Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wchodzi 700g a jak podpiąłem klimę pod kombajn to tylko 250g było a klima chodziła OK.

Czyja wina na filmie? A kto za***rdalał? TIR wyprzedzał prawidłowo i tyle...

Kubica dał d*py na całej linii podrzędnym wyścigiem gdzie się rozjebał. Że mu tego Renault nie zabroniło to się dziwię. Jak się miał rozbijać to tylko na torze F1.

wiesz co to pasja ???

jeśli nie to Fantowski Ci to świetnie wytłumaczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

siemanko! Fantowski będziesz w czwartek na spocie? Bo mam dla Ciebie gadżety przemka salety :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Kubicy jak najlepiej ale coś mi się wydaje że do F1 to już raczej nie ma szans wrócić :kwasny:

To już będzie wnet trzeci sezon jak go nie ma a młodych wilków się trochę pojawiło i raczej nie widzę aby któryś z czołowych teamów się nim jeszcze chyba zainteresował to jest gruba kasa i nikt nie będzie inwestował budowy bolidu pod kierowcę którego zdrowie będzie jeszcze pewnie długo pod znakiem zapytania a jak widzicie z prawą ręką nadal jest nie do końca OK bo ją chowa i jak się wita to podaje lewą widać było na moment na relacji jak ją trzymał na kierownicy to był to taki nienaturalny uchwyt jakby nie mógł wszystkich palców zgiąć widać że jakiś stopień niedowładu jednak ma i czy kiedykolwiek będzie miał tą rękę w pełni sprawną ??? czas pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wchodzi 700g a jak podpiąłem klimę pod kombajn to tylko 250g było a klima chodziła OK.

Czyja wina na filmie? A kto za***rdalał? TIR wyprzedzał prawidłowo i tyle...

Kubica dał d*py na całej linii podrzędnym wyścigiem gdzie się rozjebał. Że mu tego Renault nie zabroniło to się dziwię. Jak się miał rozbijać to tylko na torze F1.

wiesz co to pasja ???

jeśli nie to Fantowski Ci to świetnie wytłumaczy :wink:

PASJA to wyśmienita szkoła tańca z Krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany myślę że w tym tygodniu będzie duża frekwencja z racji tego że nie odbył się ostatnio :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać Szanowne Grono.

Panowie jaja z tym moim stukaniem ale nareszcie koniec tematu.....mianowicie podjechałem dziś do tego mojego ulubionego warsztatu :wink: i mówie im ze dalej stuka i ze niepotrzebnie łożysko drugi raz wymieniali, naciągnęli a przynajmniej próbowali naciągnąć mnie na dodatkowe koszty a i tak rezultatu zero i ciesze sie ze im nie zapłaciłem i co oni na to ?

prosze zostawić samochód to jeszcze raz to oglądniemy..... stwierdziłęm ze podjade tym razem do swojego mechanika w wieliczce który postara sie ocenić co to moze być i wróce do nich zeby to naprawiali na gwarancji jezeli coś spieprzyli przy montażu łożyska.

ku mojemu zdziwieniu w Wieliczce Paweł podniósł samochód posrawdzał i...... okazało sie ze dwie śruby od wahaczy nie były wogóle dokręcone i dlatego stukało, dokręcił to, roboty na 2 minuty i przestało stukać :naughty:

zatem wróciłem do moich ulubieńców i mówie im jak sprawa wygląda i ze przez ich niedokręcenie śrub mogłem sie zabić bo mogło koło odpaść, szef zakładu popatrzył na mnie na kierownika i stwierdził :

wyciągniemy konsekwencje w stosunku do naszego pracownika mechanika który skręcał Pana samochód , a kierownik powiedział :

- przecież ja nie moge sprawdzać kazdego samochodu po naprawie który od Nas wyjeżdza, powiedziałem mu ze chyba od czegoś jest kierownikiem i powiedziałem do widzenia Panowie. !!! :wink:

Jugowicka 6 warsztat samochodowy omijac szerokim łukiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

wracajać do tematu Kubicy, zycze mu jak najlepiej ale osobiście nie wierze ze siądzie jeszcze za sterami F1 , ręka wygląda nienajlepiej tak naprawde na filmach myślałem ze ma tam proteze ,wogóle nią nie rusza praktycznie :kwasny: F1 to nie są zwykłe rajdy samochodowe i tam trzeba mieć sprawność obu rąk na 100 % a jego juz nigdy takiej sprawności nie odzyska niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**le :facepalm:

Umieść to w temacie gdzie są podawane zakłady które lepiej omijać.

Niezłe jaja miałeś, a co jak by się na drodze coś stało.. Lepiej nawet nie myśleć o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wchodzi 700g a jak podpiąłem klimę pod kombajn to tylko 250g było a klima chodziła OK.

Czyja wina na filmie? A kto za***rdalał? TIR wyprzedzał prawidłowo i tyle...

