Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: cześć z wieczora ,

nie ma to jak posłuchać Armin Van Buurena przy mocnym drinku :dance2: powiem Wam Ze house music wchodzi jak złoto przy lekkim szumieniu w głowie :wink4:

a co mi tam po pracy trzeba sie wyluzować :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

tak mam tych epizodów troche i wszystkie są bardzo dobre aż chce sie na imprezke wyskoczyć jak sie tego słucha :good:

teraz słucham 497,500,501 :kox: polecam do samochodu do szybkiej jazdy :good:

Kerczi nieźle wymiatałeś w BT, kwalifikujesz sie do You Can Dance :wink4:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:48[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:53_________________________________________________stare ale dobre

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:58_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=KYGacambtn4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to masz strasznie drogo Tomcio :gwizdanie:

a czytałeś dokładnie opis :mysli: to nie są zwykłe tylko z jaśkami z tyłu tak jak ja mam więc cena musi być większa no i pełna skóra wiem że cena może nie jest deebest ale ten tył mi troche robi robote bo mógłbym wtedy sprzedać swój stary pełen komplet a tak muszę zabrać jaśki i tył traci na wartości bo boczki już pupy będą niekompletne

widze ze z kiełbasek nici dzisiaj :cool1:

no jak taki zapał u wszystkich ja już nawet nie pytam :disgust:

no jak z poduchami to tak. Też taką kanape miałem poprzednio (pod airbag) tyle że bez airbag w środku.. :wink4:

Dobra miałem sobie z wami podyskutować ale w sumie to ide spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak rzeczowa wymiana argumentów :polew: :polew: :polew: :polew:

:bry::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadali jak Mania z Cubrem w BT o pilce :polew: :polew: :polew:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadali jak Mania z Cubrem w BT o pilce :polew: :polew: :polew:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

:siema:

Siema Olo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi wiesz już coś na temat Croatii ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Miodzio Ty zakladales juz kamere cofania??

Tak mam u siebie już zainstalowaną :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cub jeszcze bez konkretow...

David wczoraj poszlo....

Miodzio Ty masz ta zamiast tablicy rejestracyjnej??? jak rozwiazales sprawe nierownomiernego oswietlania tablicy??? Bo mnie to bedzie irytowac...

Masz tak ze po wbiciu wstecznego uruchamia sie obraz na rns czy musisz recznie przelaczac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cub jeszcze bez konkretow...

David wczoraj poszlo....

Miodzio Ty masz ta zamiast tablicy rejestracyjnej??? jak rozwiazales sprawe nierownomiernego oswietlania tablicy??? Bo mnie to bedzie irytowac...

Masz tak ze po wbiciu wstecznego uruchamia sie obraz na rns czy musisz recznie przelaczac???

co do oświetlenia to wsadziłem drugiego led-a. Nie jest to ideał no ale cóż .... a kamerka odpala się po włączeniu wstecznego przez przekaźnik żeby nie zniekształcało obrazu. Kamerka jest zainstalowana w miejscu ori oświetlenia tablicy naturalnie. Kupowałem na Balickiej od tego gościa

http://allegro.pl/kamera-cofania-ford-mondeo-focus-kuga-c-max-s-max-i1524530132.html

Wygląda bardzo podobnie do tej co mam u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cub jeszcze bez konkretow...

David wczoraj poszlo....

Miodzio Ty masz ta zamiast tablicy rejestracyjnej??? jak rozwiazales sprawe nierownomiernego oswietlania tablicy??? Bo mnie to bedzie irytowac...

Masz tak ze po wbiciu wstecznego uruchamia sie obraz na rns czy musisz recznie przelaczac???

co do oświetlenia to wsadziłem drugiego led-a. Nie jest to ideał no ale cóż .... a kamerka odpala się po włączeniu wstecznego przez przekaźnik żeby nie zniekształcało obrazu. Kamerka jest zainstalowana w miejscu ori oświetlenia tablicy naturalnie. Kupowałem na Balickiej od tego gościa

http://allegro.pl/kamera-cofania-ford-mondeo-focus-kuga-c-max-s-max-i1524530132.html

Wygląda bardzo podobnie do tej co mam u siebie.

i jaki obraz jest tak rzeczywiscie z reka na sercu?? jak w nocy?? duzo rezania???[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 11:37_________________________________________________

David wczoraj poszlo....

:good:

siemanko wszystkim :hi: na ten weekend :kox:

Strzala Henio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi no jest troszeczkę pier... trzeba rozebrać tapicerkę klapy bagażnika i przeciągnąć kable przez gumę między kabina a klapą do lampy.Kable do radia przeciągnąłem progami bo lepiej mi było tak niż rozbierać plastiki podsufitki. Najlepiej jest też rozebrać boczek wraz z subwooferem żeby mieć swobodne dojście do kabli przy lampie.

Co do obraz w dzień jest jak najbardziej ok a w nocy juz gorzej :/ jak jest ciemno to praktycznie nic nie widać. Trzeba by może poszukać kamery z podczerwienią ale ja takowej nie znalazłem w miejsce ori. Ogólnie fajny gadget :wink4: Polecam ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=182782.0;highlight=kamera+cofania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak warto zainwestować w ori kamere jak mówił Adamooo... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak warto zainwestować w ori kamere jak mówił Adamooo... :gwizdanie:

biorąc pod uwagę cenę ori to na pewno nie... i nie wieże ze obraz będzie dużo lepszy. Bo przy takiej średnicy obiektywu etc... raczej nie ma nic lepszego jedyne co to ta podczerwień mogła by zmienić na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...