Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

MM i Saturn to wielka mafia :decayed:

Pamiętam jak rozmawiałem na Klinach w domu z Drabarkiem, wtedy był prezesem na Polskę, później awansował do zarządu w DE i jest wiceprezesem głównym na Media Markt to mówił wtedy że ciężkie czasy że będą cięcia a j**aniec latał sobie wtedy do meksyku z rodzinką prywatnym samolotem na koszt firmy, chłop ogromną kasę zarabia a jak kupował wtedy plazmę u mnie na solvayu to oczywiście chciał rabat u Bieńka (dyrektora) i później z kumplem montowaliśmy mu w domu tą plazmę, fajne auta miał pod domem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Czy będą showroomy wystawowe sie okaże :) ale jesli by chcieli mieć showroom wystawowy to i tak bedzie podobnych gabarytów do obecnych sklepów :) a koszt magazynu samego juz nie jest taki sam jak cena za wystawę :) bo jest kilkakrotnie niższy :)

ps. Fantomasku jak nie zobaczysz "Live" to kupisz towar ? wydaje mi się ze jeszcze nie bardzo i jedziesz najpierw oglądnąć, spisac kod, podotykać ( narazie jest gdzie ) a potem szukać okazji w necie.....

Mojego podjeścia do zakupów w necie narazie nikt nie zmieni ;) Wyznaje zasadę , chce coś kupić ide ,kupuję ,odbieram ( nie lubię na nic czekac ) i mam w zaraz w domu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję na poniedziałek taki komplecik z ATE

klocki 24.0130-0113.1

tarcze 13.0460-7201.2

coś takiego jak tutaj tyle że u nich mogę to kupić po nowym roku a chciałem to zrobić w poniedziałek

W intercarsie mi powiedzieli za tarcze 320zł tarcze sztuka + 330zł klocki = 970zł

W interteam 333zł tarcze 342 klocki = 1008zł

ceny po zniżkach :thumbdown:

w IC i IT tarcze na zamówienie dopiero na wtorek :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję na poniedziałek taki komplecik z ATE

klocki 24.0130-0113.1

tarcze 13.0460-7201.2

coś takiego jak tutaj tyle że u nich mogę to kupić po nowym roku a chciałem to zrobić w poniedziałek

W intercarsie mi powiedzieli za tarcze 320zł tarcze sztuka + 330zł klocki = 970zł

W interteam 333zł tarcze 342 klocki = 1008zł

ceny po zniżkach :thumbdown:

w IC i IT tarcze na zamówienie dopiero na wtorek :thumbdown:

Kup w necie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Kercziego powie Ci odnosnie IC :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber ale właśnie o tym piszę. Będą sklepy w których będziesz sobie mógł oglądnąć podotykać i będzie to "jedna sztuka" wystawowa a jak będziesz zdecydowany to będziesz sobie musiał sam taki towar zamówić na stronie internetowej sklepu i ci go dostarczą firmą spedycyjną.

cyt."Mojego podjeścia do zakupów w necie narazie nikt nie zmieni ;) Wyznaje zasadę , chce coś kupić ide ,kupuję ,odbieram ( nie lubię na nic czekac ) i mam w zaraz w domu "

Nie wiem jakim cudem np. zapakujesz lodówę o wymiarach 180x90x60 chyba że weźmiesz dostawczaka i sam sobie będziesz na plecach to po schodach wnosił wtedy może będziesz miał od razu w domu :naughty:.

I tak jak kupisz ją w takim MM to ci powiedzą że dostawa będzie jutro albo po jutrze zapłacisz tyle samo co za dostawę w necie i przyjdzie ci pudło które otworzysz jako pierwszy tak samo jak w necie bo raczej ciężko będzie żeby ci spakowali taką wystawową którą sobie dotykałeś a ja nawet bym takiej nie chiał bo hu.. wie co zapomnieli by wrzucić do środka i jak by to było spakowane dlatego Cuber niestety ale jeśli nadal cena w necie będzie tak znacząco niższa niż w sklepach stacjonarnych to tak będzie.

cyt. "a koszt magazynu samego juz nie jest taki sam jak cena za wystawę :) bo jest kilkakrotnie niższy :)"

Jeśli chodzi o ceny powierzchni w marketach to nie jestem tego pewny ale chyba nie jest tak do końca że cena za magazyn jest kilkakrotnie niższa niż cena powierzchni sprzedażowej. Przecież to nie ma znaczenia tu nie ma witryn , piwnic itp. Co za różnica czy sklep będzie dłuższy o 50m czy krótszy bo zabierzesz ją pod magazyn to twój problem jak gospodarujesz powierzchnią jeśli tylko technicznie jest ona dostosowana do specyfiki branży a wiadomo jak budowane są hipery to zwykła hala a ścianki to wszystko płyty GK więc nie wiem czym mieli by się kierować właściciele takiego hipera zmniejszając cenę bo ktoś sobie np. połowę powierzchni przeznaczył na magazyn a inny obok ma to samo na całej powierzchni jako sprzedaż i płaci wyższą stawkę.

