Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

jak to nie skoro w polsacie trabia ze ksw jest w ppw

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

Walka Pudziana w pay-per-view. Sprawdź, ile zapłacisz! - 3 strona - SPORTFAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

No nieźle, niech się pocałują w d*pę :whistling:

Walkę Adamka i KSW oglądnę sobie na żywo w necie :takiego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantowski ja miesiąc temu wymieniałem łożysko z piastą w prawym przednim kole i od tej pory coś mi stuka , właśnie oddałem auto do mechanika i powiedział mi ze nie jest to przegub, ze ściągną to łożysko któe wtedy zakładali nowe i wymienią na inne , sam jestem ciekawy co tak stuka i mysle ze u Ciebie to nie przegub bo raczej przy skręcie w lewo powinno stukać w prawym kole bo tam przenoszą sie naprężenia.... ale moge sie mylić ,

ile kosztuje przegub do B7 Wąski ? :wink: moze być PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantowski ja miesiąc temu wymieniałem łożysko z piastą w prawym przednim kole i od tej pory coś mi stuka , właśnie oddałem auto do mechanika i powiedział mi ze nie jest to przegub, ze ściągną to łożysko któe wtedy zakładali nowe i wymienią na inne , sam jestem ciekawy co tak stuka i mysle ze u Ciebie to nie przegub bo raczej przy skręcie w lewo powinno stukać w prawym kole bo tam przenoszą sie naprężenia.... ale moge sie mylić ,

ile kosztuje przegub do B7 Wąski ? :wink: moze być PW

nie ma za wielkiego wyboru ok 300 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/newbie-11/soczysty-wita-244923/

:polew:

---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

da sie w necie ogladnac?

Wszystko się da :naughty::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak przemyślałem i zrezygnowałem z zakupu BRD. W zamian maluje wszystkie listewki drzwi + dokładki zderzaków w kolor :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Robert jak to przegub to wezme od Ciebie,

powiem Wam ze dziś cały dzień bawili sie mechanicy moim A4 i wieczorem dostałem telefon..... autko musi zostać jeszcze do jutra bo za cholere nie wiemy co tak stuka i dla własnej ciekawości musimy dojśc przyczyny, dodam ze niecały miesiąc temu robiłem u nich łożysko z piastą i od tego czasu stuka-dziś twierdzą ze wsadzili nowe łożysko i dalej to samo..... będą przekładać przegub z lewej na prawą strone , tarcze hamulcowe tak samo bo nie mogą dojść przyczyny.... stuka cyklicznie tylko na pełnyum skręcie w lewo, zarówno jak ruszam jak i jade na wstecznym ale tylko pierwsze 5 metrów potem cisza.... sam nie wiem co to moze być, dziś mi nawet klocki hamulcowe wyciągali zaciski tak samo wszystko czyścili i dalej stuka, zawieszenie sprawdzali i niby jest ok, zobaczymy jutro :kwasny:

czasem mam ochote sprzedać ten samochód a czasem daje mi tyle przyjemności ze az chce sie go modzić eh.....

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

nex dobry wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zmień mechanika ;-) albo podgłośnij radio ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Robert jak to przegub to wezme od Ciebie,

powiem Wam ze dziś cały dzień bawili sie mechanicy moim A4 i wieczorem dostałem telefon..... autko musi zostać jeszcze do jutra bo za cholere nie wiemy co tak stuka i dla własnej ciekawości musimy dojśc przyczyny, dodam ze niecały miesiąc temu robiłem u nich łożysko z piastą i od tego czasu stuka-dziś twierdzą ze wsadzili nowe łożysko i dalej to samo..... będą przekładać przegub z lewej na prawą strone , tarcze hamulcowe tak samo bo nie mogą dojść przyczyny.... stuka cyklicznie tylko na pełnyum skręcie w lewo, zarówno jak ruszam jak i jade na wstecznym ale tylko pierwsze 5 metrów potem cisza.... sam nie wiem co to moze być, dziś mi nawet klocki hamulcowe wyciągali zaciski tak samo wszystko czyścili i dalej stuka, zawieszenie sprawdzali i niby jest ok, zobaczymy jutro :kwasny:

czasem mam ochote sprzedać ten samochód a czasem daje mi tyle przyjemności ze az chce sie go modzić eh.....

