Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz autem w Niemczech :naughty:

A pamiętacie starą drogę, jak jeszcze autostrady nie było. Jak sie fajnie od Gliwic płytami dymało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwszy raz autem w Niemczech :naughty:

A pamiętacie starą drogę, jak jeszcze autostrady nie było. Jak sie fajnie od Gliwic płytami dymało :kox:

No :decayed:

Chyba drugi.Pierwszy 13 lat temu.Przez Zgorzelec :)

Na ogół to samolot, co zrobić-burzuj :naughty:

I jeszcze bezczelnie sie czepia. :wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bezczelnie, ja bym to inaczej nazwał - akurat wypadło mi to słowo z głowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł dobrze że załóżyłeś tamten temat,każdy by się wkur..... na pewno jakby tam jechał ,bo naprawdę nic miłego nie jest ,ale wyluzyj po co tak cisnąc od razu na wszystko i wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł a czy Ty jedno rozumiesz??? to jest POLSKA !!!

Zdziwiony jakbys sie urodził wczoraj albo conajmniej zerwał z choinki.

Jesli jezdzisz po Polsce i Cie to drazni to nie rozumiem dlaczego nie zmienisz na mniejszy felunek. Uwierz ze 18" mialoby odczuwalna roznice, ze nie wspomne ze mozessz zalozyc i mniejszy...

Jesli chcesz bardzo jezdzic na 20" - ok. ale albo wyprowadz sie do DE, NO czy gdzies gdzie sa extra drogi.

To tak jakbys wiedzial ze mechanik jest zjebany i partaczy. A Ty jezdzisz do niego dalej i potem na niego najezdzasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł a czy Ty jedno rozumiesz??? to jest POLSKA !!!

Zdziwiony jakbys sie urodził wczoraj albo conajmniej zerwał z choinki.

Jesli jezdzisz po Polsce i Cie to drazni to nie rozumiem dlaczego nie zmienisz na mniejszy felunek. Uwierz ze 18" mialoby odczuwalna roznice, ze nie wspomne ze mozessz zalozyc i mniejszy...

Jesli chcesz bardzo jezdzic na 20" - ok. ale albo wyprowadz sie do DE, NO czy gdzies gdzie sa extra drogi.

To tak jakbys wiedzial ze mechanik jest zjebany i partaczy. A Ty jezdzisz do niego dalej i potem na niego najezdzasz...

Dokładnie KERCZI zgadzam się z tobą,każdy ma swoją ideologię i niech tak zostanie,więc Paweł wyluzuj nie ma co denerwować się na wszystkich,każdy teraz już wie i dobrze że poinformowałeś o o tej drodzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz autem w Niemczech :naughty:

A pamiętacie starą drogę, jak jeszcze autostrady nie było. Jak sie fajnie od Gliwic płytami dymało :kox:

No :decayed:

Chyba drugi.Pierwszy 13 lat temu.Przez Zgorzelec :)

Na ogół to samolot, co zrobić-burzuj :naughty:

download.php?file=105904

:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tam nie jechałeś.

Karol czy ty rozumiesz jedno..TO JEST AUTOSTRADA...!!

Wrzucasz w nawigacje Wrocław w Berlinie i bedac zmeczonym kierujesz sie na AUTOSTRADĘ.(do czego zresztą nawet nie potrzeba nawigacji)

Rozumiem ze osoba ktora kieruje sie na Autostradę nie wpadnie na pomysł ze droga jest de facto NIEPRZEJEZDNA.

Majac duze kola wybierasz autostrade prawda?Nawet chocbys mial nadrzucac drogi.. zawsze tak robie..przynajmniej ja.

A tu zonk.Wpadasz na droge z ktorej praktycznie(do pewnego momentu) nie masz odwrotu.

Mysle ze juz jest jasne wszystko i kwestie nabijania sie z duzych kol juz zamknelismy.(tudziez sponsorowania mi czegokolwiek,Transit uwierz mi nie jest to konieczne jakos sobie radzę)

Tym bardziej ze wielu z was jezdzi na 19.

