Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

To ty w wieku wrclaguny jesteś, jeden pozytywnie j**nięty modziarz a drugi wykładowca VAG :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

jak zawsze pytacie o nowa miejscówke rzucam tematem większośc jest za i co !!! i wychodzi jak zawsze !!! ale jak w hucie pod decathlonem był umówiony to ludzie z drugiej strony krakowa ruszyli dupska a na druga strone to sie nie chce a nawet JArko mówił ze miejscówka jest super ale nic lepiej stac w garażu gdzie śmiedzi spalinami w ciemnościach no cóż !!! musiałem to napisac i wyrzucić z siebie bo mnie krew zalewa czasami !!!

Cuber mógłbys chociaż odpisac na sms-a :whistling:

Miodzi ja mam box-a masz go juz jak chcesz :wink:

Pytanie tylko dlaczego galeria skoro większość chciała w nowym miejscu ??? kto mi odpowie bo Guru tak zarządził ???

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

dla mie i tak dziś droga taka sama bo z pracy jade więc bez znaczenia ale jak mamy tak robić to lepiej nie ustalac nowych miejsc i pisać bez sensu kilka stron o tym szkoda czasu, skoro Starym Forumowiczom sie nie chce zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tego samego zdania by tam zrobić ale jak nikt nie potwierdza że będzie tam co chciałeś to pewnie nic by z tego nie wyszło i też jestem wkur.. Później byłyby telefony gdzie jesteście gdzie to, jak tam dojechać itd..

Spróbujemy za tydzień tam zorganizować albo w któryś Czwartek jak będzie ładna pogoda to będziemy 3 dni wcześniej o tym trąbić na forum a ja dzień wcześniej będę informował smsem wszystkich i ponownie tego samego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron kogo masz na mysli pisząć Guru ? :eusathink:

Jakiego smsa ? Nie lepiej zadzwonić ?

Co do miejscówki, Ja pojawiam sie tam gdzie było to ustalone i widnieje w pierwszym poście! co do spalin hmmmm nie przesadzajmy , jak mamy coś ustalic to zmieńcie pierwszy post i na stałe przenieśmy miejscówkę! a Nie dziś tu jutro tam a pojutrze jeszcze gdzies indziej! :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fakt faktem w ładną pogodę dużo przyjemniej byłoby gdzieś na otwartej jasnej przestrzeni się spotkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka, zjeżdżamy się dziś normalnie do galerii, ok 20:15 jak już wszyscy będą, podjedziemy kolumną na tą Kobierzyńską i sprawdzimy tą miejscówkę, nic się nie stanie nikomu z tego powodu, a teksty że "ja wolę jechać na kiełbaskę" można schować ponieważ tam jest wszystko na miejscu a również mecz możemy oglądnąć, ćwierćfinał, a parking też nie ma się co martwić.

A to że jedni mają daleko czy blisko to też nikt nie powinien wybrzydzać bo spot jest raz w tygodniu.

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem o tej miejscówce bo jak wiemy dziś jest ćwierć finał Portugalia-Czechy a w tej knajpie jest duzy telebim z projektorem i przy okazji rozmów mozna by było zobaczyć kawałem meczu ....... zamiast stać i patrzyc sie w sufit Galerii :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem o tej miejscówce bo jak wiemy dziś jest ćwierć finał Portugalia-Czechy a w tej knajpie jest duzy telebim z projektorem i przy okazji rozmów mozna by było zobaczyć kawałem meczu ....... zamiast stać i patrzyc sie w sufit Galerii :whistling:

dokładnie ! popieram... a stanie w galerii pod dachem w ciemności średnio pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem o tej miejscówce bo jak wiemy dziś jest ćwierć finał Portugalia-Czechy a w tej knajpie jest duzy telebim z projektorem i przy okazji rozmów mozna by było zobaczyć kawałem meczu ....... zamiast stać i patrzyc sie w sufit Galerii :whistling:

I kropka - jedziemy tam o 20.15 spod Galerii i jak się ktoś spóźni to jego strata. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dlatego pierd^le i zaraz uciekam z pracy wcześniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obojętnie gdzie byle licznie :decayed:

Nie ma ktoś pożyczyć bagażnika na dach (box) na 2 tygodnie (od 28.06) - oczywiście nie za darmo :wink:

Ja boxa nie mam ale jak chcesz to ci belki Thule mogę pożyczyć. :whistling:

Oczywiście za darmo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejscówki to , Jak wiesz Boseron to dziś jest mecz i ten na żywo i w TV , patrzac na pogode jaka zaraz bedzie to wole stać w galerii i patrzyć w sufit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejscówki to , Jak wiesz Boseron to dziś jest mecz i ten na żywo i w TV , patrzac na pogode jaka zaraz bedzie to wole stać w galerii i patrzyć w sufit

ale Grzesiek ten projektor jest wewnątrz lokalu i gwarantuje Ci ze miejsca jest tam tyle ze mieści sie kilkaset osób takie to jest duże więc mysle ze mimo wszystko jednak lepiej popatrzeć na mecz niż w sufit ale ja nikogo nie zmuszam rozumiem ze nie wszystkim sie usmiecha jechac bo to kawałek drogi z Galerii jakies 10 minut samochodem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuwa wszystkim za dobre słowo a najbardziej za życzenia w stylu "dużo zdrowia" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron kogo masz na mysli pisząć Guru ? :eusathink:

Jakiego smsa ? Nie lepiej zadzwonić ?

Co do miejscówki, Ja pojawiam sie tam gdzie było to ustalone i widnieje w pierwszym poście! co do spalin hmmmm nie przesadzajmy , jak mamy coś ustalic to zmieńcie pierwszy post i na stałe przenieśmy miejscówkę! a Nie dziś tu jutro tam a pojutrze jeszcze gdzies indziej! :facepalm::facepalm::facepalm:

pisząc Guru myslałem o Pablu

co to telefonu to juz raz dzwoniłem to nie miałes czasu rozmawiać więc smsem nie przeszkadzam Ci w pracy

co do miejscówki to nie bądzmy tacy sztywni i nie trzymajmy sie ram to znaczy tego co w pierwszym poście, przecież w okresie letnim szukamy i eksperymentujemy z miejscówkami, raz grill w Tyńcu raz decathlon wiec inym razem zajazd innym co innego chyba dobre to rozwiązania :naughty: i nie trzeba do tego zmieniać pierwszego posta, jak sie ktoś interesuje i bywa na forum to umie sobie przeczytać gdzie organizujemy spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie jakąś mapke z googla może jak z juniorem mi szybko pójdzie to podskoczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek dużo .................................................................... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...