Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

czy moge liczyć na przesunięcie spotów tak na koło 22 bo mi nie pasuje ze wzgldu na kąpanie synka :whistling:

tą drogą do nikąd nie dojdziemy skoro nie da się terminu ustalić to może zmienić na jakiś czas miejsce np. na zalew tam gdzie są te mecze możecie sobie popatrzeć jak się elyta poci a potem jest gdzie postać lub usiąść miejsca do zaparkowania też jest.

Karol jak cię lubię i się spierać nie chcę to TDI 140PS ma trochę więcej bolączek niż tylko turbo i pompka :wink:

:thumbup1:

zgadzam się co prawda w tygodniu mi nie pasuje ale to jest dobry pomysł ,zmiana otoczenia dobrze zrobi towarzystwu .

Proponuję od czasu do czasu np. Plazę zrobić spota i pooglądać klasyki oczywiście jak ktoś lubi starocie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:shock3::shock3::shock3:

Tu mamy przykład co się dzieje bez zapiętych pasów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanti co masz jeszcze do BLB przeciez to perfekcja w każdym calu :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanti co masz jeszcze do BLB przeciez to perfekcja w każdym calu :bag:

lubie_to.jpg

bo zawsze jest o czym pogadać z tym kto miał tego grzechotnika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku nie musisz wklejać obrazku "lubię to" bo wystarczy że klikniesz w tą niewidoczną kropkę w prawym dolnym rogu:naughty:

Jego posta już polubiłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle ja nie wkleiłem tego bo lubię ten post tylko z ironii do arcydzieła z Inglostadt

a że teraz wszystko co się lubi to się określa łapą pijanego rolnika co to stracił palce w snopowiązałce no to cóż trzeba iść za ludem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą drogą do nikąd nie dojdziemy skoro nie da się terminu ustalić to może zmienić na jakiś czas miejsce np. na zalew tam gdzie są te mecze możecie sobie popatrzeć jak się elyta poci a potem jest gdzie postać lub usiąść miejsca do zaparkowania też jest.

Dobry pomysł! Zwłaszcza jak będzie ciepło :kox:

---------- Post dopisany at 07:59 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ----------

Tomku nie musisz wklejać obrazku "lubię to" bo wystarczy że klikniesz w tą niewidoczną kropkę w prawym dolnym rogu:naughty:

Jego posta już polubiłem :decayed:

Myślałem że ta kropka to wypalony pixel :tongue4: Gdybyś nie napisał to bym tego pewnie nie znalazł, strasznie kiepsko widoczna!!

---------- Post dopisany at 07:59 ---------- Poprzedni post napisany at 07:59 ----------

Tomku nie musisz wklejać obrazku "lubię to" bo wystarczy że klikniesz w tą niewidoczną kropkę w prawym dolnym rogu:naughty:

Jego posta już polubiłem :decayed:

Myślałem że ta kropka to wypalony pixel :tongue4: Gdybyś nie napisał to bym tego pewnie nie znalazł, strasznie kiepsko widoczna!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moze mi ktos sprawdzic czy ktorys z tych numerow to lewy wklad lusterka fotochrom z B7 europejskiej? 8E0 857 536G lub 8E0 857 535H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym takiego spotkał koło mojej audioli...

Filmy Poboczem - Filmiki - Poboczem.pl

chyba bym poszedł do więzienia...

Dałbyś się zamknąć za samochód ? :blink:

Co do spotów to i tak wiadomo że najlepsze są wtorki, a idealna godzina to 20.00 :naughty:

Niedzielę to się z rodziną spędza, a nie z ziomkami na parkingu pod sklepem :grin:

Jarko...nie za samochod, nie za samochod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że ta kropka to wypalony pixel :tongue4: Gdybyś nie napisał to bym tego pewnie nie znalazł, strasznie kiepsko widoczna!!

Specjalnie tak zostało zrobione :wink4:

:siema:

Panowie, teraz wystarczy skopiować odpowiedni link np. z YT pod "udostępnij" po czym tutaj od razu wklejamy i bangla, nie trzeba w żadne ikonki dodatkowo wchodzić pod url.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie klikajcie na tą kropkę bo później się pojawia fc**j powiadomień o tym:facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Wąski masz dzisiaj pod wieczór czas??:whistling:

byłem wczoraj po to Twojej wiadomości i Cię nie było :kwasny:

dziś i jutro odpada

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

80-latka chciała skoczyć ze spadochronem. Prawie wypadła z uprzęży [WIDEO] :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Wąski masz dzisiaj pod wieczór czas??:whistling:

byłem wczoraj po to Twojej wiadomości i Cię nie było :kwasny:

dziś i jutro odpada

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

80-latka chciała skoczyć ze spadochronem. Prawie wypadła z uprzęży [WIDEO] :naughty:

zapewne byłem gdzieś na budynku a nie słyszałem jak dzwoniłeś.. :kwasny: trochę za późno wybrałeś się..

jak chcesz to umówimy się u mnie - weźmiesz młodego i pokaże mu hodowlę :wink:

Panowie jakaś fajna miejscówka na robienie zdjęć furmanki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko Ci doradzi:naughty: :decayed:

haha napisał posta przede mną, skubaniec:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...