Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:bry:

Który z Was to zrobił??

http://wiadomosci.onet.pl/krakow/staranowal-bramki-na-a4-skradzionym-samochodem-kierowca-trafil-do-aresztu/l80p69


Bardzo dobra jest ta kancelaria prawna!! Gratulacje Dla całego sztabu a w szczególności dla Zuzi, która firmuje to własnym (i Twoim) nazwiskiem :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Ale to tylko (albo aż) dla tych którzy mieli za niski wkład własny i podpierali się ubezpieczeniem.

Ja czekam aż złodziejskie banki bekną za ten kurs frania, nie tylko w kontekście ubezpieczenia ale tez samego kredytu!

A tak poza tym BRAWO! :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za co mają beknąć ? Kurs to kurs ...... :D to tak jak Ja bym miał teraz się wkurzać o to ze kupiłem towar na 120 dni terminu przy kursie 3,80 a miał go teraz zapłacić po 4,4..... ryzyk fizyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za co mają beknąć ? Kurs to kurs ...... :D to tak jak Ja bym miał teraz się wkurzać o to ze kupiłem towar na 120 dni terminu przy kursie 3,80 a miał go teraz zapłacić po 4,4..... ryzyk fizyk :)

pogadamy na spocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za co mają beknąć ? Kurs to kurs ...... :D to tak jak Ja bym miał teraz się wkurzać o to ze kupiłem towar na 120 dni terminu przy kursie 3,80 a miał go teraz zapłacić po 4,4..... ryzyk fizyk :)

pogadamy na spocie...

Pod warunkiem, że przyjedziesz :wink:

ABG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Ale to tylko (albo aż) dla tych którzy mieli za niski wkład własny i podpierali się ubezpieczeniem.

Ja czekam aż złodziejskie banki bekną za ten kurs frania, nie tylko w kontekście ubezpieczenia ale tez samego kredytu!

A tak poza tym BRAWO! :thumbup1:

Nie do końca. Prawda jest taka ze wkład za niski zrobił sie tez wielu ludziom w trakcie jak frank skoczył pomimo ze pierwotnie ten wkład mieli

A swoją droga to w końcu bekna... Potrzeba tylko sędziów z jajami...banki wymuszały kredyt we franku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nikt ci klamki do głowy nie przystawiał żebyś wziął kredyt! Każdy jest kowalem swojego losu i podejmuje decyzje świadomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nikt ci klamki do głowy nie przystawiał żebyś wziął kredyt! Każdy jest kowalem swojego losu i podejmuje decyzje świadomie.

Ja kredo nie brałem. Ale uwierz ze to nie do końca jak Ci sie wydaje.

Ludzie dla których kredo było byc albo nie dostawali info ze mąka zdolność kredytowa np. 300 tys czyli stać ich było wówczas na mieszkanie ale jak zapytali o kredyt w pln to dostawali info ze ich zdolność to 140tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dalej to nie był przymus tylko wolny wybór obarczony realnym ryzykiem.

Tak jak Cuber pisze,

Ja ostatnio tez dwa kafle poplynalem bo kupiłem sprzęt który miesiąc później potanial bo firmy konkurujące ze sobą zaczęły walkę cenowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dalej to nie był przymus tylko wolny wybór obarczony realnym ryzykiem.

Tak jak Cuber pisze,

Ja ostatnio tez dwa kafle poplynalem bo kupiłem sprzęt który miesiąc później potanial bo firmy konkurujące ze sobą zaczęły walkę cenowa.

Nie rozumiesz problemu do końca...

Nikt nie mówi o skoku kursu tylko o celowych działaniach które wymuszały takie a nie inne zachowanie.

Jak postawisz na krupowkach kasę w "trzy kubki" to wg. Ciebie nie zostałeś oszukany bo nikt Ci pistoletu to głowy nie przystawił i nie musiałeś obstawiać...

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest właśnie różnica miedzy mną a frankowiczami ze oceniam ryzyko i nie stawiam w trzy kubki właśnie po to by nie doprowadzić do podbramkowej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest właśnie różnica miedzy mną a frankowiczami ze oceniam ryzyko i nie stawiam w trzy kubki właśnie po to by nie doprowadzić do podbramkowej sytuacji.

Dlatego rozmawiamy o dwóch rożnych kwestiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oglądałem dzisiaj w ASO b9 i muszę przyznać robi robotę

Od roboty to jest koń i traktor...zapamiętaj to w końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...