Kubica dał d*py na całej linii podrzędnym wyścigiem gdzie się rozjebał. Że mu tego Renault nie zabroniło to się dziwię. Jak się miał rozbijać to tylko na torze F1.

wiesz co to pasja ???

jeśli nie to Fantowski Ci to świetnie wytłumaczy :wink:

Pasja to coś co pomaga uciec nam od codzienności .... coś co pozwala nam wyzwolić emocje, stać się prawdziwym sobą.. jest to coś w co jesteś zaangażowany, robisz to co lubisz i lubisz to co robisz, zatracasz się bez reszty

Robert jeździ od małolata i kocha to - PASJONUJE SIĘ ! jest po ciężkim wypadku i nie poddaje się, chce robić dalej to co robił całe swoje życie ! electrofinger w życiu się z Tobą nie zgodzę ! i z całą bandą, która ma takie poglądy jak TY. powiedz mi - masz jakąś pasję ? masz jakieś zajęcie, które wypełnia Twój czas bez reszty? tak wiem, niektórych pasją jest leżenie przed TVNem i popijanie browara za browarem, czytanie Gazety Wyborczej (Gów.o Prawdy) itd itd..

a może takie stwierdzenie spowodowane jest zazdrością ?

na koniec dodam, że ludzie, którzy żyją tą samą pasją przyciągają się do siebie na wzajem.. stąd też np nasze forum... niektórzy logując się tu 1 raz, następnie przez spoty po spotkania przy piwku nawiązują bliskie znajomości i cieszą się wspólnie tym co robią...

podsumowując - PASJA to choroba nieuleczalna ! i albo jesteś na nią chory, albo nie...

siemanko! Fantowski będziesz w czwartek na spocie? Bo mam dla Ciebie gadżety przemka salety :decayed:

nie wiem, co to za gadżety??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jak kiedyś typ robił przy hamulcach nie dokrecił kół przednich, a ja prosto od mechanika pakowałem się i zjeżdżałem w Bieszczady do domu. Przez Kraków przejachałem, spoko, wszystko cisza, a na autostradzie z Krakowa do Bochni zaczęła się masakra, przy dużych prędkościach przy odpuszczenia nogi z gazu koła zaczeły walić jak wściekłe, dobrze że dojechałem do zjazdu bez zgubienia ich :facepalm:

Fanta - kamizelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jak kiedyś typ robił przy hamulcach nie dokrecił kół przednich, a ja prosto od mechanika pakowałem się i zjeżdżałem w Bieszczady do domu. Przez Kraków przejachałem, spoko, wszystko cisza, a na autostradzie z Krakowa do Bochni zaczęła się masakra, przy dużych prędkościach przy odpuszczenia nogi z gazu koła zaczeły walić jak wściekłe, dobrze że dojechałem do zjazdu bez zgubienia ich :facepalm:

Fanta - kamizelka

git majonez ! :wink: dzięki bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już leży u mnie miesiąc na mieszkaniu :decayed: jakoś kurde nie ma człowiek czasu na nic :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasja to coś co pomaga uciec nam od codzienności .... coś co pozwala nam wyzwolić emocje, stać się prawdziwym sobą.. jest to coś w co jesteś zaangażowany, robisz to co lubisz i lubisz to co robisz, zatracasz się bez reszty

Robert jeździ od małolata i kocha to - PASJONUJE SIĘ ! jest po ciężkim wypadku i nie poddaje się, chce robić dalej to co robił całe swoje życie ! electrofinger w życiu się z Tobą nie zgodzę ! i z całą bandą, która ma takie poglądy jak TY. powiedz mi - masz jakąś pasję ? masz jakieś zajęcie, które wypełnia Twój czas bez reszty? tak wiem, niektórych pasją jest leżenie przed TVNem i popijanie browara za browarem, czytanie Gazety Wyborczej (Gów.o Prawdy) itd itd..

a może takie stwierdzenie spowodowane jest zazdrością ?

na koniec dodam, że ludzie, którzy żyją tą samą pasją przyciągają się do siebie na wzajem.. stąd też np nasze forum... niektórzy logując się tu 1 raz, następnie przez spoty po spotkania przy piwku nawiązują bliskie znajomości i cieszą się wspólnie tym co robią...

podsumowując - PASJA to choroba nieuleczalna ! i albo jesteś na nią chory, albo nie...

:oklasky::oklasky::oklasky:

Dodam do tego że jeśli jeszcze ktoś zarabia na tym na swojej pasji to już w ogóle można powiedzieć że "życie jak w Madrycie".

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

Mam Nokię i znów kupię Nokię | AntyWeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasja to coś co pomaga uciec nam od codzienności .... coś co pozwala nam wyzwolić emocje, stać się prawdziwym sobą.. jest to coś w co jesteś zaangażowany, robisz to co lubisz i lubisz to co robisz, zatracasz się bez reszty

Robert jeździ od małolata i kocha to - PASJONUJE SIĘ ! jest po ciężkim wypadku i nie poddaje się, chce robić dalej to co robił całe swoje życie ! electrofinger w życiu się z Tobą nie zgodzę ! i z całą bandą, która ma takie poglądy jak TY. powiedz mi - masz jakąś pasję ? masz jakieś zajęcie, które wypełnia Twój czas bez reszty? tak wiem, niektórych pasją jest leżenie przed TVNem i popijanie browara za browarem, czytanie Gazety Wyborczej (Gów.o Prawdy) itd itd..

a może takie stwierdzenie spowodowane jest zazdrością ?

na koniec dodam, że ludzie, którzy żyją tą samą pasją przyciągają się do siebie na wzajem.. stąd też np nasze forum... niektórzy logując się tu 1 raz, następnie przez spoty po spotkania przy piwku nawiązują bliskie znajomości i cieszą się wspólnie tym co robią...

podsumowując - PASJA to choroba nieuleczalna ! i albo jesteś na nią chory, albo nie...

:oklasky::oklasky::oklasky:

Dodam do tego że jeśli jeszcze ktoś zarabia na tym na swojej pasji to już w ogóle można powiedzieć że "życie jak w Madrycie".

wtedy to jest już bajka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...