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

Potrzebuję na poniedziałek taki komplecik z ATE

klocki 24.0130-0113.1

tarcze 13.0460-7201.2

coś takiego jak tutaj tyle że u nich mogę to kupić po nowym roku a chciałem to zrobić w poniedziałek

W intercarsie mi powiedzieli za tarcze 320zł tarcze sztuka + 330zł klocki = 970zł

W interteam 333zł tarcze 342 klocki = 1008zł

ceny po zniżkach :thumbdown:

w IC i IT tarcze na zamówienie dopiero na wtorek :thumbdown:

Kup w necie :)

i tak bym zrobił gdyby tylko pracowali w poniedziałek bo mają urlop a są praktycznie "za ścianą" IC :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem np. zapakujesz lodówę o wymiarach 180x90x60 chyba że weźmiesz dostawczaka i sam sobie będziesz na plecach to po schodach wnosił wtedy może będziesz miał od razu w domu :naughty:.

I tak jak kupisz ją w takim MM to ci powiedzą że dostawa będzie jutro albo po jutrze zapłacisz tyle samo co za dostawę w necie i przyjdzie ci pudło które otworzysz jako pierwszy tak samo jak w necie bo raczej ciężko będzie żeby ci spakowali taką wystawową którą sobie dotykałeś a ja nawet bym takiej nie chiał bo hu.. wie co zapomnieli by wrzucić do środka i jak by to było spakowane dlatego Cuber niestety ale jeśli nadal cena w necie będzie tak znacząco niższa niż w sklepach stacjonarnych to tak będzie.

Jak wiesz dysponuje transportem wiec powyższe mnie nie dotyczy :) odbieram oglądam i zabieram bez uszkodzeń :wink:

Kurier wniesie Ci towar na górę ? bez dodatkowej opłaty ? Pralke, lodówkę , zmywarke ?

Dostałeś pralkę zamówioną w sklepie w wawie pzykładowo, odpakowałeś i zonk uszkodzenie mechaniczne co dalej ? Pamietaj Ja już np. pralkę mam w domu :wink:

Wykonujesz telefon wkurwiasz się , czekasz na kolejną tą odbierają itd itp...... dni lecą i pierzesz w rękach :kwasny:

Co do magazynu to wszytsko zalezy jak to wyglada i zalezne od Marketu ;) Carrefour ma inne stawiki za m2 powierzchni magazynowej ( od tyłu marketu brama ) a inne od witryn sklepowych :) Nie koniecznie jest tak wszędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt. "Jak wiesz dysponuje transportem wiec powyższe mnie nie dotyczy :) odbieram oglądam i zabieram bez uszkodzeń

Kurier wniesie Ci towar na górę ? bez dodatkowej opłaty ? Pralke, lodówkę , zmywarke ?"

Jeśli twoje IVECO ma opcję wjazdu do samej kuchni to nie mam pytań :decayed:

Tak , zamawiając towar jest opcja z wniesieniem np. za telewizor kosztowało mnie to coś 15zł i nie zastanawiałem się nad tym.

Przy kurierze rozpakowałem towar i dopiero wtedy podpisałem list przewozowy (widziałem że nie ma uszkodzeń mech.)

Ty dysponujesz transportem sam ją targasz na wózku na parking potem do auta potem do mieszkania potem do łazienki podłączasz pierwsze pranie i ...zonk niby ładna cacana wygłaskana w sklepie ale na miejscu dowiadujesz się że ma uwalone coś elektronicznie. Towar używany więc leci przez gwarancję musisz ją odwieść nie masz pralki pierzesz ręcznie.

Ja zamawiam przez net płacę przy odbiorze kurierowi dopiero po odpakowaniu jeśli stwierdzam uszkodzenie spisuję protokół i nie płacę kurier zabiera towar jeśli jest ok zabieram pierwsze pranie i ...zonk pralka uwalona elektronicznie zamawiam kuriera pralka jest zabrana do naprawy gwarancyjnej piorę ręcznie.

