Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tu nikogo nie ma :dontknow:

Zastanawiam się gdzie wszyscy uciekli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Środa, pewnie na kiełbaskach siedzą :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa, pewnie na kiełbaskach siedzą :rolleyes:

jarko nic z tych rzeczy bo za młoda godzina a tym bardziej cisza na ten temat :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa, pewnie na kiełbaskach siedzą :rolleyes:

eee tam, kiełbachy moze jutro prędzej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

Pablo... Od dwóch miesięcy mam ten kawałek w komórce a Ty go teraz na forum dajesz :facepalm: Bystrzak z Ciebie :wink4:

BTW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, ale ty nie wiesz o co chodzi :naughty:

Kawałek to ja miałem dokładnie 3 miechy temu jak była premiera a prezentuje teledysk który teraz miał premierę, także śmiało mogę powiedzieć sklej :evil::decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też g.

wole takie klimaty

cały płytka Miuosha fajna

ale to mój gust, nie będę Was bombardował linkami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z późnego wieczora:)

Panowie myślę o odmłodzeniu A4ki. http://autoraba.otomoto.pl/audi-a4-2-0tdi-s-line-quattro-C19723688.html co myślicie o tym? Głównie chodzi mi o silnik bo szczerze powiem, że trochę boję się 2,0 Tdi ale niestety nie wiem jeszcze jaki przebieg tego samochodu ani jakie oznaczenie motoru. A co do www.autoraba.otomoto.pl to szczerze mogę chłopaków polecić:) 7 aut u nich braliśmy:)

BTW w niedziele zjawie się mam nadzieje na spocie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też g.

wole takie klimaty

cały płytka Miuosha fajna

ale to mój gust, nie będę Was bombardował linkami :wink4:

Też niezłe, mi się dalej ten kawałek podoba:

[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 23:59_________________________________________________

BTW w niedziele zjawie się mam nadzieje na spocie:)

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z późnego wieczora:)

Panowie myślę o odmłodzeniu A4ki. http://autoraba.otomoto.pl/audi-a4-2-0tdi-s-line-quattro-C19723688.html co myślicie o tym? Głównie chodzi mi o silnik bo szczerze powiem, że trochę boję się 2,0 Tdi ale niestety nie wiem jeszcze jaki przebieg tego samochodu ani jakie oznaczenie motoru. A co do www.autoraba.otomoto.pl to szczerze mogę chłopaków polecić:) 7 aut u nich braliśmy:)

BTW w niedziele zjawie się mam nadzieje na spocie:)

zapraszamy na spocika do Galerii :wink4:

co do Audiki hmmm cięzko powiedziec co to tak dokładnie jest ,wyjdzie pewnie ok 40 tys jak nie wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......Panowie myślę o odmłodzeniu A4ki. http://autoraba.otomoto.pl/audi-a4-2-0tdi-s-line-quattro-C19723688.html co myślicie o tym? Głównie chodzi mi o silnik bo szczerze powiem, że trochę boję się 2,0 Tdi ale niestety nie wiem jeszcze jaki przebieg tego samochodu ani jakie oznaczenie motoru

jak patrzę na pedały i dywaniki to przebieg koło 2pak

motor BPW widzę po nastawniku przepustnicy super motor :good:

:polew::naughty::kox:

a tak na serio :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Chcesz odmłodzić A4 to tylko B8 lub alternatywa http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=144406567&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=22500&makeModelVariant1.modelId=6&maxPrice=35001&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&daysAfterCreation=3&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&maxMileage=200000&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2006&tabNumber=1

wstawiasz przód od b7 kiere tylną klapę i lampy i masz autentycznie "odmłodzoną A4-B7", silnik jest od B8 143PS na CR-jlu :good: dłuuuga jazda i pewniejsze auto za porównywalne pieniądze co to z tego twojego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki raz jeszcze za zaproszenie:)

Tzn domyślam się, że koszty mogą sięgnąć 40 tyś ale z tym się liczę:) Ale jeszcze muszę poczekać do oględzin na żywo i jaki przebieg. [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 00:07_________________________________________________

jak patrzę na pedały i dywaniki to przebieg koło 2pak

motor BPW widzę po nastawniku przepustnicy super motor :good:

:polew::naughty::kox:

a tak na serio :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Chcesz odmłodzić A4 to tylko B8 lub alternatywa http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=144406567&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=22500&makeModelVariant1.modelId=6&maxPrice=35001&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&daysAfterCreation=3&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&maxMileage=200000&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2006&tabNumber=1

wstawiasz przód od b7 kiere tylną klapę i lampy i masz autentycznie "odmłodzoną A4-B7", silnik jest od B8 143PS na CR-jlu :good: dłuuuga jazda i pewniejsze auto za porównywalne pieniądze co to z tego twojego linku.

:good: Dzięki za szybkie "co i jak" to ja od razu podziękuję jak motor beznadziejny. Lepiej jakby był 1,9 to bym od razu brał:) Co do B8 to baaardzo chętnie bym przytulił takową :kox: ale jeszcze student więc jeszcze trochę poczekam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i warum to 2.0TDI 140PS ma dwie rury :mysli:

a moze to jest 2,0 BRD 170 km :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym pomyślałem :naughty: to wtedy chyba by było lepiej dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...