownie będzie wyglądał wystawiany lizak a zdrugiej strony żenada żeby się takim czymś chwalić :facepalm: na zachodzie to się pewnie z nas śmieja jak widzą czym się jara i chwali nasza policja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie przesadzaj już. W czechasz policjanci jeżdzą s4, na słowacji rs4 w niemczech Mercedesami i BMW i nikt się nie czepia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A to już zwykły pasek nie mógłbyć :mysli: musiał być CC no ale oczywiście nic tak nie doda prestiżu i polepszy szybkość działania policjantów jak drzwi bez ramek napewno dużo bardziej efektownie będzie wyglądał wystawiany lizak a zdrugiej strony żenada żeby się takim czymś chwalić :facepalm: na zachodzie to się pewnie z nas śmieja jak widzą czym się jara i chwali nasza policja

ciekawe kto i jak określa te przetargi :mysli: i tylko jedna sztuka :mysli: zapewne jakiś wspaniałomyślny diler podarował go [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 11:37_________________________________________________

Tomek nie przesadzaj już. W czechasz policjanci jeżdzą s4, na słowacji rs4 w niemczech Mercedesami i BMW i nikt się nie czepia.

tylko za Passata byli by dwie Kie :) np
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A to już zwykły pasek nie mógłbyć :mysli: musiał być CC no ale oczywiście nic tak nie doda prestiżu i polepszy szybkość działania policjantów jak drzwi bez ramek napewno dużo bardziej efektownie będzie wyglądał wystawiany lizak a zdrugiej strony żenada żeby się takim czymś chwalić :facepalm: na zachodzie to się pewnie z nas śmieja jak widzą czym się jara i chwali nasza policja

ciekawe kto i jak określa te przetargi :mysli: i tylko jedna sztuka :mysli: zapewne jakiś wspaniałomyślny diler podarował go [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 11:37_________________________________________________

Tomek nie przesadzaj już. W czechasz policjanci jeżdzą s4, na słowacji rs4 w niemczech Mercedesami i BMW i nikt się nie czepia.

tylko za Passata byli by dwie Kie :) np

a za rs4 na słowacji 3-4 octavie rs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie przesadzaj już. W czechasz policjanci jeżdzą s4, na słowacji rs4 w niemczech Mercedesami i BMW i nikt się nie czepia.

Marek jakby kupili RS4 albo S4 to bym się nie czepiał bo powiedzmy że można to bronić tezą że muszą mieć auto którym dogonią "każdego" ale na hu... im takie CC mogli sobie w sumie cabrio kupić wtedy by nie musiał lizaka wystawiac przez szybę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam jak Fantomas, na co im Pasek CC, pewnie jeszce 2.0TDI ? -( napewno jezdzi wolniej od slynnej "policyjnej" vectry :decayed:) . Jesli juz chca cos kozackiego to niech lepiej kupia szybka fure bo z tego to nawet nie maja jak sie wytlumaczyc za bardzo . Bezsensu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to tylko narzekać potraficie... :kox:

Pokażcie mi post Tomcia gdzie na coś nie narzekał... To mu kase fiskalną kazali założyć, to mu auta policyjne nie odpowadają, za chwile będzie się żalił że mu nierówno włosy na d.upie rosną :decayed: :decayed: :decayed:

wiesz Tomcio że Cie lubie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie dostali w dobrej cenie.

Albo bez ceny dostali :cool1:

A tu takie halo :rolleyes:

BTW :siema:

EDYTA Dopisany: 23 Luty 2011, 12:05

Nio, radni płacili... Jakie miasto tacy radni :naughty:

http://www.esiedlce.pl/2010/01/05/vw-passat-cc-na-wyposazeniu-siedleckiej-policji/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie z kasy z fotoradarów... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

634332716104223157.jpg

VW Passsat CC Moc 200 koni, prędkość maksymalna 237 km na godz., przyspieszenie 7,8 sek do setki

634332716096722869.jpg

Alfa Romeo 159. Moc 200 koni, prędkość maksymalna 235 km na godz., przyspieszenie 7,7 sek do setki

634332716090003861.jpg

Kia Cee'd. Moc 140 koni, prędkość maksymalna 206 km na godz., przyspieszenie 10,6 sek do setki

634332716086409973.jpg

Lancia Delta. Moc 180 koni, prędkość maksymalna ok. 240 km na godz., przyspieszenie 7,9 sek do setki

634332716074222005.jpg

Ford Mondeo rozpędza się do 240 km na godzinę

634332716107973301.jpg

Nissan Pathfinder. Moc 174 koni, prędkość maksymalna 175 km na godz., przyspieszenie 11,5 sek do setki

634332716080003477.jpg

Jeep Cherooke sport. Moc 163 koni, prędkość maksymalna 174 km na godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już k**ewsko dość tej zimy.. :wallbash: :wallbash:

Hehe ja się z tylną klapą musiałem pożegnać na okres zimowy i przez tylne siedzenie do bagażnika muszę się gibać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już k**ewsko dość tej zimy.. :wallbash: :wallbash:

Hehe ja się z tylną klapą musiałem pożegnać na okres zimowy i przez tylne siedzenie do bagażnika muszę się gibać :kox:

czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już k**ewsko dość tej zimy.. :wallbash: :wallbash:

Hehe ja się z tylną klapą musiałem pożegnać na okres zimowy i przez tylne siedzenie do bagażnika muszę się gibać :kox:

czemu?

Albo się wogóle nie chce otwierać, albo cały czas się sama otwiera :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ją kluczykiem zamykam na stałe, a jak trzeba to kluczykiem otwieram :gwizdanie:

Dzisiaj niestety zamek zamarzł :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...