Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
7 godzin temu, D4NTE napisał:

Bardzo ładna i w dodatku 4 drzwi :ok2:

Jako bryła auto owszem ładne ale jako kontynuacja modelu to widzę , że poszli na komercje.

Taką markę jak audi powinno być stać na utrzymanie wzorca modelu nawet jeśli w danej chwili spadło zainteresowanie.

TT-ka miała swoją linię i styl roadstera a to co teraz pokazali to jakiś kolejny morfing linii wziętej z innego modelu.

Szkoda bo to był model który się zawsze rozpoznawało od razu na ulicy a teraz będzie kolejne hu... wi co zanim się dokładnie nie przyjrzy.

Tu dla porównania RS3

Na pierwszy rzut oka gdyby nie tylna klapa i te wstawki na progach to z boku prawie to samo.

audi-rs-3-sedan-04.jpg

I ta nowa TT

d980d6d4ee97a1cf91ac3b75641b47ae.jpg

Opublikowano

witam,Panowie gdzie w Krk mogę podjechać wymienić żarówki postojowe i Drl a4b7,tam jest tak malo miejsca a podobno sie da bez odkrecania lamp,dziekuje

Opublikowano
13 godzin temu, FANTOMAS napisał:

Jako bryła auto owszem ładne ale jako kontynuacja modelu to widzę , że poszli na komercje.

Taką markę jak audi powinno być stać na utrzymanie wzorca modelu nawet jeśli w danej chwili spadło zainteresowanie.

TT-ka miała swoją linię i styl roadstera a to co teraz pokazali to jakiś kolejny morfing linii wziętej z innego modelu.

Szkoda bo to był model który się zawsze rozpoznawało od razu na ulicy a teraz będzie kolejne hu... wi co zanim się dokładnie nie przyjrzy.

Tu dla porównania RS3

Na pierwszy rzut oka gdyby nie tylna klapa i te wstawki na progach to z boku prawie to samo.

audi-rs-3-sedan-04.jpg

I ta nowa TT

d980d6d4ee97a1cf91ac3b75641b47ae.jpg

Masz rację, wiele szczegółów jest wzięte z innych modeli pewnie po to aby był popyt. Może zrobią dwa warianty coupe i sportback :mysli:

Opublikowano

siema

 

Żarniki D3S w Krakowie, ktoś?  coś? Tylko coś pewnego a nie chinole

Pisałem do Hammera ale potrzebuje jutro jechać autem na kilka dni i raczej coś dziś bede musiał znaleźć. 

Edytowane przez edraven

Opublikowano
  • Autor

Jak coś to Ja mam :)  tylko muszę sprawdzić czy do D3S 

Opublikowano
Godzinę temu, edraven napisał:

siema

 

Żarniki D3S w Krakowie, ktoś?  coś? Tylko coś pewnego a nie chinole

Pisałem do Hammera ale potrzebuje jutro jechać autem na kilka dni i raczej coś dziś bede musiał znaleźć. 

ASO :lol1:

Opublikowano

Siemka.

Ma ktoś z Was jakiś kontakt do użytkownika @MamDwieDychyNaWache

Chyba z Krakowa jest (wieś z tramwajami), ma wystawione alufelgii w dziale sprzedam ale od tygodnia nie logował sie na forum (a wysłałem mu PW).

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, D4NTE napisał:

Powitać :hi::kawa:

Jak zakupy w Szczecinie ? 

Opublikowano
24 minuty temu, Cuber napisał:

Jak zakupy w Szczecinie ? 

Pisali mi właśnie, że kupili

Opublikowano
  • Autor

no to chyba spoko ;) 

Opublikowano
9 minut temu, Cuber napisał:

no to chyba spoko ;) 

Czas pokaże ? może na spota go wyciągnę.

Jak nie zapomnisz to wziął byś mi tą folię dziś

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, D4NTE napisał:

Czas pokaże ? może na spota go wyciągnę.

Jak nie zapomnisz to wziął byś mi tą folię dziś

OK powinienem zdążyć na spota i jak nie zapomnę to wezmę z magazynu 

Opublikowano

Powitać :hi:dzięki za spota

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, D4NTE napisał:

Powitać :hi:dzięki za spota

:hi: 

Opublikowano

Pochwale się co dziś ustrzeliłem:

 

20181212_141753.jpg

A3 e-tron

Edytowane przez YoGi1984

Opublikowano

Jakiś amertykan, pewnie po dzwonie sprowadzony?

Powitać elitę:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.