Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/

O kutwa :kwasny:

Tranzit poproś od razu jakiegoś moda o moderowanie (najlepiej cwiare :lol:) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

rzuciliscie sie na mnie jakbym to ja te fora pozakladal :grin:

chlopaki chcieli sobie na luzie pogadac to sobie pootwierali swoje fora, proste :)

O widzę ze juz jestes na tamtym forum. ;)

za to tez juz jest ban? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Radek lepiej mi powiedz za ile ekran do LG Flexa mi załatwisz :D . Nikt tu się na Ciebie nie rzuca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/

O kutwa :kwasny:

Tranzit poproś od razu jakiegoś moda o moderowanie (najlepiej cwiare :lol:) :polew:

Kto to jest ten "prezes zarządu? Jakiś yeah bunny sprawiedliwy wśród narodów świata :facepalm:

Wobec takiego obrotu sprawy, Ćwiara będzie worldwide moderator :facepalm:

Róbcie tak dalej tfu prezesy zarządu :oklasky:

PS: a czy "kur warszawa nie hoduje" też będzie przekleństwem?

Edytowane przez Transitpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/

O kutwa :kwasny:

Tranzit poproś od razu jakiegoś moda o moderowanie (najlepiej cwiare :lol:) :polew:

Kto to jest ten "prezes zarządu? Jakiś yeah bunny sprawiedliwy wśród narodów świata :facepalm:

Wobec takiego obrotu sprawy, Ćwiara będzie worldwide moderator :facepalm:

Róbcie tak dalej tfu prezesy zarządu :oklasky:

PS: a czy "kur warszawa nie hoduje" też będzie przekleństwem?

uwazaj bo zaraz Cie znowu zmoderują, za podważanie decyzji ZK, obrażanie, przeklinanie i cholera wie co jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/

O kutwa :kwasny:

Tranzit poproś od razu jakiegoś moda o moderowanie (najlepiej cwiare :lol:) :polew:

Kto to jest ten "prezes zarządu? Jakiś yeah bunny sprawiedliwy wśród narodów świata :facepalm:

Wobec takiego obrotu sprawy, Ćwiara będzie worldwide moderator :facepalm:

Róbcie tak dalej tfu prezesy zarządu :oklasky:

PS: a czy "kur warszawa nie hoduje" też będzie przekleństwem?

uwazaj bo zaraz Cie znowu zmoderują za podważanie decyzji ZK, obrażanie, przeklinanie i cholera wie co jeszcze :D

do Radekst => założyli nowe forum i przeklinanie mają wykropkowane hahahahha a tutaj im to przeszkadzało :facepalm: zal.pl

do Transit => czy chciałbym czytać co drugie słowo na forum powszechnie uważane za wulgarne? Czy fajnie było by przez googla wejść jako obcy user na forum Naszej i zobaczyc do drugie słowo wulgarne ? Chyba nie bardzo.....

ps. Transit nie obrażaj mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Radekst => założyli nowe forum i przeklinanie mają wykropkowane hahahahha a tutaj im to przeszkadzało :facepalm: zal.pl

na forum A4 Klub Polska B5 Battalion nie ma zadnych cenzur, a co jest na auditeam to nie wiem.

Cuber, ochlon troche..

a i pomimo ze na b5b nie ma banowania za napisanie jakiegos przeklenstwa to jakos nikt nie klnie jak opetany, i tutaj tez tak nie bylo, wiec nie przesadzaj z tym co drugim slowem wulgarnym..

btw, teraz nawet za ocenzurowane przeklenstwo mozna przygarnac kropka :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


do Transit => czy chciałbym czytać co drugie słowo na forum powszechnie uważane za wulgarne? Czy fajnie było by przez googla wejść jako obcy user na forum Naszej i zobaczyc do drugie słowo wulgarne ? Chyba nie bardzo.....

ps. Transit nie obrażaj mnie

Oczywiście, że niechciałbym widzieć co drugiego słowa wulgarnego. Już o tym rozmawialiśmy przecież... Po pierwsze nie uważam, aby tutaj na krakowskich ktokolwiek nadużywał przekleństw. Po drugie jeśli już mamy być bardziej papiescy od samego papieża w kwestii przekleństw, to niech nasze wypowiedzi moderuje ktoś z naszej okolicy a nie jakiś yeah bunny warszawiak, poznaniak, wrocławianin, żadna połówka, zero siódemka ani nawet litrówka!!

