Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też sie zgadzam z nex'em

Zrob tak, jak Ci napisal a bedziesz zadowolony. Ja u siebie tez montowalem na seryjnym orurowaniu IC, pamietac nalezy tylko o solidnych obejmach, bo czasem gumowy waz sobie lubi zejsc.

uwazam, ze najlepsza metoda bedzie, jak zrobisz IC i pojedziesz na soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

silnik Volvo 240 turbo - Filmy Poboczem - Filmiki - Poboczem.pl :naughty:

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ----------

video,vId,874342,vSort,1,vTime,3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting oto przyczyna takich obrażeń brak słów :kwasny:

Wąski a kto go dopuscił z tak montowanymi pasami...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Der 700-PS-Club II - GRIP 16.09.2012 (Part 1) - YouTube

:naughty::naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

siemanko kolego :wink:

siemanko siemanko :wink:

jak Twoje poszukiwania wozidła? :kox:

ciezki temat :kwasny: naprawde ciezko znalezc to co sie chce

bardzo ciężki, ale i tak nie jest bardzo źle bo masz golfa :tongue4: ja miałem gorzej bo miałem swoje, które sprzedałem w fajnej kasie i jeździłem firmowym, ale jak mi zabrali to problem był i trzeba było szukać czegoś w szybszym tempie i nie było za dobrze.. lecz pamiętaj nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:decayed: ile aut byłeś już oglądać??

ogladalem 4 lecz na ogol na alledrogo sie konczy bo nie ma takiego jakiego bym chcial wiesz albo jest usa albo nie ten kolor masakra. szukam troche juz wyrezanego lub seryujne zrobionego zeby sie tak duzo nie bawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie zgadzam z nex'em

Zrob tak, jak Ci napisal a bedziesz zadowolony. Ja u siebie tez montowalem na seryjnym orurowaniu IC, pamietac nalezy tylko o solidnych obejmach, bo czasem gumowy waz sobie lubi zejsc.

uwazam, ze najlepsza metoda bedzie, jak zrobisz IC i pojedziesz na soft

no ja jestem również tego zdania, o czym cały czas piszę :) wiadomo co do spraw technicznych i wykonania każdy robi jak uważa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jano przeca to rajd ZUBRÓW, tam nie sprawdzaja takich rzeczy...

no własnie, a powinni, bo potem sa takie skutki, albo masz seryjne pasy albo zamontowane tak jak powinno byc wg. załącznika J, czyli do miejsc seryjnie przewidzianych lub specjalnie przygotowanych, taki montaz pasów jak na zdjęciu od kopa kwalifikuje sie do odsunięcia od startu i nie wazne czy to zubry czy co innego, nawet wiecej, tutaj na zubrach jest rajd drogowy, masz wieksze zagrozenie bo sa drzewa itd, a na torze juz nie, wystarczyło wspawac w podłoge specjalną płytke która kosztuje 10zł i nie było by problemu.

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ----------

juz nie wspomne ze gosc ma w aucie klatke wiec pasy mógł przymocowac do niej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting oto przyczyna takich obrażeń brak słów :kwasny:

a czy Ty masz u siebie klatke :whistling: jazda bez też jest bardzo niebezpieczna, jedno drzewo bokiem i.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jano przeca to rajd ZUBRÓW, tam nie sprawdzaja takich rzeczy...

no własnie, a powinni, bo potem sa takie skutki, albo masz seryjne pasy albo zamontowane tak jak powinno byc wg. załącznika J, czyli do miejsc seryjnie przewidzianych lub specjalnie przygotowanych, taki montaz pasów jak na zdjęciu od kopa kwalifikuje sie do odsunięcia od startu i nie wazne czy to zubry czy co innego, nawet wiecej, tutaj na zubrach jest rajd drogowy, masz wieksze zagrozenie bo sa drzewa itd, a na torze juz nie, wystarczyło wspawac w podłoge specjalną płytke która kosztuje 10zł i nie było by problemu.

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ----------

juz nie wspomne ze gosc ma w aucie klatke wiec pasy mógł przymocowac do niej :facepalm:

pan Erwin :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

Jano przeca to rajd ZUBRÓW, tam nie sprawdzaja takich rzeczy...

tylko Subarakami mieli pod górę 2 paki więc :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja nie mam klatki, wiec nie startuje w imprezach drogowych, własnie z tego wzgledu co Boseron wspomniał, a co do predkosci to takim miniakiem nawet 50km/h jak przydzwoni to nie ma fajnie, i ja jak bym takim jezdził to o bezpieczeństwo zadbałbym na 1 miejscu, no ale to wychodzi dopiero w praniu, przeciez ta blaszka co do niej przykrecił pasy to tak jak w konserwach, a nie musze mówic ile waży ciało przy dzwonie, zwłaszcza czołowym gdzie własnie pasy przejmują całą siłe, a w tym przypadku własnie ten punkt mocowania, w dodatku razy 2, chociaz nie wiem czy jechał z pilotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Nie ma ktoś przypadkiem jakiś znajomości po sklepach komputerowy? Potrzebuje kupić laptopa

Karol :wink:

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

nie ja nie mam klatki, wiec nie startuje w imprezach drogowych, własnie z tego wzgledu co Boseron wspomniał, a co do predkosci to takim miniakiem nawet 50km/h jak przydzwoni to nie ma fajnie, i ja jak bym takim jezdził to o bezpieczeństwo zadbałbym na 1 miejscu, no ale to wychodzi dopiero w praniu, przeciez ta blaszka co do niej przykrecił pasy to tak jak w konserwach, a nie musze mówic ile waży ciało przy dzwonie, zwłaszcza czołowym gdzie własnie pasy przejmują całą siłe, a w tym przypadku własnie ten punkt mocowania, w dodatku razy 2, chociaz nie wiem czy jechał z pilotem.

to był pilot :wink: ojciec kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski i jak z tym gościem? wiesz coś?

ja mam tak ciężki tydzień w pracy że dawno takiego nie miałem...:kwasny: w nocy wyjazd na dolny slask.. mam nadzieje ze zdarze wrocic na spota :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ufundowałem mojej turbince akcje pt. odmulanie :decayed: dawno mój kolekot tak w piczke nie dostał :banan: bo już od tej jazdy na krótkich dystansach zaczęło się VTG zapiekać i biło zadużym ciśnieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była szybka spontaniczna decyzja, gdy podczas powrotu z pracy do domu notlaufa złapałem. Ale pewnie za niedługo trzeba będzie profilaktycznie dać mu w pi*de, to się odezwe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ufundowałem mojej turbince akcje pt. odmulanie :decayed: dawno mój kolekot tak w piczke nie dostał :banan: bo już od tej jazdy na krótkich dystansach zaczęło się VTG zapiekać i biło zadużym ciśnieniem

jaj mam tak codziennie :naughty:

---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

Wąski i jak z tym gościem? wiesz coś?

ja mam tak ciężki tydzień w pracy że dawno takiego nie miałem...:kwasny: w nocy wyjazd na dolny slask.. mam nadzieje ze zdarze wrocic na spota :decayed:

wybudzony ze śpiączki farmakologicznej stan nadal ciężki :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...