Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Yougurth nie przyjdzie Ci raczej foto bo masZ auto w leasingu :) tak że śpij spokojnie

tak mowisz? to by mnie najbardziej urzadzalo :D

A jak przyjdzie to nie odbieraj wroci do sadu i obciaza cie dodatkowo ok 50 zl kosztow ale nie dostaniesz punktow.

przerabialem to w tym roku 2 razy

a w jaki sposob placiles? komornik przychodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mlodyfot.webd.pl/shit/IMG_5160.jpg

fantowski, tak wygląda B6 młodego drog'a, włożone lampy od RS6 C6 o których Ci mówiłem.

wiedziałem, że to zdjęcie dla mnie :kox: światła i grill kozacki.. trzeba coś pomyśleć nad modami, ale kierwa jak mi nie będą wyskakiwać nieplanowane wydatki... 2 miechy temu dobiłem klime, a dzisiaj po pracy wsiadam do auta i cieplutkie powietrze leci.. :kwasny:

Yougurth nie przyjdzie Ci raczej foto bo masZ auto w leasingu :) tak że śpij spokojnie

co za różnica? u nas w firmie auta są w leasingu i przychodzą normalnie zdjęcia.. właściciel jedynie zawsze mówi, że nie wie kto kierował, zatem sprawca wykroczenia wtedy płaci tylko mandat ale bez punktów

fanta maluj/obklejaj ramke w czarny mat - zobacz jak skowyrnie wyglada :wink:

a pomożesz ?? :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz sprezarke klimy bo niekiedy padaja bez powodu! sprawdzali ci szczelnosc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz sprezarke klimy bo niekiedy padaja bez powodu! sprawdzali ci szczelnosc??

no niby była sprawdzona i było ok... ale to chu. wie.. :kwasny: jutro rano auto oddaje bo tak nie da się teraz jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanta maluj/obklejaj ramke w czarny mat - zobacz jak skowyrnie wyglada :wink:

a pomożesz ?? :decayed::grin:

proste :decayed: tylko kup folie 3M bo jak pomalujesz to już droga bez odwrotu :decayed: ja jestem do piątku w Krk. potem na 2tyg. znikam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yougurth nie przyjdzie Ci raczej foto bo masZ auto w leasingu :) tak że śpij spokojnie

tak mowisz? to by mnie najbardziej urzadzalo :D

A jak przyjdzie to nie odbieraj wroci do sadu i obciaza cie dodatkowo ok 50 zl kosztow ale nie dostaniesz punktow.

przerabialem to w tym roku 2 razy

a w jaki sposob placiles? komornik przychodzi?

Komornik siadl na koncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie dostalem z auta leasingowego fotki a kilkanascie razy juz pstryknela. Kiedys mi ktos powiedzial ze maja na tyle fotek ze nie chce im sie isc w koszty i korespondencje bo musza sie zwrocic do funduszu leasingowego o dane wlasciciela - a ze wiedza ze to wowczas auta firmowe to moze byc temat przerzucania odpowiedzialnosci kto wtedy jechal itd... i nie wysylaja. Nawet ostatnio w DE jechalismy z Tata, i mnie i Jemu pstryknela fota, ja nie dostalem (auto leasingowe), On dostal po 2tygodniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, to był tylko wtrysk, lał i stadbtakie mecyje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć PAnowie,

ktoś mi powie bo potrzebuje kupić klimatronik do B7 1 din z grzanymi stołkami jakich numerów mam szukać i czy to prawda ze różnica między 1 din a 2 din jest taka ze w

1 din panel od dołu ma aluminiową kreske i od góry jest równy a w 2 din nie ma kreski alu od dołu a od góry ma wycięcia w górnej krawędzi ?

nie chciałbym kupic przypadkiem od B6 bo podobno nie bedzie działać jak należy ogrzewanie szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: Powitać Wszystkich.

article-2177519-142D2F18000005DC-471_964x641.jpg

Skubany hiszpaniec.... ja bym się nie odważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

A co w tym strasznego ja bym podjechał bliżej jeszcze i cyknął fotke :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedy in Catalonia: Four killed and 100 injured as terrifying wildfires rage through north-eastern Spain | Mail Online

Nie, nic :decayed: . Poprostu materiałowy dach i ogień jakoś tak.... mogą się polubic, szybko. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

A co w tym strasznego ja bym podjechał bliżej jeszcze i cyknął fotke :kox:

Pablo Ty masz mniej do stracenia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Ty masz mniej do stracenia :grin:

Moim to bym podjechał nawet na 2 metry, najwyżej zacząłby się palić to lepszy efekt były na fotce do kalendarza na forum :kox::decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...