Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:question::question::question:

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

Boseron dzięki za odwiedziny, bemka daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem , wyjechałem z garażu, zaczął przerywać wiec wróciłem odrazu i teraz stuka tak głośno jakby był zatarty cylinder albo panewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wymieniales wtryski z tego co pamietam i rozrzad tez...wiec co by bylo przyczyna?

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

Odpaliłem , wyjechałem z garażu, zaczął przerywać wiec wróciłem odrazu i teraz stuka tak głośno jakby był zatarty cylinder albo panewki

brak cisnienia oleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie zastanawiam... Moze byc trefne paliwo?

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

Żadna kontrolka sie nie zaswiecila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrysk mógł umrzeć albo faktycznie paliwo nie ten teges :kwasny:

Od świec żarowych nie zapaliła się kontrolka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wlewałeś Kujawki to tak.

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:56 ----------

Od paliwa tak od razu się nie zrobi momentalnie, musiałbyś wlać opał na jakiejś wsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy problemie z wtryskiem slychac zawory

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

a nie mialem przypadkiem malo paliwa i pociagnelo caly syf z baku(wode itd)? w zimie czasem sie tak dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem wizje taka ze wlalem lewe paliwo. Auto postalo 3dni na mega mrozie parafina sie oddzieliła i wtryski zadupczaly na sucho bo w przewodach była maź zamiast paliwa...ale MARIUSZ dzisiaj mi powiedział Ze jutro sprawdzi ale ten dźwięk nic dobrego nie wróży...i wg niego moze byc cylinder albo panewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem wizje taka ze wlalem lewe paliwo. Auto postalo 3dni na mega mrozie parafina sie oddzieliła i wtryski zadupczaly na sucho bo w przewodach była maź zamiast paliwa...ale MARIUSZ dzisiaj mi powiedział Ze jutro sprawdzi ale ten dźwięk nic dobrego nie wróży...i wg niego moze byc cylinder albo panewki

no to pozamiatane :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jeszcze za niska temp na parafine - krysztalki wytracaja sie ponizej -20 - a jesli mamy podobnie rozwiazany uklad, to masz podgrzewana pompke w baku.

ostatnio ogladalem 3.0 TDI i cylinder prawie splonal - problem? lejacy wtrysk i wlasnie dlatego sie je wymienia przy 200kkm

ale gdyby to byl cylinder, to raczej by juz silnik nie pracowal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jeszcze za niska temp na parafine - krysztalki wytracaja sie ponizej -20 - a jesli mamy podobnie rozwiazany uklad, to masz podgrzewana pompke w baku.

ostatnio ogladalem 3.0 TDI i cylinder prawie splonal - problem? lejacy wtrysk i wlasnie dlatego sie je wymienia przy 200kkm

Jak jest lipne paliwo to przy -10 już może być problem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem wizje taka ze wlalem lewe paliwo. Auto postalo 3dni na mega mrozie parafina sie oddzieliła i wtryski zadupczaly na sucho bo w przewodach była maź zamiast paliwa...ale MARIUSZ dzisiaj mi powiedział Ze jutro sprawdzi ale ten dźwięk nic dobrego nie wróży...i wg niego moze byc cylinder albo panewki

Dalej tankujesz tańszą ropę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tutaj był mój problem bo okazało sie ze ta stacje wydzierzawil jakiś przekręt od nowego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, misieqkrk któremu pomagaliśmy z cubrem kupić BKN'a takiego jak ty masz, tankuje od 4 lat w oszołomie pod bonarką i nie miał nigdy problemów z takimi rzeczami, ja po akcjach z bemką też już tam cały czas tankuje i jest ok (pierd^^e Shella), paliwo mają od orlenu i tanie przede wszystkim, 2 tygodnie temu tankowałem po 4,99zł, 3 dni temu po 5,07zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy takiej pogodzie tankuję w Trzebini bezpośrednio z rafinerii, auto trzymam cały czas po polu więc trzeba uważać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy takiej pogodzie tankuję w Trzebini bezpośrednio z rafinerii, auto trzymam cały czas po polu więc trzeba uważać

Nie trzymasz w garazu u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy takiej pogodzie tankuję w Trzebini bezpośrednio z rafinerii, auto trzymam cały czas po polu więc trzeba uważać

Nie trzymasz w garazu u siebie?

W tym roku nie mam garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...