Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Od jutra zbieram kaske na Bukowine AD 2012 :naughty:

Przecieki od zielonego ? :gwizdanie:

Powiedział tylko, że będzie jakaś niespodzianka. Mimo przypalania, wbijania szpilek pod paznokcie, szeroko rozumianych tortur i innych metod przymusu bezpośredniego nie pisnął ani słowa :kwasny: Tak więc zostaje wierzyć na słowo i uruchomić skarbonke :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, mam taki problem. 1.5 roku temu dolozylem alarm (z obsluga CAN). w zimie alarm zablokowal immo. Po przekreceniu kluczyka wyskoczylo info na FIS zeby zamknac klapke wlewu paliwa, za chwile niskie cisnienie oleju i wszystko zniknelp. FIS zrobil sie ciemny, rozrusznik krecil ale auto nie odpalalo. Po podpieciu kompa z VCDS brak komunikacji ze sterownikiem silnika. Skonczylo na lawecie do chlopa ktory alarm montowal. Gosc sie z tym uwinal w godzine a jak przyszedlem odebrac auto to cos mi opowiadal, ze wyprogramowalo oba kluczyki (ale centralny z pilota dzialal wiec mysle ze sciemnial). dzisiaj stalo sie dokladnie to samo. Jak otworzylem samochod z pilota to dwa razy pisnal alarm (tak jak wtedy gdy zostanie wzbudzony) i migaly awaryjne. Wlozylem kluczyk i po przekreceniu dziwne bledy jeden po drugim a pozniej ciemnosc. Samochod nie odpala, nie zapala sie kontrolka swiec zarowych, rozrusznik kreci. Zostawilem samochod na parkingu pod bankiem i jutro bede go lawetowal i teraz zastanawiam sie gdzie. Znacie i polecacie kogos kto ogarnia alarmy w Krakowie? czuje, ze jak pojade do chlopa to za jakis czas sytuacja sie powtorzy. Koniec koncow pewnie wymienie alarm na jakis inny ale wolalbym juz zrobic u kogos innego bo stracilem wiare w fachowosc tego goscia. no i przy okazji polecacie jakis alarm z obsluga CAN?

F.H. KLUCZYK na ul. Malborskiej

miałem właśnie pisać, że on nie robi alarmów, ale on polecił mi pewnego gościa na ul. Woźniców blisko Centralnej

tel. 126436212

mi montował alarm i działa bez zarzutu[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 21:49_________________________________________________PS. dzięki za spota :good:

gosc powiedzial, zebym rano zadzwonil to mi da namiar na kogos od alarmow. zobaczymy co rano mi powie.

btw - jaki alarm montowales u siebie i ile Cie to wynioslo?

pewnie poda Ci ten sam namiar co dał mi, co do alarmu to mam z obsługą can za 500 zł plus 2 niezależne odcięcia za 150 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw - jaki alarm montowales u siebie i ile Cie to wynioslo?

mam z obsługą can za 500 zł plus 2 niezależne odcięcia za 150 zł

To już się pożegnaj z autkiem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra zbieram kaske na Bukowine AD 2012 :naughty:

Przecieki od zielonego ? :gwizdanie:

Powiedział tylko, że będzie jakaś niespodzianka. Mimo przypalania, wbijania szpilek pod paznokcie, szeroko rozumianych tortur i innych metod przymusu bezpośredniego nie pisnął ani słowa :kwasny: Tak więc zostaje wierzyć na słowo i uruchomić skarbonke :naughty:

Grzeczny zielony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za spocika :notworthy: Dziś frekwencja oby czesciej taka była :good:

Nims graty furmanki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś frekwencja oby czesciej taka była :good:

Frekwencji 12 osób dawno nie widziałem :naughty::kox:

Dziękuje za spota panowie :good:

Miło by poznać nowych :hi:

Podjechałem do KFC przy andersa a tu zonk :blink: w likwidacji, przeniesione jest na os. niepodległości (dawna Pizza-Hut) tak więc 1,5km dalej w głąb NH, za to miejscówka jest lepsza, dużo miejsca w środku i wielki parking, tak na przyszłość gdybyśmy mieli jechać tam zamiast kiełbasek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechałem do KFC przy andersa a tu zonk :blink: w likwidacji, przeniesione jest na os. niepodległości (dawna Pizza-Hut)

W likwidacji czy w remoncie ? Niedawno remontowali ten koło makro. Skończyli, wzięli sie za kolejny.

A pizza hut... Juz dawno jej właścicielem jest kfc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm możliwe że w remoncie jarko :)

Lepiej jak by tak było bo w końcu stała miejscówka nasza :)

Sirocco robi wrażenie i z takim 160KM silnikiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm możliwe że w remoncie jarko :)

Lepiej jak by tak było bo w końcu stała miejscówka nasza :)

A skąd Ci się wzięła ta likwidacja ?

Sam wymyśliłeś czy gdzieś tak było napisane ?

Bo ja nie wiem, domyślam się że skoro koło makro remontowali to tutaj jest podobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radekst mam nadzieję że nie pierwszy i ostatni raz przyjechałeś na spota, a to że najmłodszy jesteś to widziałeś jaki lajtowy klimat jest ze starszymi kolegami to się szybko zaklimatyzujesz:wink4:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 23:28_________________________________________________

A skąd Ci się wzięła ta likwidacja ?

Sam wymyśliłeś czy gdzieś tak było napisane ?

Bo ja nie wiem, domyślam się że skoro koło makro remontowali to tutaj jest podobnie...

Z tego wywnioskowałem że napisali: nowe przeniesione KFC => na os. niepodległości.

Chyba że się mylę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radekst mam nadzieję że nie pierwszy i ostatni raz przyjechałeś na spota, a to że najmłodszy jesteś to widziałeś jaki lajtowy klimat jest ze starszymi kolegami to się szybko zaklimatyzujesz :wink4:

elegancko bylo :>

i wiem co mam do wymiany w audiczce :decayed:

postaram sie przyjezdzac jak najczesciej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no dzieki za zaproszenie przyjade jak sie tylko uporam z problemami a ma ktos moze vaga sprawnego do sczytania bledow to wpadne bo mam troche problemow koledzy ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee :D to napeawno bede kurde sam kupie tylko sie musze zebrac i poczytac co i jakiego wiecie jak jest ale skorzystam moze sie czegos nowego dowiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radekst mam nadzieję że nie pierwszy i ostatni raz przyjechałeś na spota, a to że najmłodszy jesteś to widziałeś jaki lajtowy klimat jest ze starszymi kolegami to się szybko zaklimatyzujesz :wink4:

elegancko bylo :>

i wiem co mam do wymiany w audiczce :decayed:

postaram sie przyjezdzac jak najczesciej :good:

uuuu... to jak ja przyjade to w ogole oszalejesz... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bym miał nową S4 B8 to tylko bym zalewał V-Power Racing :kox:

Ja mam stare s4 a leje v powera i jeszcze zostawiam 100 napiwku

jak tam ciepło :gwizdanie:

Ciepło 20 stopni tylko pada, jak to w zimie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bym miał nową S4 B8 to tylko bym zalewał V-Power Racing :kox:

Ja mam stare s4 a leje v powera i jeszcze zostawiam 100 napiwku

jak tam ciepło :gwizdanie:

Ciepło 20 stopni tylko pada, jak to w zimie ;)

pozdrów ich i przywieź pamiątkę :naughty: [br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 09:06_________________________________________________

Podziękował Pany za spota :wink4:

czym jezdzisz teraz ?

vw scirocco :decayed:

:oklaski: super

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,10665923,Na_prywatne_blokady_nie_ma_rady.html :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...