Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pablo nie dziwne to jest ze mi właczyli bo czytaj wczesniej co napisałem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo nie dziwne to jest ze mi właczyli bo czytaj wczesniej co napisałem :whistling:

Dobrze że masz włączone :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo czytaj ze zrozumieniem Cuber ma "opiekunke" i dla niego to włączyli wcześniej rozumisz czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem junkersa do auta. Kurde, ależ teraz fajnie silniczek pracuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem junkersa do auta. Kurde, ależ teraz fajnie silniczek pracuje :kox:

Jarko gdzie zakładałeś?? a tak pozatym to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bosutowie. Od dawna u gościa junkersy serwisujemy i nigdy nie ma żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu alkoholu to ja wogóle nie moge patrzyć na wódke........

dlatego jak pije to zamykam oczy...

Pany poluje na oferte z samsungiem S II ,zachorowałem na ten telefon, miałem brać S Plusa ale chyba warto poczekać na S II , co myslicie ?

choć szwagier namawia mnie na iphone4 ale cos nie jestem do jabłek przekonany...

---------- Post dopisany at 01:17 ---------- Poprzedni post napisany at 01:17 ----------

no i ta cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolałbym najnowszą Xperie S przebija pod każdym względem S2.

http://www.sonymobile-sklep.pl/

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/sony/xperias/

Zastanawiam się nad nim :whistling:

Dwu rdzeniowy procek 1,5Ghz, ekran HD i 12.1 MPIX aparat i wiele innych dobrych funkcji.

Bawiłem się nim wczoraj, zrobił na mnie dobre wrażenie, jedynie co to ma wbudowane na stałe zasilanie tzn. nie zmienimy akumulatora bo nie ma:decayed: i wbudowana pamięć 32GB która po ustawieniu telefonu zmniejsza się do ok. 26GB co powinno wystarczyć ale nie ma złącza micro sd.

Dobra koniec tego ględzenia bo trzeba iść w kimę jeśli chce rano wstać i oglądnąć o 9:00 F1 :kox:

Dobrej nocy:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po prawie roku ze smartem coraz poważniej zastanawiam się nad powrotem do normalnej klawiatury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem w tamtym roku iPhone 4 i zamienilem go pozniej na SGS II i na żaden nie narzekałem :wink:

Zalezy czego bardziej oczekujesz ode telefonu, jesli chcesz miec mase programow i gier to bierz iPhone bo na Andku jest przeje*ane z tymi rozdzielczosciami i nie wszystkie aplikacje chodza na konkretnym modelu :thumbdown:

na plus dla jablka przemawia jeszcze wykonanie, o niebo lepsze niz w samsungu chociaz tam tez zle nie jest, ale w iPhone uzyto lepsze materialy i telefon wydaje sie bardziej 'zwiezly' i elegancki. No i jeszcze + dla iPhone za muzyke (w koncu to Apple).

Ale jesli Ci na tym wszystkim nie zalezy to bierz SGS II bo jak dla mnie jest to najlepszy w tej chwili stosunek jakosci do ceny.

I takie OT ode mnie - przy przejsciu z iPhone na Samsunga dopiero po okolo 3 dniach przyzwyczailem sie do tak duzego wyswietlacza, bo jesli bawilem sie nim dluzej niz 15min to mnie juz leb bolal od niego i mi niedobrze sie robilo :decayed:

---------- Post dopisany at 06:17 ---------- Poprzedni post napisany at 06:10 ----------

a wlasnie, zapomnialbym o jednej waznej rzeczy, w iPhone musisz wszystko robic przez tego zasranego iTunesa :wallbash:

i jesli chcesz wrzucic muzyke/zdjecia/filmy/gry to nie pojdzie Ci to tak latwo jak na Androidzie :wink:

ale ja mialem kilka lat temu Motorole E1 w ktorej tez trzeba bylo wrzucac muzyke przez iTunes i po jakims czasie mialem to ogarniete, dlatego na iOS bylo mi juz latwiej. Jesli ma sie wszystko uporzadkowane to problemu nie ma :good:

No ale jest to bardziej upierdliwe niz skopiowanie konkretnego pliku na karte pamieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SG sII mam od roku i jest ok, czasami sie wiesza, resetuje, bez powodu wyłącza... Ale tak jest we wszystkich smartfonach z androidem... Natomiast iPhone jest bardziej stabilny, bateria dluzej trzyma.

Jak bym miał wybrać jeszcze raz to sII bo ma super ekran, większy i cieńszy. A i tak ląduje sie codziennie.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SG sII mam od roku i jest ok, czasami sie wiesza, resetuje, bez powodu wyłącza... Ale tak jest we wszystkich smartfonach z androidem... Natomiast iPhone jest bardziej stabilny, bateria dluzej trzyma.

Ja mialem kompletnie inne wrazenia, szajsung NIGDY mi sie nie zawiesil, nie wylaczyl etc, natomiast w iPhone zdarzało sie to czesto, a i bateria o wiele dluzej mi trzymala w SGS II. Nie byly to moje glowne telefony i w przypadku iPhone bateria wytrzymywala okolo 2-3 dni a w SGS 3-5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...