Jaka jest różnica między nami jeśli kupimy taki sam model pralki w sklepach ja inter. ty satacj. :eusathink:

a taka że ty jesteś (byłeś) szczęścliwy bo niby zaoszczędziłeś na dostawie i dzień wcześniej odemnie dowiedziałeś się że kupiłeś zjebananą pralkę a teraz nacierasz się voltarenem ze szwagrem pijąc flachę którą wypadało mu postawić za targanie pudła na kwadrat.

Ja cały czas piłem w domu drina a moja robota to tylko podpięcie węży do pralki bo na całym interesie i tak byłem kilka stów do przodu względem zakupu w sklepie stacjonarnym więc mogę je poświęcić na płacenie za wnoszenie i wynoszenie nawet kilka razy :decayed: a moja pralka niczym technicznie się nie będzie różnić od twojej chyba że kupię ją w spadłoztira.pl

Grześ wiem że ty kierujesz się zasadą "nie dam ują zarobić ani złotówki" bo takie sklepy psują ci rynek ale niestety to jest nieuniknione i to będzie przyszłość jeśli chodzi o zakupy tego typu sprzętów.

O ile nigdy nie kupiłbym przez net ubrania jedzienia itp. drobnicy o tyle sprzęt AGD jak najbardziej jeśli tylko będzie to oplacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomasku, paczki do 30 kg i o okreslonych gabarytach Ci wnoszą ale lodówki i pralki juz nie bardzo :wink:

Nie pijesz drinka bo musiałes tez jechać i oglądnąć towar w sklepie , który potem chcesz zakupic taniej :) więc wiesz.....

A dzwgiać samemu to nawet dla sportu jest fajnie i pretekst do wypicia z szwagrem czy kumplem % :decayed: a że ty dziadku musisz używać Voltarenu to sorry :whistling:

Ogolnie rzecz biorąć jadę do MM czy tego typu sklepu jesli cena ( mowa o przedziale cenowym 1,5 tyś wzwyż ) w nim jest zdecydowanie przeasadzona to negocjuje cenę jeśli sie nie udaje to mówie ze są uje i wychodzę ochłonąć :) i pomyślec gdzie mam telefon do znajomego kierownik w MM co by utęperował swojego pracownika :kox: i zrobił lepsze ceny :wink:

Jesli cena jest zbliżona o 100-200 zł to negocjuje bo moze się cos uda :) jesli nie to i tak kupię u nich w myśl zasady :decayed:

ps. nie drażnij mnie juz bo nie załatwię Ci klocków i tarcz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od połowy stycznia będę miał najwyższe możliwe zniZki w IC

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomasku, paczki do 30 kg i o okreslonych gabarytach Ci wnoszą ale lodówki i pralki juz nie bardzo :wink:

Grześ jeśli tobie nie wnoszą to współczuję może nie potrafisz odpowiednio ponegocjować :naughty:

ja z tym nie mam problemu popatrz płące 59zł wnoszą ustawiają poziomują i w pas się tyłem kłaniają ale oczywiście nie korzystam z opcji "pełne zadowolenie"

2013_12_28_164831.jpg

"Nie pijesz drinka bo musiałes tez jechać i oglądnąć towar w sklepie , który potem chcesz zakupic taniej :) więc wiesz....."

Owszem nie piję drinka od razu tylko dopiero od momentu powrotu ze sklepu a dokładnie wtedy kiedy tobie deszcz kapie za kołnierz i stękacie ze szwagrem na parkingu dźwigając pudło do iveca :naughty:

"A dzwgiać samemu to nawet dla sportu jest fajnie i pretekst do wypicia z szwagrem czy kumplem % a że ty dziadku musisz używać Voltarenu to sorry"

Ja dzwigać wolę szklankę a naciera mnie w tym czasie ktoś inny czymś innym :naughty:

"Ogolnie rzecz biorąć jadę do MM czy tego typu sklepu jesli cena ( mowa o przedziale cenowym 1,5 tyś wzwyż ) w nim jest zdecydowanie przeasadzona to negocjuje cenę jeśli sie nie udaje to mówie ze są uje i wychodzę ochłonąć :) i pomyślec gdzie mam telefon do znajomego kierownik w MM co by utęperował swojego pracownika i zrobił lepsze ceny"

A ja nie muszę się o nic prosić bo jak jest coś nie tak to dzwonię do gruszki a on do swojej siostry a ona wiadomo jest szefem wszystkich szefów i tnie koszty wszystkich kosztów i od razu wiedzą z kim tańczą a jak to nie pomaga to przyjeżdża Karol ze swoim psem i mówi żeby się ugryźli w nos bo jak nie to jego pies to zaraz zrobi.

