Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie miałem problemów i byłem zadowolony, ale niestety...

Ja się nie będę szarpał o 20zł z Nimi, jak są uparci to ich problem.

Mam u nich 4 umowy - 12lat, 8lat, 4lata i 3lata - wszystkie mi się teraz kończą.

2 miesiące już się odwołuję od oszukania mnie na piątą umowę i nic... Uznali reklamację, ale umowy anulować nie chcą twierdząc że używałem tel. którego nie używałem zmuszając do płacenia abonamentu pod groźbą zablokowania pozostałych numerów - chore :wallbash:

Zmieniam operatora i koniec, muszę tylko najlepszego wybrać.

BTW Oferta w play bez tel.:

12miesięcy: 129,15zł 1250minut i darmowe do play i stacjonarne

24miesiące: 92,25 1250minut i darmowe do play i na stacjonarne

Od tego jeszcze 10% rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

"Mega" ma dobre ceny juz od paru tygodni :wink4:

Mają bardzo tanio i dużo zgłoszeń.

Już brat planuje do nich przejść, tylko musi sobie kupić koma na androidzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko mi przypomina tak samo wojnę taksówkarzy w Krk, wszyscy z Barbakanu 2 dni temu mieli zjazd u mnie na pasie i teraz zauważyłem że mają -40% a nie -20%, za chwilę "dwójki" coś wymyślą i tak w kółko będzie by ud***ć "chorągiewki" :D

Jako pierwsi juz jakiś czas temu podjęli decyzję o zmianie cen i...

Środa, czwartek zmieniali na większy rabat i częstsze nabijanie przez taksometr - co 330m.

Masz kartę rabatową, dzwonisz to płacisz bodajże 1,82 za kilometr. Wsiadasz na postoju to płacisz normalnie.

"Mega" ma dobre ceny juz od paru tygodni :wink4:

Zgadza się, najszybciej zareagowali i mają najlepsza ofertę w KR :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12miesięcy: 129,15zł 1250minut i darmowe do play i stacjonarne

ta być dobra :decayed:

a teraz pytanie , jak ustalic to że ktoś jest w Play czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie , jak ustalic to że ktoś jest w Play czy nie ?

Hehe no teraz to już jest taki młyn że ciężko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko a widziałeś tą firmę co jeżdżą białymi Priusami na silnik elektryczny :D

Sąsiad u nich jeździ i nie wiem jakie mają stawki ale miesięcznie musi płacić do firmy nie całe 2 tys tylko że w tym ma ubezpieczenia.

A zgłoszeń mają mało i nie wiem jak to się opłaca takiemu właścicielowi tej firmy.[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 14:32_________________________________________________

12miesięcy: 129,15zł 1250minut i darmowe do play i stacjonarne

ta być dobra :decayed:

a teraz pytanie , jak ustalic to że ktoś jest w Play czy nie ?

Najlepiej musisz się zapytać tej osoby :decayed:

Bo ja mam nr 727 a najpierw byłem w Plusie i ludzie myśleli że jestem w Playu, później przeniosłem nr do Orange i tak samo miałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tylko krak taxi że nowego właściciela.

Sąsiad u nich jeździ i nie wiem jakie mają stawki ale miesięcznie musi płacić do firmy nie całe 2 tys tylko że w tym ma ubezpieczenia.

A zgłoszeń mają mało i nie wiem jak to się opłaca takiemu właścicielowi tej firmy.

Chyba kierowcom bo właściciel swoje bierze i to nie mało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tylko krak taxi że nowego właściciela.

Sąsiad u nich jeździ i nie wiem jakie mają stawki ale miesięcznie musi płacić do firmy nie całe 2 tys tylko że w tym ma ubezpieczenia.

A zgłoszeń mają mało i nie wiem jak to się opłaca takiemu właścicielowi tej firmy.

