Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no mądrze ci ktoś doradził aceton rozpuszcza plastik weź spirytus np. salicylowy lub zwykłą czystą wódę (trochę dłużej zejdzie) a albo benzyne ekstrakcyjną tylko watką nie myjką do naczyń :grin:

Dobry jest wyścig w Melbourne.

Kimi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron Ty to jesteś udany, pytasz się o to samo 20 osób. Mówiłem Ci już dawno ze benzyna ekstrakcyjna i miękka szmatka, najlepiej stary podkoszulek bez napisow/nadruków i zejdzie a Ty dalej poszukujesz informacji... I Ci podsylaja jakieś głupoty, aż znowu coś śpierd..... Sz....

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Grodu Kraka , ktoś jeszcze chętny na zlot w bukowinie ?

ja już zapisałem sie u jarko ale dalej nie wiem ile mam mu kasy wysłać. jade na piątek i sobote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruszka i Wąski

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:,byłem wczoraj na memoriale w Wieliczke ,co prawda na prologu, ale co nieco działo się, pierwsza lancia urwała prawe przednie koło przy próbie zrobienia ''beczki'' bokiem , a póżniej m. lancer trafił w krawężnik i stojące drzewo, efekt- wyskok około 1m w gorę ,urwane prawe koło, uderzenie było dosyć solidne bo opona spadła z felgi , :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron Ty to jesteś udany, pytasz się o to samo 20 osób. Mówiłem Ci już dawno ze benzyna ekstrakcyjna i miękka szmatka, najlepiej stary podkoszulek bez napisow/nadruków i zejdzie a Ty dalej poszukujesz informacji... I Ci podsylaja jakieś głupoty, aż znowu coś śpierd..... Sz....

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

bo lepiej zapytac kilka osób niz potem patrzyc jak lampy matowieją w sekundzie , a to nie Ty mówiłes o tym zmywaczu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej nie pytać tylko poczytać w sieci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex

Nie wiem co kieruje ludźmi by obniżać zawieszenie na naszych drogach. Sprowadziłem kiedyś Golfa III obniżonego ze 6cm i to była masakra! Jeździłem z głową przy szybie i wypatrywałem nierówności, dziur, kolein... Przejechanie przez osiedle to było wyzwanie - kilka progów zwalniających i przeprawa przez każdy jak przez Pireneje. Rozwaliłem również miskę olejową - dzięki obniżonemu zawieszeniu oczywiście. A że pracowałem wtedy w Wawie to kłopotów miałem w cholerę.

Gratuluję pomysłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

892244_442048822530384_1414696754_o.jpg

fanti zamówiłem 2 sztuki B8 chcesz jedną po rabacie?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex

Nie wiem co kieruje ludźmi by obniżać zawieszenie na naszych drogach. Sprowadziłem kiedyś Golfa III obniżonego ze 6cm i to była masakra! Jeździłem z głową przy szybie i wypatrywałem nierówności, dziur, kolein... Przejechanie przez osiedle to było wyzwanie - kilka progów zwalniających i przeprawa przez każdy jak przez Pireneje. Rozwaliłem również miskę olejową - dzięki obniżonemu zawieszeniu oczywiście. A że pracowałem wtedy w Wawie to kłopotów miałem w cholerę.

Gratuluję pomysłu...

no jest to fakt jak się ma zawieszenie kilka cm nad ziemią, dlatego ja podniosłem tak że w koleinach, progach i nierównościach już nie wadzę :wink:

---------- Post dopisany at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ----------

a dlaczego - zobacz jak pasek wyglądał przed i sie zastanów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie, kto jedzie w czwartek po poludniu do bukowiny? :) bo potrzebuje sie zapakowac z kims kto ma miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej :decayed:, chyba że niedobitki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot spokojnie może być we Czwartek bo większość wyjeżdża w Piątek więc omówimy dokładnie ustawkę na piątek :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu po pracy...:kwasny:

W czwartek postaram sie w GK zjawić a w piątek koło 10-11 wyjeżdżam do BT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu po pracy...

ja w piątek koło 10-11 wyjeżdżam :decayed:

Czemu tak wcześnie?

Tam od 16:00 można się meldować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...