:tongue4:

I nie denerwuj bo cie na fotelu zarażę żółtaczką i będziesz mógł wszystko ciągnąć z chin bez cła na mienie przesiedleńcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna dyskusja :naughty:

Tylko zamiast licytować się na argumenty - lepiej podsumować jednym zdaniem: każdy kupuje tam, gdzie mu pasuje :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomas dałes przykład gdzie zupełnie się nie opłaca w necie kupić tej lodówki nawet w Satrunie jest tańsza hahahahahaha ale skoro takie robisz interesy to super! nic tylko w necie brać :grin:

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

Ogolnie , wolę zapłacić stówkę , dwie lub nawet trzy wiecej i kupić w sklepie niż w necie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie , wolę zapłacić stówkę , dwie lub nawet trzy wiecej i kupić w sklepie niż w necie :decayed:

tutaj idealnie pasuje powiedzenie: Kto bogatemu zabroni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabriel nie lansuj sie tak po Krakowskiej

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber ja tylko podałem przykład że wnoszą bo ty podałeś że nie ma takiej opcji nie jeśli chodzi o cenę bo tej akurat wcale nie sprawdzałem to euro rtv więc przypuszczam że szału cenowego nie ma.

Ja miałem taki sam wybór dostawy gdy kupowałem telewizor i nic nie było w opisie z * że tylko do 30kg

No ale dobra nie chciało mi się ale Ci pokaże o tej pralkosuszarce wspominałem

W media na sali wydaje mi się że była za 1990 tutaj jest za 1909 może czeski mój błąd może cenę w necie mają niższą nie ważne.

Teraz patrz tutaj 1773zł

a teraz patrz tutaj co mam za 69zł przywożą wnoszą ustawiają i zabierają starą i mam na wszystko wywalone lejce a jak się uprę to mogę wybrać opcję dostawy w dniu zamówienia za 80zł czyli cały zakup to 1922zł czyli mam to samo co twój pomysł tyle że jestem całe 13zł w plecy + w/g. ciebie zmarnowany czas bo musiałem jechać do MM i spalić wiadro paliwa no i w sumie siedzę w domu i czekam na dzwonek a tak mogłem mieć ciekawie zorganizowane pół dnia i wieczór ze szwagrem przy flaszce :naughty: ( nie wspomnę o fakcie bujania się ze starą pralką po jakiś składach.)

Grześ sorry ale gdzie tu sens i logika twojego wyboru :eusathink:

można ją tylko tłumaczyć twoimi zasadami o jakich już pisaliśmy i to rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie jest niższa cena. Dzisiaj byłem w Saturnie po kierownice . W sklepie 1099 prZez net 999. Wiec z telefonu zamówiłem przez net z odbiorem w markecie. Za 10minut czekała kiera w punkcie odbioru o 100zl taniej ;) generalnie showroomy sie pokazują a markety uczą ludzi kupowania w necie. Przykładem jest Saturn Connect który powstaje w nowych marketach. Mała powierzchnia i dupsy na miejscu resTa w katalogach z dostawa do domu. Ale tez jak Cuber wole mieć wszystko juz wiec musza dopracować system przesyłek. Bo czekać do jutra mi sie nie uśmiecha.

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pewnie dobrze mi się wydawało z tą ceną na sali więc możliwe że gdybym chciał zrobić ten dil to nie będę 13zł w plecy tylko 70 dych do przodu oczywiście może się coś komuś uda wynegocjować na miejscu ale to zawsze jak dla mnie jest "się prosienie" o coś co można mieć bez łachy a co do zabrania towru to przecież pokazałem że jest "opcja na już" i masz tego samego dnia w domu. Logiczne że jakąś duperele typu kierownica laptop głośniczki itp. kupuję i biorę pod pachę ale sorry AGD typu pralka lodówka okap zmywarka itd to nawet jakbym miał dostawczaka to by mi się nie chciało w to bawić bo nie warto pomijam fakt że po drodze też może się coś przydarzyć a tak siedzę w domu i patrzę jak rozpakowują sprawdzają ustawiają zabierają śmieci i stary sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj byłem w galerii Bronowice i kupiłem sobie spodnie i co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...