Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Edraven nie mów ze jestes tak krótko na forum żeby załapać jak tutaj ludzie działają?!? ;)

turbo zregenerowane, przeplywka wymieniona (ori pierbrugr nowa), czujnik cisnienia doladowania wymieniony (nowka bosch), zawor n75 wymieniony (nowy pierburg), wezyki od podcisnienia pozmieniane na samco, wszystko zrobione i teraz jeszcze mapsensor z ecu nowy, wiec o czym Ty mowisz... :facepalm:

najpierw porobilem wszystko, doprowadzilem do serii a teraz podnosze moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie


Przy jego aucie stojąc na spocie słyszałem: weź jedź do jakiegoś mechanika który Ci posprawdza i zacznie od wymiany wężyków podciśnienia. Nie wiem kto to był ale czemu osoba która to mówiła nie zaprosiła go do siebie i nie pomogła?

Ja mu to poradziłem:) nie prowadzę zakładu mechaniki , zajmuje sie tylko elektroniką i programowaniem i nie mam warunków do takiej zabawy.



no wiem :P

ale jak mi zmieniaja ten ecu i wszystko programuja to niech od razu zrobia korekte ;)

Nie przejmuj się, zartowałem. każdy robi jak mu łatwiej i taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jego aucie stojąc na spocie słyszałem: weź jedź do jakiegoś mechanika który Ci posprawdza i zacznie od wymiany wężyków podciśnienia. Nie wiem kto to był ale czemu osoba która to mówiła nie zaprosiła go do siebie i nie pomogła?

Ja mu to poradziłem:) nie prowadzę zakładu mechaniki , zajmuje sie tylko elektroniką i programowaniem i nie mam warunków do takiej zabawy.

A no dzień dobry, nie byłem pewien właśnie czy to Ty mu tam pomagałeś ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa, i jeszcze zapomnialem o nowym sprzegle z dwumasem sachsa

takze powstrzymaj sie Karolu od glupich komentarzy ;)

gdybym mial niesprawne auto to bym go nie oddawal do robienia korekty, proste i logiczne, poza tym ktory tuner by sie podjal zrobienia programu w niesprawnym aucie? :huh:

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym ktory tuner by sie podjal zrobienia programu w niesprawnym aucie?

oj zdziwilbys sie ..... :decayed:

Edytowane przez _Gabriel_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edraven nie mów ze jestes tak krótko na forum żeby załapać jak tutaj ludzie działają?!? ;)

turbo zregenerowane, przeplywka wymieniona (ori pierbrugr nowa), czujnik cisnienia doladowania wymieniony (nowka bosch), zawor n75 wymieniony (nowy pierburg), wezyki od podcisnienia pozmieniane na samco, wszystko zrobione i teraz jeszcze mapsensor z ecu nowy, wiec o czym Ty mowisz... :facepalm:

najpierw porobilem wszystko, doprowadzilem do serii a teraz podnosze moc

raczej mówiłem o czymś innym...

a mianowicie tak Ty jak i wielu na tym forum ma dziwną przypadłość....

jak trzeba było zdiagnozować auto i dowiedzieć się co w trawie piszczy póki jest za free to gadałeś z Edkiem i drobiłeś nogami w miejscu, a jak trzeba było zrobić program to pojechałeś i dałeś zarobić obcym...

ot to miałem na myśli...co do stanu Twojego auta sie nie wypowiadam, bo zwyczajnie nie mam pojęcia w jakim ono stanie jest...

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI, no ale ktoś zawsze musi być wyjebany :grin:

to racja, zawsze ten z przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem :P

ale jak mi zmieniaja ten ecu i wszystko programuja to niech od razu zrobia korekte ;)

Nie przejmuj się, zartowałem. każdy robi jak mu łatwiej i taniej :)

z tym "taniej" to nie jest do konca tak jak mowisz bo gdyby tak bylo to bym robil program u Ciebie :P

jak trzeba było zdiagnozować auto i dowiedzieć się co w trawie piszczy póki jest za free to gadałeś z Edkiem, a jak trzeba było zrobić program to pojechałeś i dałeś zarobić obcym...

no tak tez do konca nie jest ;)

na spoty nie przyjezdzam od wczoraj tylko od prawie 4 lat i klubowiczom tez dalem zarobic jak cos potrzebowalem

swoja droga dobrze, ze pojechalem do kogos jeszcze innego celem sprawdzenia auta bo tak jak juz wspomnialem - uniknalem ponownego regenerowania turbo :)

poza tym ktory tuner by sie podjal zrobienia programu w niesprawnym aucie?

oj zdziwilbys sie ..... :decayed:

:grin:

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex do budy !

:D:hi:

:grin: :grin:

przeciez On jest za Partyzantem Krzeszowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałem usunąć wszystkie obudowy silnika pod autem, bo jak otwarłem maske to widziałem tylko śnieg zamiast silnika :grin: . Lenistwo kręcenia gwintem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałem usunąć wszystkie obudowy silnika pod autem, bo jak otwarłem maske to widziałem tylko śnieg zamiast silnika :grin: . Lenistwo kręcenia gwintem

Fanta założył plozy i ma nartosanki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duffy sprzedawał metalowe osłony jak coś do B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałem usunąć wszystkie obudowy silnika pod autem, bo jak otwarłem maske to widziałem tylko śnieg zamiast silnika :grin: . Lenistwo kręcenia gwintem

:facepalm::grin: niekiedy zastanawiam się czy TY do szkoły chodziłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radekst, ale jesteś kolega, o jaaa

ej, ej, ej, Ty tez przecież nie napędzasz naszej gospodarki remontując auto samemu :D

ja przynajmniej dalem jakiemus czlowiekowi zarobic, a przez Ciebie nadal bedziemy 100 lat za murzynami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale OGR zrozum że osłona silnika działa jak łopata jak by nie była. W zimie przy cofaniu i przez niski zawias nabierałem za każdym razem śniegu do silnika :grin:. Zorientowałem się jak już był tak ciężki że osłona wygięła się i tarła o asfalt. Jak podniosłem maskę to się wystraszyłem, pół dnia to kułem :grin:

może być?? tee profesor

Edytowane przez nex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...