Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak chcecie jak droga ma być wyznacznikiem gdzie lepiej jechać i zjeść smaczniejszą kiełbaskę to spoko :gwizdanie:

Jadłem tam i wole jednak zjesc pod Halą :decayed:

Chodzi Ci o gości z Hutnika :?: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jak dzisiaj jadę na Kazimierz co nie co :drunk: jak coś to dzwonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: potwierdzam ,Fantomas zerwał mnie z łóżka o 8 rano ( ale dobrze bo na siłke zaspałem )

Tomek szczerze współczuje :confused4:, nie brakuje skurwy..ów złodzieji jeba.ch :wallbash: jak bys potrzebował pomocy z "mojego" zakresu to wal śmiało jak w dym.

Cuber a kiedy wybieracie sie do chorwacji bo ja jade 25.06 do 09.07. w okolice Splitu :gwizdanie: szukam kwater od tygodnia na 6 osób+ 2 dzieci bo w tyle sie wybieramy :wink4:

Kerczi przemyślałeś sprawe sprężyn :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak dzisiaj jadę na Kazimierz co nie co :drunk: jak coś to dzwonić :)

Pablo a gdzie na Kazimierzu balujesz? Nie mów, że Taawa : >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby ktoś z Was chciał robic cos z elektryką w aucie to gość który pracuje na balickiej 160 to mój dobry kolega i zrobi usługe na fuche u siebie pod domem oczywiście cenowo atrakcyjnie, zakładał teraz mojemu Ojcu czujniki cofania w Land Roverze bo ori w ASO 3 tys zł. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber a kiedy wybieracie sie do chorwacji bo ja jade 25.06 do 09.07. w okolice Splitu :gwizdanie: szukam kwater od tygodnia na 6 osób+ 2 dzieci bo w tyle sie wybieramy

Ja planuje na początki Sierpnia jechac[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:11_________________________________________________

Panowie jak dzisiaj jadę na Kazimierz co nie co :drunk: jak coś to dzwonić :)

a po co mamy dzwonic :mysli:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szkoda bo myślałem ze sie tam spikniemy :wink4:

Ja juz tak sobie urlop zaplanowalem i znajomi równiez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak dzisiaj jadę na Kazimierz co nie co :drunk: jak coś to dzwonić :)

Pablo a gdzie na Kazimierzu balujesz? Nie mów, że Taawa : >

Byłem na szybkiego drineczka w La scandalach :wink4:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:19_________________________________________________

a po co mamy dzwonic :mysli:

:decayed:

A po to jak by ktoś się chciał :drunk:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wiecie ze w Wenezueli litr paliwa kosztuje 7 groszy :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:20_________________________________________________Pablo i wpuścili Cie tam w klapkach adidasa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wiecie ze w Wenezueli litr paliwa kosztuje 7 groszy :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:20_________________________________________________Pablo i wpuścili Cie tam w klapkach adidasa :decayed:

Serio tyle kosztuje :shocked:

No pytali się ile mam pasków jak 3 to mogę wejść :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze w niedziele będzie słoneczko bo jade rozpoczać sezon grilowy do znajomych w Dobczycach , juz czuje zapach karkóweczki i karczku z grila ........mniam :tongue4:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:51_________________________________________________a swoja dorgą to za jakis czas pasuje zrobić sobie grila podczas niedzielnego spotu i umówic sie gdzies na łonie natury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber[/color] a kiedy wybieracie sie do chorwacji bo ja jade 25.06 do 09.07. w okolice Splitu :gwizdanie: szukam kwater od tygodnia na 6 osób+ 2 dzieci bo w tyle sie wybieramy :wink4

jedź w ciemno jeśli nie masz już jakiegoś sprawdzonego lokalu

nie dość że możesz znaleźć taniej to zobaczysz "na żywo" a nie tylko na zdjęciach

i polecam okolice Makarskiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie ja chce jechac w ciemno a nasi znajomi chcą coś rezerwować , szukałem czegoś na www.casamundo.pl i mozna trafić w dobrej cenie apartament dla 6 osób z 3 sypialniami tylko właśnie ciekawe czy zdjęcia oddaja rzeczywistość.

minus takiej rezerwacji jest taki ze trzeba na miesciąc przed wpłącic cała kase i wtedy nie ma juz odwrotu.

osobiście byłem dwa razy w chorwacji i dwa razy w ciemno i wiem ze nie było problemu ze znalezieniem noclegu, tylko teraz jedziemy z dwójka małych dzieci i wiesz jak to Kobiety boja sie że bedziemy na miejscu długo szukać i dziecaki bedą zmęczone po podrózy i niespokojne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wiecie ze w Wenezueli litr paliwa kosztuje 7 groszy :gwizdanie:

Czyta forum :naughty::good:

BTW Byłem ostatnio pod halą na kiełbasce i... Niemile się zaskoczylem...

Podawali kiełbachę z jakimś dwudniowym chlebem :thumbdown:

A niestety bez dobrego pieczywa to nie to samo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber a kiedy wybieracie sie do chorwacji bo ja jade 25.06 do 09.07. w okolice Splitu :gwizdanie: szukam kwater od tygodnia na 6 osób+ 2 dzieci bo w tyle sie wybieramy :wink4:

Kerczi przemyślałeś sprawe sprężyn :mysli:

No to się spotkamy :tongue4: [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 09:27_________________________________________________

Ja wczoraj byłem ze znajomym na kiełbaskach w NH przy placu centralnym i 100 razy mają lepsze niż pod halą, sam on mi nie wierzył bo nawet nie wiedział że są tam kiełbaski, od tej pory tylko tam będzie jeździć :naughty:

też mi smakowały ,są lepiej przysmażone :naughty: [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 09:29_________________________________________________

Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:51_________________________________________________a swoja dorgą to za jakis czas pasuje zrobić sobie grila podczas niedzielnego spotu i umówic sie gdzies na łonie natury

Też tak myślę :good: może grilla u WĄSKIEGO w windzie :mysli:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 09:31_________________________________________________

Witam

w ten h*jowy dzień mialem w nocy włam do gabinetu od rana policja zdejmowanie śladów

żeby tym h*jom złodziejom bokiem wyszło :chytry:

współczuję :( [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 09:40_________________________________________________możemy zrobić grilla jutro np o 16 :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro o tej porze to będe sie zbierał do oglądania meczu o 17-stej :gwizdanie: więc Ja z grila odpadam.

A na spocie po 19-stej się pojawię napewno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...