Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Kerczi szkoda że sedan :decayed:

:siema::hi:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 08:30_________________________________________________a co do meczu to szkoda że Wawrzyniak dwa razy dał d*py i straciliśmy bramki dzięki niemu ;( ale Remis spawiedliwy a Szczesny to prze uj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

To ja mam do sprzedania Mondeo 2.0 TDCI Ghia X. rok 2007 październik. Kupiony w polsce I właściciel, Full opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam do sprzedania Mondeo 2.0 TDCI Ghia X. rok 2007 październik. Kupiony w polsce I właściciel, Full opcja

jaka cena ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka Pany:

Do sprzedania S4 B8 3.0T bialy sedan: 25 000km przebiegu, ORI lakier, ORI przebieg, jeszcze na gwarancji z 11.2009. Na fullu, łącznie z Advanced Key. Zarejestrowane. cena: 160 000 brutto - dla powaznie zainteresowanych do obejrzenia oczywiscie tez w Krakowie: tel: 602 760 360

USA??

EUROPA :)

EU czy Angol :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka Pany:

Do sprzedania S4 B8 3.0T bialy sedan: 25 000km przebiegu, ORI lakier, ORI przebieg, jeszcze na gwarancji z 11.2009. Na fullu, łącznie z Advanced Key. Zarejestrowane. cena: 160 000 brutto - dla powaznie zainteresowanych do obejrzenia oczywiscie tez w Krakowie: tel: 602 760 360

USA??

EUROPA :)

EU czy Angol :rolleyes:

prosto from BERLIN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie - robimy ściepe na jakieś 14 - 15" stalowe felgi z oponami 195/65 żeby Paweł mógł spokojnie jeździć nie modląc się do Boga tudzież GDDKiA :naughty:

No i trzeba jeszcze coś zrobić z szaleńcami pędzącymi z maksymalną dopuszczalną prędkością na lewym pasie czegoś, co tylko z nazwy jest "autostradą"!! Na przykład wszystkim kupić po komplecie 20" felg żeby zwolnili :mysli: Chyba że macie jakieś inne ciekawe propozycje?? :naughty:

A tak na marginesie :bry:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 12:13_________________________________________________

prosto from BERLIN :)

Jak auto jechało do Polski przez Olszyne - to Paweł na pewno go nie kupi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam do sprzedania Mondeo 2.0 TDCI Ghia X. rok 2007 październik. Kupiony w polsce I właściciel, Full opcja

jaka cena ? :cool1:

jakaśśrednia nie ma ciśnienia na mega cene. chodzi o sprzedaz[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 12:47_________________________________________________180 tys przebiegu po przegladzie nowe tarcze klocki, bezwypadkowy, garancja do 200tys, jasna skora, biksenon, system bezkluczykowy,fotele z pamiecia, dośw zakrętów itd itp, tempomat bla bla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wstydu oszczedz...nie rozumiem skoro taka tragedia i pomsta do nieba to dlaczego nie kupisz 18" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wstydu oszczedz...nie rozumiem skoro taka tragedia i pomsta do nieba to dlaczego nie kupisz 18" ??

albo 206 1.9d pierwszy właściciel salon polska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wstydu oszczedz...nie rozumiem skoro taka tragedia i pomsta do nieba to dlaczego nie kupisz 18" ??

albo 206 1.9d pierwszy właściciel salon polska :P

i S4 jeszcze ale to nie salon Polska :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wstydu oszczedz...nie rozumiem skoro taka tragedia i pomsta do nieba to dlaczego nie kupisz 18" ??

Dobrze że o Nowej Hucie nie wspomniał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wstydu oszczedz...nie rozumiem skoro taka tragedia i pomsta do nieba to dlaczego nie kupisz 18" ??

odezwał sięten co jeździ na 15''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście dzisiaj wymyślili jakieś parówy to dajcie cynka bo znowu zaraz na mecz wychodzę i w zasadzie nikt nie wie kiedy wrócę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wstydu oszczedz...nie rozumiem skoro taka tragedia i pomsta do nieba to dlaczego nie kupisz 18" ??

odezwał się ten co jeździ na 15''

Dokładnie. :decayed: i 18 Karol niewiele by tam dały..

Kerczi jakbys tam leciał na bombie to chyle czoła.Tylko nie wiem przed kim,przed czyjąś głupotą czy przed Twoim samochodem który gwarantuję Ci na Twoim felunku by tego nie przezył.

A teraz do Pabla.

Pawle wytłumacz mi na jaką cholerę przeklejasz te linki do wątków.

Chcesz podyskutować to przecież jest temat i tam zapraszam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wstydu oszczedz...nie rozumiem skoro taka tragedia i pomsta do nieba to dlaczego nie kupisz 18" ??

odezwał się ten co jeździ na 15''

no nie jezdzi ale i nie placze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tam nie jechałeś.

Karol czy ty rozumiesz jedno..TO JEST AUTOSTRADA...!!

Wrzucasz w nawigacje Wrocław w Berlinie i bedac zmeczonym kierujesz sie na AUTOSTRADĘ.(do czego zresztą nawet nie potrzeba nawigacji)

Rozumiem ze osoba ktora kieruje sie na Autostradę nie wpadnie na pomysł ze droga jest de facto NIEPRZEJEZDNA.

Majac duze kola wybierasz autostrade prawda?Nawet chocbys mial nadrzucac drogi.. zawsze tak robie..przynajmniej ja.

A tu zonk.Wpadasz na droge z ktorej praktycznie(do pewnego momentu) nie masz odwrotu.

Mysle ze juz jest jasne wszystko i kwestie nabijania sie z duzych kol juz zamknelismy.(tudziez sponsorowania mi czegokolwiek,Transit uwierz mi nie jest to konieczne jakos sobie radzę)

Tym bardziej ze wielu z was jezdzi na 19.

Chcialbym mine Pabla tam widziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...