Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

q...a powitalnia... pan ostatni w kolejce????.... to ja za panem... :polew:

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

chciałem coś o przejściu granicznym w Olszynie i tamtej drodze bo w lipcu tego roku przyszło mi sie zmierzyć z tymi nierównościami jak wracałem z wakacji z Hanoweru :thumbdown: pierwszy raz tamtędy jechałem i sam byłem zdziwiony ze w tamtą strone jest równo a spowrotem tragedia , co prawda mam 17 tki ale do 40 km/h max więcej sie nie dało i wyczepało mnie tak ze po przejechaniu całego odcinka czułem sie jakby mnie oderwano od młota pneumatycznego :thumbdown: dziwie sie dlaczego nikt nie zrobi tej nawierzchni bo to faktycznie skandal, jak nas widzą tak nas piszą a ta droga bynajmniej nie świadczy o Nas najlepiej....

p.s. laska na tablecie dobra musiała nażreć sie konkretnie bo nafukana strasznie :naughty:

ktoś wie czy walka dzisiejsza bedzie gdzieś do zobaczenia odkodowana bez dodatkowych opłat ?[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 13:56_________________________________________________i nie spinajcie sie tak wypowiadając sie na temat nierówności drogowych bo to bez sensu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie czy walka dzisiejsza bedzie gdzieś do zobaczenia odkodowana bez dodatkowych opłat ?

RTL Deutschland (19.2E - FTA/Analog)

- RTL Schweiz (13E - FTA/Cryptoworks ???)

- Digi Sport Hungary (9E - Hello HD, 1W - DigiTV)

- Inter (4W - BISS)

- Nova TV Croatia (23.5E - Viaccess PC 4.0)

- Orange Sport France (19.2E - Orange, 13E - Bis/Orange, 5W - Bis/Orange)

- Orange Sport HD France (19.2E & 13E & 5W - Orange)

- Ren TV (75E - Raduga, 60E - Aktiv TV, 36E - NTV Plus, 9E - Platforma DV)

- RTL HD (19,2E - HD+/Sky Deutschland)

- Sky Sports 3 (28.2E - Sky UK)

- Sky Sports 3 HD (28.2E - Sky UK)

- Sport Italia (13E - Sky Italia)[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 14:03_________________________________________________Pierwsze 2 masz odblokowane a reszta w zależności od pakietu ale bez dodatkowych opłat.[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 14:18_________________________________________________105147adamek.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 14:25_________________________________________________Spider Cat

Prze KOT :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

chciałem coś o przejściu granicznym w Olszynie i tamtej drodze bo w lipcu tego roku przyszło mi sie zmierzyć z tymi nierównościami jak wracałem z wakacji z Hanoweru :thumbdown: pierwszy raz tamtędy jechałem i sam byłem zdziwiony ze w tamtą strone jest równo a spowrotem tragedia , co prawda mam 17 tki ale do 40 km/h max więcej sie nie dało i wyczepało mnie tak ze po przejechaniu całego odcinka czułem sie jakby mnie oderwano od młota pneumatycznego :thumbdown: dziwie sie dlaczego nikt nie zrobi tej nawierzchni bo to faktycznie skandal, jak nas widzą tak nas piszą a ta droga bynajmniej nie świadczy o Nas najlepiej....

p

Ja tez bylem zdziwiony..

Sorry ale mysle ze i ciebie rozdrazniłoby głupie stwierdzenie zebys sobie 15 zalozył...Moze ktos Ci sciepe zrobi na nie :wallbash: :wallbash:

BTW Ciebie wytrzepało na 17 u mnie mniejszych zalozyc sie nie da..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale mysle ze i ciebie rozdrazniłoby głupie stwierdzenie zebys sobie 15 zalozył...Moze ktos Ci sciepe zrobi na nie :wallbash: :wallbash:

Może nie tyle głupie, co w zamiarze żartobliwe. Ale widze że nie każdy zna się na żartach więc pierwszy ignor będzie najlepszym z możliwych rozwiązań. A gdyby zdanie z cytatu rozłożyć na elementy pierwsze - mogłoby wyjść na to że jestem głupkiem. A za takie insynuacje niejeden już zęby zgubił więc uważaj co piszesz bo w któryś niedzielny wieczór moge nie być taki miły i żartobliwy...

Panowie spokojnie i bez takich textów ...................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale mysle ze i ciebie rozdrazniłoby głupie stwierdzenie zebys sobie 15 zalozył...Moze ktos Ci sciepe zrobi na nie :wallbash: :wallbash:

Może nie tyle głupie, co w zamiarze żartobliwe. Ale widze że nie każdy zna się na żartach więc pierwszy ignor będzie najlepszym z możliwych rozwiązań. A gdyby zdanie z cytatu rozłożyć na elementy pierwsze - mogłoby wyjść na to że jestem głupkiem. A za takie insynuacje niejeden już zęby zgubił więc uważaj co piszesz bo w któryś niedzielny wieczór moge nie być taki miły i żartobliwy...

Straszysz?Bo sie posrałem...własnie..

:facepalm:

szkoda Adamka ta walka była z góry przegrana po pierwszej rundzie byłem już pewny że to nie jego "waga" Kliczko zrobił sobie sparing :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda Adamka ta walka była z góry przegrana po pierwszej rundzie byłem już pewny że to nie jego "waga" Kliczko zrobił sobie sparing :confused4:

Jak by nie było to wielki szacunek dla Tomka że przetrwał tyle rund :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszysz?Bo sie posrałem...własnie..

FIGHT! :naughty:

Przyjmuje zakłady, ani jednego ani drugiego nie znam więc podpowiedzcie jaki mnożnik na którego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszysz?Bo sie posrałem...własnie..

FIGHT! :naughty:

Przyjmuje zakłady, ani jednego ani drugiego nie znam więc podpowiedzcie jaki mnożnik na którego :decayed:

sie skonczy tak że klepne jednemu i drugiemu. Może nie chodzą w mojej wadze ale ja to nie Adamek

[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 08:00_________________________________________________no i Tomkowi przy okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema::hi:

ehhh o wczorajszej walce to nawet nie chce się pisać :cool1:

Bedzie ktos dzis na spocie wogole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...