Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Waski ale zaparkowałes wyśmienicie :cool1:

dobrze że się nie zalapał na akcje z pipką albo ptakiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

oj tam oj tam nowy rok nowe zęby,,,

Grześ jednak was nie zabiorę bo Gosia ma mieć jakąś obszerną kreację i mowi że się pomnie :wstydliwy:

Lennox nie ma za co :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie ? :bicz3: :baseball: :baseball:

a ta pupa to czyja Gosi :decayed: nieładnie :przebiegly:

spoko bez nerw :ranting1: żarcik taki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie ma ktoś płytke z mapami do navi plus ? potrzebuje zeby mi ktoś nagrał , dziękuje z góry

druga sprawa to szukam dla Mojej auta małego taniego i wybór padł między Opel Corsa, Reno Clio a Fiat Punto, samochód ma być do 5 tys zł. jakby ktos słyszał to dawac znać :tongue4: w końcu zdała :disgust::decayed:

pozdrowienia ide pić drina bo szykuje forme na jutro :wink4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 23:18_________________________________________________no i pytanie z tych 3 marek którego złoma wybrać :mysli: a moze jeszcze coś innego w tych pieniądzach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUBER jestes jutro w pracy?? Bo jeśli tak, to Cię w końcu nawiedzę :decayed:

cześć Studencik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie ma ktoś płytke z mapami do navi plus ? potrzebuje zeby mi ktoś nagrał , dziękuje z góry

druga sprawa to szukam dla Mojej auta małego taniego i wybór padł między Opel Corsa, Reno Clio a Fiat Punto, samochód ma być do 5 tys zł. jakby ktos słyszał to dawac znać :tongue4: w końcu zdała :disgust::decayed:

pozdrowienia ide pić drina bo szykuje forme na jutro :wink4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 23:18_________________________________________________no i pytanie z tych 3 marek którego złoma wybrać :mysli: a moze jeszcze coś innego w tych pieniądzach.....

W tych pieniądzach to ja bym bardziej wolał szukać jakiegoś japońca... Toyota Starlet, Mitsubishi Colt itd... Ale Corsa albo Clio też są niezłymi wyborami. Uważałbym natomiast na Punto :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTATNI RAZ W ROKU DO PRACY - RODACY :naughty: :naughty: :naughty:

Boseron ja będę wkrótce sprzedawał astrę, za 2,5tyś... Po remoncie silnika :naughty: A z tych opcji co podałeś to dla żony ja bym brał corse lub pande - w Twoim przypadku punto. Olej japońce, francuzy i inną gadzinę - kupuj co tanie w użytkowaniu i nie drogie w klepaniu :naughty: :naughty: :naughty:

Dam Ci przykład. Żonie ostatnio układ wydechowy szwankował ( w astrze :decayed: ), zawiozła do jakiegoś serwisu koło pracy na bora-bora. Przyszła odebrać po robocie, autko naprawione + zamek w drzwiach - koszt 210zł :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie ma ktoś płytke z mapami do navi plus ? potrzebuje zeby mi ktoś nagrał , dziękuje z góry

druga sprawa to szukam dla Mojej auta małego taniego i wybór padł między Opel Corsa, Reno Clio a Fiat Punto, samochód ma być do 5 tys zł. jakby ktos słyszał to dawac znać :tongue4: w końcu zdała :disgust::decayed:

pozdrowienia ide pić drina bo szykuje forme na jutro :wink4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 23:18_________________________________________________no i pytanie z tych 3 marek którego złoma wybrać :mysli: a moze jeszcze coś innego w tych pieniądzach.....

co do navi plus, ja mam tylko w KRK bede dopiero w poniedzialek

jeżeli chodzi o samochody to miesiąc temu stałem przed takim samym wyborem dla mojej żony, wybór padł na Fiata Punto z 2000 roku z silnikiem 1.2 8V, cena zakupu to 5300 zł, wyszukałem go na allegro, troche tego jest, ale trzeba uwazac bo np dzien przed zakupem ogladalem tez Punto z 2000 roku w KRK, ale bylo totalnie zgnite wszedzie, a ten co kupilem dopiero lekko bierze przy nadkolach mimo iz ten sam rocznik, plusy tego auta, ktore zauwazylem to: dodatkowe wspomaganie CITY (dla kobiety przy parkowaniu fajna sprawa, szukaj ogolnie ze wspomaganiem, bo jechalem jednym bez i :wallbash: :wallbash: :wallbash:), druga rzecz to spalanie, na baku 46 L przejechała prawie 700 km 85 % miasto 15 % trasa więc średnio 6,5 litra uwazam za dobry wynik, czesci smiesznie tanie i dostepne wszedzie,

co do corsy to mojej żony siostra jezdzi corsa z 1999 roku z silnikiem 1.2 16V (sprowadzona 4 lata temu z niemcowni) praktycznie zero korozji jak narazie, spalanie na podobnym poziomie co punto, ale srodek wg mnie jest mniej nowoczesny w stosunku do fiata, czesci tez na podobnym poziomie

na temat clio sie nie wypowiem, bo raz nie mam doswiadczenia, dwa nie lubie francuzow :decayed:

btw 1 :hi: :hi: :hi:

btw 2 Z racji, że nie było mnie w KRK ostatnimi czasy: Życzę wszystkim lepszego niż ten nowego roku !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Ci moje 206 wrc

ale musisz obiecac ze przed sprzedaza nie naprawisz fotela kierowcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...