Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Inaczej.. wiele jeździ serii ale też nie można powiedzieć że takich jak ta wyżej to się trafi jedna na tysiąc bo nie mieszkamy w jakiejś wsi 5 tys mieszkańców :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Inaczej.. wiele jeździ serii ale też nie można powiedzieć że takich jak ta wyżej to się trafi jedna na tysiąc bo nie mieszkamy w jakiejś wsi 5 tys mieszkańców :grin:

Pablo... Zrozumiałem co chciałeś napisać i nadal to neguję. Otóż jest w Kraku dosłownie kilkanaście sztuk dopasionych A4. Zdecydowana większość z nich to nasze auta klubowe. A dopasionych nieklubowych jest tylko tyle ilu jest posiadających zasobniejszy portfel właścicieli (czyli garstka). Co ma do tego wielkość jakieś wsi o której wspomniałeś, to nie mam pojęcia, bo na przykład w Gorlicach które są duuużo mniejsze od Krakowa jeździ niewiele mniej A4 (czyli na tysiąc mieszkańców przypada dużo więcej A4 niż w Krakowie). Poza tym nie piszemy o serii więc nie wiem po co o niej w ogóle wspominałeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie piszemy o serii więc nie wiem po co o niej w ogóle wspominałeś :mysli:

Napisałem o serii bo tak jak wyżej wspomniałem, najwięcej takich jeździ po Krk a wypasionych (nie klubowych) mniej ale nie kilkanaście tylko więcej bo Kraków nie jest mały, co jakiś czas widzę dobrze dopasioną B6/B7 z zewn. S-Line i nie ma ramek klubowych.

Tyle w temacie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel nie musi miec ramek klubowych ja nie mam na swoim i zyje :D co prawda nie jest dopasiony jak bym chcial :D ja sie osobiscie spotkalem z gosciem ktory jest z naszego klubu nie ma ramek klubowych a mimo to reza wszystko za pomoca naszego forum. PS bez klutni tu jestesmy sami swoi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel nie musi miec ramek klubowych ja nie mam na swoim i zyje :D co prawda nie jest dopasiony jak bym chcial :D ja sie osobiscie spotkalem z gosciem ktory jest z naszego klubu nie ma ramek klubowych a mimo to reza wszystko za pomoca naszego forum. PS bez klutni tu jestesmy sami swoi!!

To powiedz mu żeby podjechał na spota i dam mu ramki, poprawi się ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez dasz?? :D

Tzn. za free nie mogę rozdawać bo jarko by mnie ścigał :decayed:

Ale 7,50zł kosztuje/szt:wink:

Mam jeszcze naklejki i smycze ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już myślałem że się załapię :banan: ale czemu nie miałem właśnie na względzie aby coś klubowego kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie piszemy o serii więc nie wiem po co o niej w ogóle wspominałeś :mysli:

Napisałem o serii bo tak jak wyżej wspomniałem, najwięcej takich jeździ po Krk a wypasionych (nie klubowych) mniej ale nie kilkanaście tylko więcej bo Kraków nie jest mały, co jakiś czas widzę dobrze dopasioną B6/B7 z zewn. S-Line i nie ma ramek klubowych.

Tyle w temacie :hi:

No to chyba widzisz cały czas jedne i te same :polew: Poza tym (to już do MICHAILA5566) my się nie kłócimy, tylko wymieniamy poglądy :whistling: Kłótnia z Pablem nie ma najmniejszego sensu bo on wszystkich zna i wszystko wie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę robił w przyszłym tygodniu :hi:

Dam Ci znać :wink:

Moglibyśmy od razu przekładać do Ciebie... ewentualnie

Do odkręcenia foteli potrzebne są klucze spline :doh:. Ja nabyłem taki zestawik Klucze trzpieniowe Spline na szynie 5 sztuk M5 - M12mm YATO Sklep z narzędziami Forst

Tak, wiem dzięki :hi:

Jestem całkowicie przygotowany pod względem warsztatu i psychiki :grin:

Brakuje tylko części (wiązki którą muszę rezać :kwasny:), a na to trzeba czasu którego nie mam:shock3:

---------- Post dopisany at 08:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:00 ----------

Kłótnia z Pablem nie ma najmniejszego sensu bo on wszystkich zna i wszystko wie :grin:

A jeśli Pablo kogoś nie zna, co jest mało prawdopodobne, to na pewno ma znajomego który tego kogoś zna :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Kubica - film Moja Pasja - część 1/8

Kto nie oglądał to polecam, 8 części, lepsze niż książka :wink:

ciekawe skąd to znów wkleiłeś :naughty:

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

Pawel nie musi miec ramek klubowych ja nie mam na swoim i zyje :D co prawda nie jest dopasiony jak bym chcial :D ja sie osobiscie spotkalem z gosciem ktory jest z naszego klubu nie ma ramek klubowych a mimo to reza wszystko za pomoca naszego forum. PS bez klutni tu jestesmy sami swoi!!

To powiedz mu żeby podjechał na spota i dam mu ramki, poprawi się ;P

ja tez nie mam ramek :whistling:

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

Pablo :wink:

Mercedes za milion rozbity na Mokotowie

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

tylko na papiery :kwasny:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

PABLO kiedy się skończą dublować posty :eusathink:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

PABLO kiedy się skończą dublować posty :eusathink:

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

David Garibaldi: Jesus Painting on Vimeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Kubica - film Moja Pasja - część 1/8

Kto nie oglądał to polecam, 8 części, lepsze niż książka :wink:

ciekawe skąd to znów wkleiłeś :naughty:

my dobrze wiemy skąd to wziął... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

mnie niestety dzisiaj nie będzie, auto mam u mechanika, była opcja że może wyrobią się na dzisiaj lecz niestety, może jutro dopiero je odbiorę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe skąd to znów wkleiłeś :naughty:

Od największego fana Roberta na forum :naughty::grin:

:siema: wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

mnie niestety dzisiaj nie będzie, auto mam u mechanika, była opcja że może wyrobią się na dzisiaj lecz niestety, może jutro dopiero je odbiorę

ja nie wiem jeszcze czy pojadę, ale jeśli tak to mogę Cię zabrać ze sobą :wink: w końcu sąsiad jesteś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda samochodu:kwasny: Auto dobrze mi znane z GT5:grin:

Co chwile widzę na Ruczaju jak gość takim samym jeździ, dźwięk miażdży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo to daj znać czy jedziesz i chętnie się z Tobą zabiorę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO kiedy się skończą dublować posty :eusathink:

Wczoraj jak była dodana opcja "lubienia" postów to nie było problemu z dublowaniem, teraz jest to cofnięte i znów wróciło dublowanie, cały czas nad tym siedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...