Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Siema ;-)

Przymierzyłem wczoraj prosiaki i z tyłu wejdzie na styk, gorzej z przodem :/ Do gruszki by weszły jak znalazł ;-) Przydałoby się zrolować błotniki aby nie było strachu z tym jeździć. Ewentualnie sprzedać i kupić coś innego póki jeszcze są całe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krumak dwie strony wcześniej Ruks wrzucał to porównanie.... :wink:

ale to czerwone S4 to niezły paździoch jaką trzeba być fleją żeby w takim aucie taki syf mieć :facepalm:i chyba jeszcze coś zjebanane było bo we wszystkich lampach discopolo leciało jak jechał

Tomeczku właśnie chodziło o to, żeby kupić tani (niezadbany ) wóz i klepnąć, RSowi.

a lampy ledowe mrugają gdy się je ogląda nakręcone przez kamerę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruszka ja wiem ze masz AJFONA, ale moglbys czasem spojrzec na telefon i oddzwonic....chyba ze Ci szkoda to pusc mi szczurka to oddzwonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:dobry Pancie :decayed:

panowie potrzebuje kupić alkomat... podpowie poleci ktoś jakiś?? :wink:

A do jakich celów??? Siebie sprawdzić??? Czy kogoś?

do weryfikacji swojego stanu po upojeniu alkoholowym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:dobry Pancie :decayed:
panowie potrzebuje kupić alkomat... podpowie poleci ktoś jakiś?? :wink:

A do jakich celów??? Siebie sprawdzić??? Czy kogoś?

do weryfikacji swojego stanu po upojeniu alkoholowym :wink:

To kup alkotest chyba że chcesz alkomat....

na alledrogo chodzą już od 13 zeta, coś lepsiejszego to koło 100 można by kupić

A alkomaty już od około 1000 można kupić

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

Hm.... będę miał maskotki dla dzieci do sprzedania tanio na allegro.... reflektował by ktoś??

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

Kiedyś coora lubiła tą maskotkę...

wampir.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miare sensowny alko kosztuje kolo 400zł - na inne tansze nawet szkoda kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krumak dwie strony wcześniej Ruks wrzucał to porównanie.... :wink:

ale to czerwone S4 to niezły paździoch jaką trzeba być fleją żeby w takim aucie taki syf mieć :facepalm:i chyba jeszcze coś zjebanane było bo we wszystkich lampach discopolo leciało jak jechał

Tomeczku właśnie chodziło o to, żeby kupić tani (niezadbany ) wóz i klepnąć, RSowi.

a lampy ledowe mrugają gdy się je ogląda nakręcone przez kamerę.

Bartusiu słonko peru ty moje nie neguje założenia targetu tego testu chodzi mi tylko o to że ktoś kto był właścicielem tej S4 był fleją bo jak mogę zrozumieć że jakiś farmer kupuje sobie bidną wersję B8 2.0 klekota w kombiaku i wozi w nim grabie razem z nawozem i wyliniałym kundlem który goni mu owce na jego farmie a jak mu się przytrafić walnąć szwagra w rękaw to go wyciera w siedzisko fotela o tyle nie rozumiem jak można jeździć w takim syfie w takim aucie jak S4. Taki samochód w/g. mnie kupuje raczej entuzjasta ktoś dla kogo takie auto ma przynosić frajdę z jazdy a jaką przyjemnością jest usiąść w uflejanym aucie.

Co do migających lamp oglądanych przez nakręconą kamerę to nie wiem jakie to ma znaczenie dla lamp LED bo ich charakterystyka świecenia jest liniowa. Diody LED świecą światłem ciągłym nie przerwanym takie efekty (mrugania) można tylko zaobserwować przy lampach wyładowczych typu świetlówki itp. monitory LCD z takim podświetleniem i monitory CRT. Ich sposób świecenia polega na tym że zapłon gazu jest x/na sekundę oko ludzkie tego aż tak nie wyłapuje ale rozsynchronizowanie tego z częstotliwością klatkowania filmu powoduje że np. obraz filmowanego monitora CRT mruga. Oglądnij sobie film od 05:38 jadą oba samochody z włączonymi światłami i tylko S4 ma dyskotekę a z tyłu jest taki efekt jakby to było zamierzone bo światła powoli przygasają mu na przemian więc nie ma to raczej nic wspólnego ze sposobem filmowania. Bardziej bym stawiał na zamierzony efekt. Kiedyś ktoś wklejał taki filmik z mrugającymi (partiami) diod w tylnych lampach B8. Chyba że jednak coś było zdupczone czego po aucie w takim stanie bardziej bym się spodziewał ryjku ty mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, flejami to są nawet Ci którzy nie zmieniają butów przy wsiadaniu do auta :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pamiętajcie że auto świadczy o kierowcy, jak masz w aucie tak masz w gaciach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze światła LED nagrywane przez kamerę migały więc nie wiem w ogóle po co ta dyskusja.

Idźcie lepiej obiad zjeść :decayed:

wanna.jpg

ruks poprawiłem tego linka co wrzucałeś bo teraz dopiero zauważyłem że tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie dioda nie ma prawa mrugać bo ona emituje światło ciągłe jak żarówka żarnikowa.

Jedynym wytłumaczeniem może być to że MCE reguluje jej jasność (światła dzienne/postojowe) poprzez sterownik PWR czyli podaje cały czas bardzo szybko impuls prądowy którego częstoliwość (szybkość zapłonu) który pozwala regulować jej jasność co daje podobny efekt do zapłonnika świetlówki.

Innego wytłumaczenia nie mam. Ciekawi mnie tylko czemu RS-wi nic nie mryga a tam też są LED-y no i czemu w S4 z tyłu światła przygaszają się powoli na przemian bo to już nie może być efekt asynchronizacji klatkowania kamery z mryganiem diod.

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

Panowie, pamiętajcie że auto świadczy o kierowcy, jak masz w aucie tak masz w gaciach :grin:

dokładnie to jest sprawdzone na 100% z mojego doświadczenia tych co znam to jaki chlew w aucie to taki sam w domu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Rs nie ma reflektorów diodowych.po prostu.tylko zwykłe światłowody. Tak jak w BMW a ludzie mówią że to diody. Tak jak też błędnie nazywają bixenony,i na wszystkie sportowe buty mówią Adidasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...