Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

po to żeby chemia zamiast zostać na aucie odbijała się od niego??? :mysli:

No kolega chyba nie łapie czemu takie ciśnienie tam jest :wink4:

no to juz powiedzialem - w takim razie maja tam c**jowa chemie bo nawet ptasich gowien zmyc nie chce :cool1:

juz nie mowie o brudzie ktory sie zgromadzi przez 2 tygodnie

Z takim brudem to się na normalną ręczną myjkę jedzie :gwizdanie:

U mnie z dwudniowym brudem spokojnie sobie radzi, ale rozumiem że Tobie na Bora dwutygodniowy w mgnieniu oka zmywa...

Nie rozumiem... Zawsze jest szydera jak coś się przeciąga, ale nic się nie mówi jak remonty w terminie oddają, a takich w Krakowie jest coraz więcej... Niech przypomnę tylko wielką inwestycję na Rybitwy, most Piłsudskiego, most Nowohucki. BA, nawet sobie pewnie sprawy nie zdajecie że większość napraw typu wymiana nawierzchni wykonuje się W NOCY ( przykłady: al. Pokoju, Łowińskiego, Makowskiego, Prądnicka wiadukt ).

Nie bronię drogowców, bo stan Naszych dróg jest fatalny no ale już bez przesady że ciągle wszystko się przedłuża...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI mylisz się.

Uchwała w jakiejś tam gminie :

§ 5

1. Mycie pojazdów samochodowych powinno odbywać się w miejscach do tego

przeznaczonych. Właściciele nieruchomości mogą myć pojazdy czystą wodą

na swoim terenie pod warunkiem, że powstające ścieki odprowadzane są do

kanalizacji miejskiej lub zbiorników bezodpływowych; w szczególności

ścieki takie nie mogą być odprowadzane bezpośrednio do zbiorników

wodnych lub do ziemi.

Napiszę coś więcej o mojej gminie o czym pisałem wyżej.

Chciałem założyć przydomową oczyszczalnie ścieków z atestem, powód - brak kanalizacji a odprowadzanie ścieków do szamba jest kłopotliwe i wiąże się też z większymi kosztami częstego wywozu. Oczyszczalnie te są przygotowane tak, iż drenaże odprowadzają już w 99% czystą wodę do gleby na terenie właściciela posesji.

W gminie nie wyrazili na to zgody gdyż tutejszy plan zagospodarowania mówi że możliwe jest stosowanie przydomowej oczyszczalni ścieków, ale z odprowadzeniem jedynie do cieku wodnego - strumyk , rzeczka - gdyż mają wtedy na to wgląd i mogą zbadać. Jak nie masz koło posesji strumyczka to jesteś w d*p*e.

Czekam do przyszłego roku bo dostałem informację że możliwe że będą jakieś zmiany w tym temacie.

i tu jest KLU wszystkiego...woda wpływa do kratki i do kanalizacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to żeby chemia zamiast zostać na aucie odbijała się od niego??? :mysli:

No kolega chyba nie łapie czemu takie ciśnienie tam jest :wink4:

no to juz powiedzialem - w takim razie maja tam c**jowa chemie bo nawet ptasich gowien zmyc nie chce :cool1:

juz nie mowie o brudzie ktory sie zgromadzi przez 2 tygodnie

Z takim brudem to się na normalną ręczną myjkę jedzie :gwizdanie:

U mnie z dwudniowym brudem spokojnie sobie radzi, ale rozumiem że Tobie na Bora dwutygodniowy w mgnieniu oka zmywa...

Nie rozumiem... Zawsze jest szydera jak coś się przeciąga, ale nic się nie mówi jak remonty w terminie oddają, a takich w Krakowie jest coraz więcej... Niech przypomnę tylko wielką inwestycję na Rybitwy, most Piłsudskiego, most Nowohucki. BA, nawet sobie pewnie sprawy nie zdajecie że większość napraw typu wymiana nawierzchni wykonuje się W NOCY ( przykłady: al. Pokoju, Łowińskiego, Makowskiego, Prądnicka wiadukt ).

Nie bronię drogowców, bo stan Naszych dróg jest fatalny no ale już bez przesady że ciągle wszystko się przedłuża...

Ja nie twierdzę, że ciągle wszystko się przedłuża. Chociaż wiele inwestycji jeszcze nie kończy się w terminie. Zdaję sobie doskonale sprawę, że łatanie dziur, wymiana nawierzchni itp., mógłbym rzec "drobniejsze", prace wykonuje się w nocy. Wiem, że remont mostu Wandy przedłużył się z powodu prac na Nowohuckim. Ale przystępując do remontu Wandy też chyba o tym wiedzieli, więc dlaczego podaje się tę informację dzień przed planowanym terminem zakończenia robót? Właśnie to mnie najbardziej dziwi u drogowców, że często zdarzają się rażące pomyłki w oszacowywaniu czasu trwania remontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej byscie wpadli dzisiaj pokibicowac na hale HUTNIKA o 21:50 a nie kapeluszowali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z dwudniowym brudem spokojnie sobie radzi, ale rozumiem że Tobie na Bora dwutygodniowy w mgnieniu oka zmywa...

czy ja powiedzialem ze mi na bora dwutygodniowy brud w mgnieniu oka zmywa...? :blink:

moim zdaniem lepsza myjka jest na bora, a twoim na makuszynskiego i tyle, koniec tematu, nie ma o czym dyskutowac :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale napisałeś hehe :decayed:

Ale racja, nie ma się co spinać. Każdy jeździ gdzie się mu podoba i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Reymonta trochę głośno :decayed:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 22:05_________________________________________________

:bry:. Ja też postaram się już jutro być

Ja prosto z pracy podjadę na spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI mylisz się.