PS: nie miałem zamiaru Cię obrazić. Jeśli tak się poczułeś - to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit a jakie znaczenie ma skąd jest moderator?


Panowie, ile moze kosztowac ekran z wymianą do LG FLEXa?


600zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Panowie szlachta , to trochę taką hipokryzją zalatuje.

Mamy spoty , zloty i nikt się nie obcina. Leci polszczyzna nie przez bułkę i bibułkę u wszystkich a tu taki kodeks ;). Tak sobie trochę chyba za bardzo do serca to wychowanie w czystości języka bierzemy bo jeśli tak razi to trzymajmy się tego w piśmie i MOWIE a jeśli nie bo wiadomo "człowiek czasem musi bo się udusi" to po....... się bawić tutaj w takie etykiety ??? bo co google nas zablokuje tzn. co reklamy przestaną się wyświetlać o to chodzi ;-)

Trochę mniej spiny Panowie to w większości męskie forum więc nie kastrujcie go bo jak mówił prorok kto bez winy niech pierwszy rzuci gruszką.

Edytowane przez FANTOMAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit a jakie znaczenie ma skąd jest moderator?

Panowie, ile moze kosztowac ekran z wymianą do LG FLEXa?

600zl

To nie ma sensu naprawiać, powiem bratu żeby pogonił go...

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Panowie szlachta , to trochę taką hipokryzją zalatuje.

Mamy spoty , zloty i nikt się nie obcina. Leci polszczyzna nie przez bułkę i bibułkę u wszystkich a tu taki kodeks ;). Tak sobie trochę chyba za bardzo do serca to wychowanie w czystości języka bierzemy bo jeśli tak razi to trzymajmy się tego w piśmie i MOWIE a jeśli nie bo wiadomo "człowiek czasem musi bo się udusi" to po....... się bawić tutaj w takie etykiety ??? bo co google nas zablokuje tzn. co reklamy przestaną się wyświetlać o to chodzi ;-)

Trochę mniej spiny Panowie to w większości męskie forum więc nie kastrujcie go bo jak mówił prorok kto bez winy niech pierwszy rzuci gruszką.

:oklasky: :oklasky: :oklasky:

A ja tylko dodam że to i tak jest prywatne forum więc każdy może sobie pogadać, ponarzekać, powyklinać, strzelić fochem, zbanować się, etc. a i tak... prezes rządzi, prezes radzi, prezes nigdy Cię nie zdradzi może Nas na pysk wy...rzucić z jego prywatnej inicjatywy :)

Więc Panowie poluzujcie szelki, bo nie ma się spinać o coś na co nie mamy wpływu. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle co poniektórzy źle rozumują ......

Cuber, ochlon troche..


a i pomimo ze na b5b nie ma banowania za napisanie jakiegos przeklenstwa ........

gdzie jest napisane że ktoś dostaje bana za przekleństwa ? Po co piszesz coś co się mija z rzeczywistością ? Tak właśnie powstają ploty!

Z czego mam ochłonąć ? Bo nie bardzo rozumiem

ps. Sami userzy zgłaszali do modów że są przekleństwa więc niech nikt nie ma do Modów Adminów Prezesa pretensji skoro sam zgłaszał ze mu to przeszkadza.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Panowie szlachta , to trochę taką hipokryzją zalatuje.

