Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem tylko raz na Armii Krajowej ale wyleciała szybko przez okno jak "kopertało" autem :polew:

Walnoles rolke ?? czy tylko na drugi pas poleciales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pabo nie zapominaj o tischnera :cool1: :gwizdanie:

tylko napiszcie ile macie mm na tych swoich oponkach :cool1: bo jak poniżej 6 to raczej nie ma co wymagać. Ja miałem i misieliny i conti (3D) i te i te były ok jak dla mnie. Kupy w gaciach nie miałem nigdy :shocked: na na widok nagle zapalonych świateł stop w aucie przedemną.

Mam ok 7 mm :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pabo nie zapominaj o tischnera :cool1: :gwizdanie:

tylko napiszcie ile macie mm na tych swoich oponkach :cool1: bo jak poniżej 6 to raczej nie ma co wymagać. Ja miałem i misieliny i conti (3D) i te i te były ok jak dla mnie. Kupy w gaciach nie miałem nigdy :shocked: na na widok nagle zapalonych świateł stop w aucie przedemną.

Mam ok 7 mm :gwizdanie: :tongue4:

Nowe mają OK10mm więc 7 jaj nie obrywa aj jak jeszcze są np. wygrzane od smigania po autostradzie to .....

tylko napiszcie ile macie mm na tych swoich oponkach :cool1: bo jak poniżej 6 to raczej nie ma co wymagać. Ja miałem i misieliny i conti (3D) i te i te były ok jak dla mnie. Kupy w gaciach nie miałem nigdy :shocked: na na widok nagle zapalonych świateł stop w aucie przedemną.

Ja ostatnio opuscilem droge i tez nie mialem kupy w gaciach :kox: wiec to nie wyznacznik opon i przyczepnosci :decayed:

może Ci gdzieś wyleciała przez nogawkę i nie zauważyłeś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opinie zawsze miały dobre te Conti i w testach tez dobrze wychodziły..czesto wygrywały.. :mysli:

Upalam od dwoch dni Range Rover Sporta HSE i jak bylem sceptycznie nastawiony tak powiem ze za***iste auto.[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 17:26_________________________________________________

Pabo nie zapominaj o tischnera :cool1: :gwizdanie:

tylko napiszcie ile macie mm na tych swoich oponkach :cool1: bo jak poniżej 6 to raczej nie ma co wymagać. Ja miałem i misieliny i conti (3D) i te i te były ok jak dla mnie. Kupy w gaciach nie miałem nigdy :shocked: na na widok nagle zapalonych świateł stop w aucie przedemną.

Mam ok 7 mm :gwizdanie: :tongue4:

Nowe mają OK10mm więc 7 jaj nie obrywa

tylko napiszcie ile macie mm na tych swoich oponkach :cool1: bo jak poniżej 6 to raczej nie ma co wymagać. Ja miałem i misieliny i conti (3D) i te i te były ok jak dla mnie. Kupy w gaciach nie miałem nigdy :shocked: na na widok nagle zapalonych świateł stop w aucie przedemną.

Ja ostatnio opuscilem droge i tez nie mialem kupy w gaciach :kox: wiec to nie wyznacznik opon i przyczepnosci :decayed:

może Ci gdzieś wyleciała przez nogawkę i nie zauważyłeś :naughty:

:cool1: :cool1:

Nowe dla osobówek mają 8mm Tomku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walnoles rolke ?? czy tylko na drugi pas poleciales

Na drugi pas pod prąd i znalazłem się na chodniku, dobrze że wtedy autobus nie jechał..[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 17:30_________________________________________________

Pabo nie zapominaj o tischnera :cool1: :gwizdanie:

W tym miejscu to nic tak na prawdę się nie stało, tylko oponę musiałem kupić nową, fakt faktem centymetry brakowało od słupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanti 10 mm to mają w skandynawii nie u nas :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1: :cool1:

Nowe dla osobówek mają 8mm Tomku...

Pawełku a gdzie ty kupujesz takie opony :mysli: może jakieś wyanlazki z korei lub Chin tak mają. W tym roku zakładałem nówki Conti 18" na lato gumy miały ponad 8mm (zmierzyłem tak z ciekawości) a w zeszłym roku miałem takie balony Micheliny 215/55/17 nówki na takich antracytach Rial-ach może ktoś pamięta koza była straszna więc sprzedałem i pamiętam że gość przyjechał z suwmiarką i mierzył czy aby na pewno były wszytskie takie same bo też miał Q i mu wychodziło po 9,5mm a nie pamiętam :mysli: żebym jeździł po zewnętrznej czesci toru żeby zebrać coś na bieżnik przed ważeniem[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 17:35_________________________________________________

Fanti 10 mm to mają w skandynawii nie u nas :cool1:

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony nowe mają pomiędzy 8 a 9 mm :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony nowe mają pomiędzy 8 a 9 mm :wink4:

tzn tak samo mają letnie i zimowe w/g. ciebie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowe maja 8mm do osobówek,9,5 miala zimowka zakladama do hiluxa ale jazda na poczatku byla tragiczna po asfalcie :kwasny: bylo to cos kolo 205/70/16 .Wiadomo ze co producent moga byc drobne wahania oraz wahania pomiarowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra pierwsza z brzegu aukcja i koniec mędrkowania wy wiecie swoja a ja swoje widziałem widać gość nie umiał suwmiarki obsługiwać (czy któryś kiedyś to mierzył osobiście czy tylko instrukcje czytacie :cool1:)

http://allegro.pl/255-60r17-continental-crosscontact-lx-10mm-i2089536959.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowe maja ok 9 mm :cool1:

Pirelli Winter 210 Sotto Zero mają 8,5 mm :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/pirelli-winter210-sottozero-serie-ii-235-50-r19-i2049489075.html

ps. Fanti nie wrzucaj mi całorocznych kapci :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedane za tysiąc

i nie ma

a .... nie pożegnałam się a 4

jest lepsze i m ....

a jeśli ktoś zdięcia dziś to moge zapodać tego adr do kasacij

tam nie ma nicł

dla tego kupiłem AUDI

nie umiecie czytać ze zrozumieniem,

trzeba zrobić głębszą analizę tego tekstu,

autor chce nam uzmysłowić jaka wieź łączyła go ze swoim samochodem w dość surowy sposób

nie mniej jednak wyrażający mnóstwo uczuć

w pierwszym wersie dowiadujemy się szokującej prawdy "sprzedane za tysiąc", nie mniej jednak brzmi to na tyle tajemniczo, że odbiorca nie wie czego dalej może się spodziewać, pojawiają się w głowie pytania "co sprzedane", "za ile" ?

autor celowo zastosował taki manewr, żeby skupić czytelnika na kolejnych wersach

"i nie ma" tu już czytelnik otrzymuje od autora lirycznego policzka w twarz, we mnie wywołało to straszliwy smutek, a gdy już się ogarnąłem

"a .... nie pożegnałam się a 4 "

autor poprzez literę "a" odcina czytelnika od poprzednich wersów, a użycie wielokropka sugeruje nam refleksyjną wypowiedź autora po czym oznajmia nam, że "nie pożegnałam się a 4" - jest to poniekąd zaszyfrowana wiadomość ale z niej dowiadujemy się jaką płeć ma autor tego wybitnego tekstu,

aż nagle, występuje zwrot akcji, po serii smutnych stwierdzeń dowiadujemy się

"jest lepsze i m ....", jest lepsze, czytając to moje serce promienie z radości a stwierdzenie "i m ..." może nam sugerować zachwyt autora, który moim zdaniem w tym wersie odwołuje się do zwierzęcych instynktów kota, którym poprzez mruczenie pokazuje swoje zadowolenie zupełnie jak autor

najdłuższy wers w powieści

"a jeśli ktoś zdięcia dziś to moge zapodać tego adr do kasacij" jest to wers napisany definitywnie staropolszczyzną, jest to hołd dla polskiej literatury

"tam nie ma nicł" i znowu odbiorca jest zdezorientowany, przecież było już tak dobrze, sam autor stwierdził ,że "lepsze" a tu znowu wracamy do pierwszych wersów, który były pisane w podobnym charakterze, można odczuć wrażenie że autor wciąż jest smutny i niespełniony, czegoś mu brakuję,

moje dywagację ucina ostatni wers

"dla tego kupiłem AUDI"

teraz już wiem czego brakowało autorowi, nie mniej jednak jest to na tyle mało informacji i mało emocji przekazanych, że po kilkukrotnym przeczytaniu tego dzieła nadal zastanawiam się czy to już faktycznie koniec ? czy jest ten sławny happy end ? czy nie ?

uwagę zwraca się też zmiana płci autora, co może sugerować wewnętrzny konflikt i w tym bym szukał wyjaśnienia, że autor cały czas ściera się sam ze sobą, ma dwie osobowości z której jedna jest smutna, druga choć trochę napawa optymizmem, ale jak jest naprawdę ? to już pozostawiam Waszej ocenie

tą wybitną powieść oceniam na 8,5/10

jest to dobra lektura na zimowe wieczory i na pewno nie jednemu zapewni tyle emocji co mi

nie ukrywam też że czekam niecierpliwie na kolejne dzieła tego autora

:good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze sa wyjatki modelowe ale nie spotkalem sie.

Wczoraj kupowalem nowki 275/40/20 i mialy 8mm.

Zimowe oczywiscie.

no właśnie to może od tego zaczniemy że są opony "zimowe" i "zimowe"

Jedne są do zapierd..nia po autostradzie i na podjazd pod ośnieżoną górkę to sobie mogą tylko popatrzeć (jak nie ma Q) i są takie które są autentycznie do tego aby jeździć na nich w kopnym półbłotnym śniegu. Pokupowaliście sobie widać takie modele dla któych parę centymetrów śniegu to już jest przerost na ich możliwości pewnie indeksy macie do 210 bo to są opony na warunki w krajach gdzie zima nie zaskakuje drogowców i generalnie się na nich zapitala i wiadomo że taka opona ma zbliżoną wysokość bieżnika do letniej. Nie będę się już kłócił czy to będzie 9 , 9,5 czy 10mm (gość przy tych moich mógł się te 0,5mm walnąć ale zrobiłem na nich ok 1kkm więc coś się już z nich zjeść powinno) ale na pewno nie mają wszystkie po 8mm koniec z mojej strony

Zimowe maja ok 9 mm :cool1:

Pirelli Winter 210 Sotto Zero mają 8,5 mm :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/pirelli-winter210-sottozero-serie-ii-235-50-r19-i2049489075.html

Grześ proszę Cię tylko nie przytaczaj mi tu przykładu zimowej opony Pirelli bo to dla mnie :sick3: miałem dwa razy zimówki pirelli za każdym razem była wielka QPA

i jeszcze 19" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanti odwróciłeś kota ogonem teraz idealnie :gwizdanie:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirelli jest zla? m ialem w S4 i byla super jezdzilem na sotto zero outlanderem i tez bylo b.dobrze.Jednemu siada taka firma innemu inna,auto w ktorym jezdzimy ma znaczenie i oczywiscie styl jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...