Uchwała w jakiejś tam gminie :

§ 5

1. Mycie pojazdów samochodowych powinno odbywać się w miejscach do tego

przeznaczonych. Właściciele nieruchomości mogą myć pojazdy czystą wodą

na swoim terenie pod warunkiem, że powstające ścieki odprowadzane są do

kanalizacji miejskiej lub zbiorników bezodpływowych; w szczególności

ścieki takie nie mogą być odprowadzane bezpośrednio do zbiorników

wodnych lub do ziemi.

Napiszę coś więcej o mojej gminie o czym pisałem wyżej.

Chciałem założyć przydomową oczyszczalnie ścieków z atestem, powód - brak kanalizacji a odprowadzanie ścieków do szamba jest kłopotliwe i wiąże się też z większymi kosztami częstego wywozu. Oczyszczalnie te są przygotowane tak, iż drenaże odprowadzają już w 99% czystą wodę do gleby na terenie właściciela posesji.

W gminie nie wyrazili na to zgody gdyż tutejszy plan zagospodarowania mówi że możliwe jest stosowanie przydomowej oczyszczalni ścieków, ale z odprowadzeniem jedynie do cieku wodnego - strumyk , rzeczka - gdyż mają wtedy na to wgląd i mogą zbadać. Jak nie masz koło posesji strumyczka to jesteś w d*p*e.

Czekam do przyszłego roku bo dostałem informację że możliwe że będą jakieś zmiany w tym temacie.

i tu jest KLU wszystkiego...woda wpływa do kratki i do kanalizacji...

KERCZI nadal nie rozumiesz. Stanowisko z którego ścieki z auta spłyną do kanalizacji czy też szamba. 99% domów nie ma takich możliwości i brud spływał by do ziemi. Za to jest mandat jeżeli zdał by Cię troskliwy sąsiad, a stróże prawa przyłapali na "gorącym uczynku".

Koniec tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam od lat myłem autko pod domem w lecie i nie słyszałem zeby za to karali mandatami..... palenie liści to fakt nie można,

a tak wogóle to jak często myjecie auto zimą bo ja wczoraj na ciśnieniowej umyłem a po kilku godzinach juz jest czarny :confused4:

inna sprawa ze te bezdotykowe nie domywają auta niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista :good:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 09:16_________________________________________________

KERCZI mylisz się.

Uchwała w jakiejś tam gminie :

§ 5

1. Mycie pojazdów samochodowych powinno odbywać się w miejscach do tego

przeznaczonych. Właściciele nieruchomości mogą myć pojazdy czystą wodą

na swoim terenie pod warunkiem, że powstające ścieki odprowadzane są do

kanalizacji miejskiej lub zbiorników bezodpływowych; w szczególności

ścieki takie nie mogą być odprowadzane bezpośrednio do zbiorników

wodnych lub do ziemi.

Napiszę coś więcej o mojej gminie o czym pisałem wyżej.

Chciałem założyć przydomową oczyszczalnie ścieków z atestem, powód - brak kanalizacji a odprowadzanie ścieków do szamba jest kłopotliwe i wiąże się też z większymi kosztami częstego wywozu. Oczyszczalnie te są przygotowane tak, iż drenaże odprowadzają już w 99% czystą wodę do gleby na terenie właściciela posesji.

W gminie nie wyrazili na to zgody gdyż tutejszy plan zagospodarowania mówi że możliwe jest stosowanie przydomowej oczyszczalni ścieków, ale z odprowadzeniem jedynie do cieku wodnego - strumyk , rzeczka - gdyż mają wtedy na to wgląd i mogą zbadać. Jak nie masz koło posesji strumyczka to jesteś w d*p*e.

Czekam do przyszłego roku bo dostałem informację że możliwe że będą jakieś zmiany w tym temacie.

i tu jest KLU wszystkiego...woda wpływa do kratki i do kanalizacji...

KERCZI nadal nie rozumiesz. Stanowisko z którego ścieki z auta spłyną do kanalizacji czy też szamba. 99% domów nie ma takich możliwości i brud spływał by do ziemi. Za to jest mandat jeżeli zdał by Cię troskliwy sąsiad, a stróże prawa przyłapali na "gorącym uczynku".

Koniec tematu

generalnie ja myjąc auto na ulicy klika razy w tygodniu w centrum miasta kilka razy miałem kontrolę Straży Miejskiej bo uczciwy obywatel zadzwonił że się myje na chodniku itp...

sprawdzili tylko czy szampon się rozkłada bio i tyle

raz dostałem 50 zł mandatu bo takowego nie miałem :) nie wiem jak teraz z przepisami ale dalej myję a Karol jest świadkiem bo się w.....a :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...