Mamy spoty , zloty i nikt się nie obcina. Leci polszczyzna nie przez bułkę i bibułkę u wszystkich a tu taki kodeks ;). Tak sobie trochę chyba za bardzo do serca to wychowanie w czystości języka bierzemy bo jeśli tak razi to trzymajmy się tego w piśmie i MOWIE a jeśli nie bo wiadomo "człowiek czasem musi bo się udusi" to po....... się bawić tutaj w takie etykiety ??? bo co google nas zablokuje tzn. co reklamy przestaną się wyświetlać o to chodzi ;-)

Trochę mniej spiny Panowie to w większości męskie forum więc nie kastrujcie go bo jak mówił prorok kto bez winy niech pierwszy rzuci gruszką.

Bujaj garba Edytowane przez gruszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest napisane że ktoś dostaje bana za przekleństwa ? Po co piszesz coś co się mija z rzeczywistością ? Tak właśnie powstają ploty!

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/284858-regulamin-ostrzezen/

a tak swoja droga to ja nigdzie nie napisalem, ze na a4k dostaje sie bana za przeklenstwa, więc "Po co piszesz coś co się mija z rzeczywistością ? Tak właśnie powstają ploty!".

ja napisalem ze na b5b NIE dostaje sie bana za wylgaryzmy a i tak wszyscy jakos potrafia sie zachowac.

pozwól, że ponownie Cie zacytuje: "Jak zwykle co poniektórzy źle rozumują......"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest napisane że ktoś dostaje bana za przekleństwa ? Po co piszesz coś co się mija z rzeczywistością ? Tak właśnie powstają ploty!

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/284858-regulamin-ostrzezen/

a tak swoja droga gdzie ja napisalem ze na a4k dostaje sie bana za przeklenstwa?

ja napisalem ze na b5b NIE dostaje sie bana za wylgaryzmy.

Czy za przekleństwo jest Ban ? NIE !!!! więc ? Ban jest za zebrane ostrzeżenia!!!

Tak z tego zdania jasno wynika ze Tam się nie dostaje Bana a tutaj tak ......

ps. nikt nikogo na siłę nie trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz dlaczego ? Chyba nie do końca ...

koniec tej dyskusji jak coś na spocie mogę rozwiać Twoje wątpliwości w tym temacie.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wątki takie jak ten typu "luźne gatki w grupie znanych sobie" powinny mieć przed wejściem do wątku wyświetlane ostrzerzenie jak np top gear miało , że: "można się tu spotakać z wulgaryzmami szyderą i wypowiedziami obraźliwymi"

Wtedy ten kogo kole w oczko niech nie wchodzi i nie czyta :P

Trochę się robi tym kodeksem jakąś niezdrowo błyskawiczną cenzurę bo o ile rozumiem , że chamskie zachowanie i odzywki trzeba tępić o tyle sporadyczne przerywniki to nie jest dla mnie powód żeby kogoś zaraz piętnować jakimiś punktami itp. tak jak to miało miejsce z Transitem. Bawimy się tu praktycznie w zamkniętym kręgu znamy się od dawna i każdy wie jaki kto ma sposób bycia i wypowiedzi. Jedemu się wyrwie rzadziej innemu częściej (wiadomo posiadacze BMW i 2.0 TDi muszą klnąć z natury więcej) ale nie widziałem żeby się ktoś z tego tytułu krzywił i obruszał.

Jestem zdania , że powinna być kontrola wypowiedzi wulgarnych ale powinna być też chłodna ocena tego gdzie i w jakim wątku i kontekście pada jakieś kuhu a nie z bomby wrzucanie wszystkiego do jednego wora i tępienie każdego jak leci nie patrząc co i do kogo pisze bo o ile np. Cuber od razu wie czy ktoś komuś ubliża itp. o tyle inny zielony może z bomby potraktować zdanie do punktacji nie analizując co poeta chciał przekazać w swoim wierszu i o to mi chodzi żeby ktoś kto moderuje w takim temacie jak np. nasz robił to z pojęciem i wiedzą jakie tu u nas panują relacje między nami i co jest przegięciem a co luźną rozmową którą prowadzimy w taki sam sposób tu jak i w realu na spocie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...