Chyba kierowcom bo właściciel swoje bierze i to nie mało :gwizdanie:

Nie jarko, właściciel kupił kilkanaście takich Priusów i kierowca który się zatrudnia płaci dokładnie 1600zł abonamentu przez 5 lat, tak to dokładnie wygląda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel kupił kilkanaście takich Priusów i kierowca który się zatrudnia płaci dokładnie 1600zł abonamentu przez 5 lat, tak to dokładnie wygląda :wink4:

z tego co mi wiadomo to ten sam własciciel co ma Toyote kupił Krak Taxi , przed salonem Toyoty na Zakopianskiej stało coś z 10 białych priusów z logami krak taxi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, takie białe auta śmigają... Ale inne widziałem tez mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas Cuber na osiedlu gość u nich jeździ takim białym Priusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak to auto jest podpisane :?:

Taxi co :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie , jak ustalic to że ktoś jest w Play czy nie ?

Klikasz na link => http://www.wjakiejsieci.pl/ wpisujesz numer i masz odpowiedź :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie , jak ustalic to że ktoś jest w Play czy nie ?

Klikasz na link => http://www.wjakiejsieci.pl/ wpisujesz numer i masz odpowiedź :przebiegly:

Nie działa dobrze.. sprawdziłem pierwszy lepszy nr który wygląda jak Orange(503xxxxxx) a na 100% jest w Erze(rodzinny) i pokazuje Orange ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie , jak ustalic to że ktoś jest w Play czy nie ?

Klikasz na link => http://www.wjakiejsieci.pl/ wpisujesz numer i masz odpowiedź :przebiegly:

Nie działa dobrze.. sprawdziłem pierwszy lepszy nr który wygląda jak Orange(503xxxxxx) a na 100% jest w Erze(rodzinny) i pokazuje Orange ; ]

Kiedyś mieli na stronie zastrzeżenie że nie wszystkie numery będą identyfikowane poprawnie. Skoro już tego nie ma, to są pewni tego co się wyświetla :mysli: A może ten numer Ery jest w sieci niezbyt długo i nie zweryfikowali bazy danych :mysli: Pomyłki wszędzie się zdarzają :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zweryfikował dobrze numery z Plusa przeniesione do Orange itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie , jak ustalic to że ktoś jest w Play czy nie ?

Klikasz na link => http://www.wjakiejsieci.pl/ wpisujesz numer i masz odpowiedź :przebiegly:

Nie działa dobrze.. sprawdziłem pierwszy lepszy nr który wygląda jak Orange(503xxxxxx) a na 100% jest w Erze(rodzinny) i pokazuje Orange ; ]

Kiedyś mieli na stronie zastrzeżenie że nie wszystkie numery będą identyfikowane poprawnie. Skoro już tego nie ma, to są pewni tego co się wyświetla :mysli: A może ten numer Ery jest w sieci niezbyt długo i nie zweryfikowali bazy danych :mysli: Pomyłki wszędzie się zdarzają :wink4:

Wiadomo aplikacja nie jest doskonała ale na pewno jakiś pogląd daje na sytuację :wink4: Nr jest od początku tego roku w Erze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale u mnie było oberwanie chmury teraz leciał grad wielkości pestek od czereśni miałem małego stresa bo dzwonił do mnie fater a to kilometr odemnie i mówił że u nich leci grad wielkości agrestu :confused4: a to już dziurki w karoserii może wybić ale na szczęście nie doszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale u mnie było oberwanie chmury teraz leciał grad wielkości pestek od czereśni miałem małego stresa bo dzwonił do mnie fater a to kilometr odemnie i mówił że u nich leci grad wielkości agrestu :confused4: a to już dziurki w karoserii może wybić ale na szczęście nie doszło

Jesteś pewny że to była wielkość pestek od czereśni, a nie na przykład od wiśni?? :mysli: A ten agrest to jakiej odmiany był?? Grossularia reclinata, G. uva-crispa, Ribes uva-crispa?? Bo to ma kolosalne znaczenie a Ty tego nie sprecyzowałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...