Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a może ktoś chętny na takiego filma jak ja sobie zrobiłem ? :)

e na taki to nie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, a może ktoś chętny na takiego filma jak ja sobie zrobiłem ? :)

how much is the fish??

Ja bylbym chetny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko policjant to jest policjant, ktoś się awanturuję i nie zna granic - GUMA 1.5 metra i jebać po plerach aż się nauczy pokory.

Nigdy nie zmienię zdania pod względem bandziorów bo to największe ścierwo jakie chodzi po świecie. Żadne więzienia z TV, DVD, może k***a jeszcze dziwki im dać, do kamieniołomu i tłuc kamienie, ile utłuczesz tyle żreć dostaniesz. Wszyscy by chodzili jak w zegarku, a jak Ty masz inne zdanie to widocznie podzielasz to co robi hooliganka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie macie czasem jednej szpilki do alu na zbyciu? Np jak ktoś założył śruby zabezpieczające?

Kur..a się okazuje że przejechałem 15kkm bez jednej śruby w kole. :kox:

No chyba że będzie ktoś w najbliższym czasie w ASO, zakupi i przywiezie na spota - będę wdzięczny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie macie czasem jednej szpilki do alu na zbyciu? Np jak ktoś założył śruby zabezpieczające?

Kur..a się okazuje że przejechałem 15kkm bez jednej śruby w kole. :kox:

No chyba że będzie ktoś w najbliższym czasie w ASO, zakupi i przywiezie na spota - będę wdzięczny :hi:

masz ori felgi ? jesli tak to mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz ori felgi ? jesli tak to mam

Tak ori. Będziesz na spocie?

:no:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 10:20_________________________________________________OLEJ Motul spec.505 01 5w40 5l cena 132 zł i inne

jak coś pisać pv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak Ty masz inne zdanie to widocznie podzielasz to co robi hooliganka

Rozumiem że tylko Twoje zdanie jest właściwe, a jak moje inne to od razu że popieram bandziorów :kox:

No konkret Janusz, konkret :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a może ktoś chętny na takiego filma jak ja sobie zrobiłem ? :)

Kamil Ja jestem chętny :)

Jak coś to dawaj cynka :kox:

btw :siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że o bandytach robiących rozruby nic się nie mówi... Rozumiem też że popierasz wymierzanie kary przez policjantów na ulicy - nie ważne czy słusznie... To w czym jesteś lepszy od tych bandziorów swym prymitywnym podejściem do sprawy ?

Jarek chyba Cię trochę poniosło. :cool1:

....tutaj akurat przyznam czesciowo racje NEXowi

POLICJA ma za małe prawa dlatego jest jak jest.

A komuna??? sa plusy i minusy.

też tak uważam i wcale mi nie żal tego łebka na filmie raczej przypadkiem za żywota nie dostał. Nie popieram w pełni takiego zachowania tego policjanta (z tym kopaniem to go poniosło) ale z drógiej strony wolę takiego policjanta który ma jaja niż takiego co trzęsie d*pą. Ciekaw jestem Jarek co byś powiedział gdyby Cię tak dojechało paru :baseball: podjeżdża patrol i.."Przepraszamy a o co Panowie go biją bo nie wiemy jak mamy interweniować siłowo czy intelektualnie" albo gdyby łebki tak po twoim samochodzie skakały jak tam w Wa-wie uważasz że policjant powinien podejść i poprosić "Panowie przestancie skakać bo się spocicie i zaziębicie" :gwizdanie:. Łebonie coraz bardziej czują się bezkarni bo widzą że nie ma na nich dużego bata a gdyby tak właśnie było że za byle jakie huligańskie przewinienie byłaby surowa kara od razu by się zastanowili. Front robót społecznych jest szeroki. Chociażby wały przeciwpowodziowe nie ma pieniędzy na to żeby je naprawić już by się znaleźli sezonowi robotnicy. Jarek liberalizm jest OK ale trzeba znać granice jego rozsądku niestety demokracja jest ustrojem dającym wiele swobód ale jak widać nie każdy potrafi je wykorzystywać we właściwy sposób i dla takich właśnie powinno być "KOMUNO WRÓĆ"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo gdyby łebki tak po twoim samochodzie skakały

no trochę ból jak nie ma Autocasco :decayed:

zresztą często w wyłączeniach są zamieszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...