Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ooo zapowiada się imprezka to ja też bym się pisał :decayed: Może jutro taż wpadnę

D4NTE rozumiem że jedziesz:naughty:

Trzeba pocisnąć jeszcze Mehow'a, Gucia, Boserona bo też nie byli:whistling: i fantowski rzecz jasna :decayed: to tak na szybko bo jeszcze na pewno ktoś się znajdzie:eusathink:

Musimy w tym roku przewyższyć resztę ekip :kox:

Trzastek ty też jedź, musisz się lepiej zapoznać z tematem zlotu i zobaczyć co tam się dzieje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Raczej nie od nas ..... chociaż któż to wie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4NTE rozumiem że jedziesz:naughty:

Chciałbym, jak wolne dostane to pojadę ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dacie wiary jakie spalanie mi wyszło z Zakopca do domu? życiówka :decayed:

Moja życiówka tutaj https://lh6.googleusercontent.com/-NJmtNFmkH9k/UEx-iAuZiuI/AAAAAAAAPIg/0e3DvnKYKX8/s640/IMG_0610_tn.jpg

Na tej samej trasie, tylko i wyłącznie dlatego że jechałem za kolegą w pasku B5 FL ale kombi :grin: Jemu wyszło 4,7 (lżejsze auto) Zwykle mam ~7,5l :grin:

Ja może nie będę wypowiadał :grin::grin::grin:

Pisz śmiało to porównamy :decayed:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

hmmmm takie spalanie to ja tez mam w trasie :whistling:

Ja właśnie o trasie pisałem, 6,8 mi wyszło ostatnio na dystansie 2300 km bez większego popędzania (do 130 km/h)

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

PABLO, dziś sprawdzałem dokładnie grzanie auta do stojącej pały na 90 :grin:, auto stało na dworze od 13 do ok 18. Obecnie -0.5 C 6km i 7min jazdy

To szybko, może jakoś inaczej jest u Ciebie obudowany niż w A4. Rozumiem że oczywiście miałeś włączone ogrzewanie na 18? Chyba że u mnie ta elektronagrzewnica nie działa może :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo zapowiada się imprezka to ja też bym się pisał :decayed: Może jutro taż wpadnę

ramzes ale my mówiliśmy o zlocie w Bukowinie Tatrzańskiej, przyjedź jutro na spota to się dowiesz co i jak.

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jutro nie bęzie ja dalej chory i to bardzo, znacie jakieś dobre sposoby na kaszel bo picie miodu z cytryną nie skutkuje :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jutro nie bęzie ja dalej chory i to bardzo, znacie jakieś dobre sposoby na kaszel bo picie miodu z cytryną nie skutkuje :kwasny:

mówiłem Ci dzisiaj :decayed: zrób sobie okład z młodych piersi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te piersi wyjechały do mamusi żeby Córy nie zarazić :kwasny: jutro z rana mam inspekcje więc nie omieszkam skorzystać z Twojej porady Fanti :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te piersi wyjechały do mamusi żeby Córy nie zarazić :kwasny: jutro z rana mam inspekcje więc nie omieszkam skorzystać z Twojej porady Fanti :wink:

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :hi:

Mam pytanko , co powiecie o hotelu "RT Galicya" na ul. Rzemieślniczej , lub coś względnie blisko C.H.Bonarka ????

Będę robił usługę obok i szukam coś żeby się kimnąć ze trzy nocki .

Będę wdzięczny za podpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacji nie ma ale może być. Taki typowy turystyk o podwyższonym standardzie.

Danke szen , myślę że wystarczy żeby się przekimać po pracy .... rozumiem że w pobliżu "Bonarki" i podobnym standardzie nic więcej nie ma .

Będę robił w LUX-MEDzie i zależy mi żeby było jak najbliżej do hotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...