Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Wąski ale po co się tak bulwersujesz :gwizdanie:, a może nie każdy dobrze nawiguje po forum i później cholera się mnie pyta na pw gdzie może to i owo znaleźć, ja tu wrzucam różne ciekawostki które zainteresują nowych userów aby mieli więcej pojęcia o marce którą posiadają czy dobre czy złe strony ale nich wiedzą i niech będą świadomi co posiadają.

aha :wink4: ja się nie bulwersuje tylko grzecznie pytam ,a to różnica :)

ogólnie to powinieneś zmienić nr tel na 913 z tego co pamiętam taki był nr na informację :naughty:

z tego co pamiętam to większość kolegów prosiła abyś nie przyklejał wątków :)

jeśli pytają Cię to dobrze takie Twoje zadanie ale zawsze możesz im to wkleić podać na pv lub telefonicznie wytłumaczyć :)

prawda Pawełku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo, ale wrzucasz czesto rzecz które bez znajomosci nawgiacji po forum mozna znaleśc od kopa :gwizdanie:

No ok w tym wypadku tak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps .ja bardzo szanuję Twoją pracę i zagazowanie w forum ale czasem jest to męczące -moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to powinieneś zmienić nr tel na 913

Myślę wrócić do orange a nie zmieniać nr :polew::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps .ja bardzo szanuję Twoją pracę i zagazowanie w forum ale czasem jest to męczące -moje zdanie

No ok rozumiem.[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 23:03_________________________________________________

Przemian żyje :gwizdanie:

Właśnie miałem się o niego pytać bo coś cisza, przed świętami już go nie było słychać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz pablo?? ja mam zamiar wreszcie wpasc jutro jade jeszcze na kat walka rozrzadu i zbierznosc moze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz pablo??

Tak.

Zrobię może jutro "akcję" :decayed: to zrobimy większego ostatniego spota 2011r :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdj_cie0385.jpg

tak z ciekawości jak naprawia się auta w Polsce

OO Siemian znowu cos reza???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ateista po śmierci trafił do piekła. Puka do bram, otwiera diabeł w gajerze od Armaniego, woń Hugo Bossa... - Dzień dobry, zapraszam pana, oprowadzę po naszym piekle. Tutaj są sypialnie, tu natryski, sauna, solarium, jacuzzi, można korzystać do woli.

Ateista zdziwiony, nie wie, o co chodzi. Wchodzą do następnego pomieszczenia. Długi stół, najlepsze alkohole, fura żarcia, chętne dziwki się kręcą, ludzie balują... Ateista czuje, że musi być jakiś hak. Następne pomieszczenie - biblioteka ze wszystkimi książkami jakie na świecie wydano, diabły pilnują ciszy, ludzie w skupieniu czytają. Ateista nie wie, o co chodzi. Kolejny lokal - kotły, ludzie w smole się prażą, nieludzkie wycie, diabły widłami popychają tych, którzy chcą uciec. Ateista nie wytrzymał: - Panie Diable, ale o co chodzi, tu impreza, tu czytelnia, a tu kotły, smoła...

- A nie, na tych niech pan nie zwraca uwagi, to katolicy, jak wymyślili, tak mają.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś tutaj kto siedzi w uzdatnianiu wody? bo mam zagwozdkę co lepiej założyć odwróconą osmoze czy np. ciąg filtrów siatkowy - węglowy - żywica jonowymienna i polipropylen (taka kolejność ?)

Muszę mieć generalnie jak najlepiej odkamienioną wodę tzn.poniżej 15 mikrosimensów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...