Chcialbym mine Pabla tam widziec.

Zwróć kolego uwage na oznakowanie pionowe a potem się ciskaj... Już napisałem w Twoim wątku że TO NIE JEST AUTOSTRADA tylko Droga Krajowa nr 18. A skoro ustawiasz w nawigacji żeby prowadziła Cię trasą "optymalną" czy jakkolwiek inaczej to ona tak właśnie poprowadzi. Ustaw sobie żeby prowadziła tylko autostradami - to nie będziesz klepał zdrowasiek za kółkiem.

A w kwestii sponsorowania - to miał być drobny żarcik, ale widze że z Jaśnie Wielmożnym Panem Filozofem nie warto żartować ani nawet dyskutować bo sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit masz cos widze do mnie personalnie.Dam Ci szanse upustu na zywo na spocie.

Rozumiem ze znasz sie na wszystkim najlepiej lub dobrze uswiadomiles mi to juz podczas tematu ze spalaniem Q7 ktorym w zyciu nie jezdziles.

Zejdz ze mnie albo pretensje i wycieczki na zywo prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sięnie wkur.iać mnie kurwica bierze co dzień gdzie po zmroku jade 60 na godzine żeby nie urwaćkoła poza miastem. Panowie w Afryce jest lepiej. Pewnie można powiedzieć że poco jeżdże można wybraćnp PKP bo jest za***iste albo PKS który teżjest w pyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit masz cos widze do mnie personalnie.Dam Ci szanse upustu na zywo na spocie.

Rozumiem ze znasz sie na wszystkim najlepiej lub dobrze uswiadomiles mi to juz podczas tematu ze spalaniem Q7 ktorym w zyciu nie jezdziles.

Zejdz ze mnie albo pretensje i wycieczki na zywo prosze.

Ale po co odgrzewanie starego kotleta,po co ma się znów robić nie miło na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie też uważam że ta droga to wiocha każdy kto wjeżdża nią do Polski i nie wie co jest za 70km ma wizję o Polsce poprzez stereotyp tej drogi i to uważam że jest dla nas uwłaczające. Powinni ją wp***u zamknąć i puścić dwukierunkowo ruch tą nitką z nową betonówą jechałem tą trasą ...dziesiąt razy i zawsze kląłem na czym świat stoi i nie mówcie że jak tam jedziecie to tego nie robicie kiedyś w aucie przedemną gościowi odpadła rejestracja :no: raz mi tam nawet 500 mandatu wdupcyli (było do 70) bo jak się tam jedzie to dopiero od 140 jest w miarę spokój bo koła "przelatują" na tych łączeniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie też uważam że ta droga to wiocha każdy kto wjeżdża nią do Polski i nie wie co jest za 70km ma wizję o Polsce poprzez stereotyp tej drogi i to uważam że jest dla nas uwłaczające. Powinni ją wp***u zamknąć i puścić dwukierunkowo ruch tą nitką z nową betonówą jechałem tą trasą ...dziesiąt razy i zawsze kląłem na czym świat stoi i nie mówcie że jak tam jedziecie to tego nie robicie kiedyś w aucie przedemną gościowi odpadła rejestracja :no: raz mi tam nawet 500 mandatu wdupcyli (było do 70) bo jak się tam jedzie to dopiero od 140 jest w miarę spokój bo koła "przelatują" na tych łączeniach

Tomek wymienilem DZINKSA i wszystko przeszlo...nawet piszczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawor cisnienia oleju - ten czarny plastik :)

:mysli: no raczej z regulacją ciśnienia oleju to nie ma za dużo wspólnego to reguluje ciśnienie odmy czyli generalnie cisnienie w misce olejowej i pokrywie klawiatury

kolejny dowód na to że w ASO pracują matoły :thumbdown: następnym razem powiedz im żeby sobie poczytali forum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...