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

nex dobry wybór

no to ciekawe co Ci puka :decayed:

mnie wk.fia jak mam 3/4 baku paliwa i chlupie po sciankach.. zj..ny dzwiek.. jak cos bylo nie tak z czyms :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Ogr radio na maxa chodzi hehe, Fanti to Ty musisz non stop na full baku jeździć :wink:

mi nigdy nie stuka bo zawsze rezerwa :grin:

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

nie pojechałbym do tego mechanika ale jak juz łożysko zmienili to niech kombinują co zj**.li nie zapłące nic jezeli to wina źle założonego łozyska, tylko dlatego robie to u nich, a gdzie Jugowicka 6 - warsztat samochodowy, słyszałem o nich dobre opinie i blisko domu ich mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Azorów wożę auto na Hutę ;-)

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Tak swoją drogą, ostatnio śmigałęm po Błoniach i chłopaki z klasyków rozkłądali się zaraz obok stadionu Wisły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Azorów wożę auto na Hutę ;-)

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Tak swoją drogą, ostatnio śmigałęm po Błoniach i chłopaki z klasyków rozkłądali się zaraz obok stadionu Wisły.

6 jest zlot kabrioletów klasycznych :wink:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

BOSERON a może przekładnia :whistling:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

kozak

Ułańska fantazja po rosyjsku. Bombowiec tuż nad drogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam ze dziś cały dzień bawili sie mechanicy moim A4 i wieczorem dostałem telefon..... autko musi zostać jeszcze do jutra bo za cholere nie wiemy co tak stuka i dla własnej ciekawości musimy dojśc przyczyny, dodam ze niecały miesiąc temu robiłem u nich łożysko z piastą i od tego czasu stuka-dziś twierdzą ze wsadzili nowe łożysko i dalej to samo..... będą przekładać przegub z lewej na prawą strone , tarcze hamulcowe tak samo bo nie mogą dojść przyczyny.... stuka cyklicznie tylko na pełnyum skręcie w lewo, zarówno jak ruszam jak i jade na wstecznym ale tylko pierwsze 5 metrów potem cisza.... sam nie wiem co to moze być, dziś mi nawet klocki hamulcowe wyciągali zaciski tak samo wszystko czyścili i dalej stuka, zawieszenie sprawdzali i niby jest ok, zobaczymy jutro

siema

mam dokladnie takie same objawy jak Ty i jak byłem na przegladzie w Wegrzcach to powiedzieli mi ze walnieta oslona przegubu, identyczne objawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski moze i przekładnia ale byłoby ja słychać cały czas a nie tylko przy ruszaniu...... no nic zobaczymy co mecherzy jutro wymyslą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam ze dziś cały dzień bawili sie mechanicy moim A4 i wieczorem dostałem telefon..... autko musi zostać jeszcze do jutra bo za cholere nie wiemy co tak stuka i dla własnej ciekawości musimy dojśc przyczyny, dodam ze niecały miesiąc temu robiłem u nich łożysko z piastą i od tego czasu stuka-dziś twierdzą ze wsadzili nowe łożysko i dalej to samo..... będą przekładać przegub z lewej na prawą strone , tarcze hamulcowe tak samo bo nie mogą dojść przyczyny.... stuka cyklicznie tylko na pełnyum skręcie w lewo, zarówno jak ruszam jak i jade na wstecznym ale tylko pierwsze 5 metrów potem cisza.... sam nie wiem co to moze być, dziś mi nawet klocki hamulcowe wyciągali zaciski tak samo wszystko czyścili i dalej stuka, zawieszenie sprawdzali i niby jest ok, zobaczymy jutro

siema

mam dokladnie takie same objawy jak Ty i jak byłem na przegladzie w Wegrzcach to powiedzieli mi ze walnieta oslona przegubu, identyczne objawy :wink:

taaa czyli we 3 mamy to samo :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co smieszniejsze - wszystkim lewy :decayed:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

pytalem sie od razu goscia ile kosztuje u mnie ta oslona to powiedzial ze okolo 60zl i zebym to zrobil jak najszybciej bo moze przegub walnac i juz bedzie drozsza zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co smieszniejsze - wszystkim lewy :decayed:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

pytalem sie od razu goscia ile kosztuje u mnie ta oslona to powiedzial ze okolo 60zl i zebym to zrobil jak najszybciej bo moze przegub walnac i juz bedzie drozsza zabawa

powiem Ci, że ja mieszek wymieniłem... spadły opaski... jeździłem tak krótko... i przegub odzywa sie mimo ze opaski byly spowrotem w miare szybko załozone.... także znowu z rezania kasa w naprawę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...