Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać :hi:

Od wczoraj jest możliwość kupienia kalendarzy klubowych na rok 2019

 

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 godziny temu, D4NTE napisał:

Powitać :hi:

Od wczoraj jest możliwość kupienia kalendarzy klubowych na rok 2019

 

tej ale tam w czerwcu to widzę takiego kocÓra , że....prawie tygrys :tonguemad:

a co to za model seata jest na październiku w tle A4-ki

Opublikowano
W dniu 14.12.2018 o 16:21, FANTOMAS napisał:

tej ale tam w czerwcu to widzę takiego kocÓra , że....prawie tygrys :tonguemad:

a co to za model seata jest na październiku w tle A4-ki

We wrześniu tak samo jakiś gruby kozak! Ciekawe skąd miał na to pieniądze.. 

Opublikowano

Powitać szyderców :hi::lol1:

Opublikowano

A to koledzy widzieli? - Ził z launch control, 5,5s do 100km/h, mina ludzi po odejściu ze świateł bezcenna :nabijasie:

 

Opublikowano

Dzięki za spota i Krzyśku jeszcze raz dzięki za podpięcie kompa ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.12.2018 o 22:15, countryFan napisał:

A to koledzy widzieli? - Ził z launch control, 5,5s do 100km/h, mina ludzi po odejściu ze świateł bezcenna :nabijasie:

 

hehe dobra fura :)

Opublikowano
9 godzin temu, Marcin_K napisał:

Dzięki za spota i Krzyśku jeszcze raz dzięki za podpięcie kompa ?

Fura oblukana, fajny wypas i dobrze utrzymana. A quattro się doreza, w multi jeszcze nikt nie próbował;)

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Wesołych Świąt dla Was i Waszych Rodzin :hi::audi:?

Opublikowano

Panowie zdrowych i pogodnych Świat Bozego Narodzenia. Dużo pozytywnej energii, realizacji celów i spełnienia marzeń w Nowym Roku 2019.

 

20181224_190601.png

Opublikowano

Wesołych Świąt 20181224_183144.jpg

Opublikowano

Wesołych Świąt klubowicze!! ??

Opublikowano
  • Autor

Wesołych ;) 

Opublikowano

https://player.pl/programy-online/gogglebox-przed-telewizorem-odcinki,2777

16 minuta - co jest stolicą Chin :blink:

wczoraj to oglądałem i  jepłem do tej pory mnie flaki bolą ze śmiechu :polew:

 

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Witam,

pewnie temat był już kilkukrotnie poruszany ale jak zapytam jeszcze raz :D jaką kamerkę polecacie w przystępnej cenie tak do 400- 500 zł?

Znalazłem dzisiaj dwie dość fajne propozycje w tych pieniądzach. Powinna mięc dobrą jakosc nagrywanych filmów i GPS-a.

Viofo A119 GPS

image.png

https://www.wideorejestratory24.pl/kamera-samochodowa-viofo-a119-gps

Mio MiVue C330 GPS

https://www.wideorejestratory24.pl/kamera-samochodowa-mio-mivue-c330

image.png

Opublikowano
  • Autor

Ja mam MIO C320 powiem że w tej cenie jestem mega zadowolony pod wzgledem jakości obrazu czy w dzień czy w nocy C330 chyba ma GPS wiecej 

 

 

 Chłopaki i Dziewczęta :

Szczesliwego Nowego 2019 roku 

 

szczęśliwego-nowego-roku-2019_29865-287.jpg

Opublikowano

Ja u Siebie też mam mio 320 i za tą kasę super jakość. 330 ma dodatkowo GPS poza tym wszystko to samo.

Wszystkiego najlepszego w nowym 2019 roku

 

20181231_120508.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
19 godzin temu, Marcin_K napisał:

Witam,

pewnie temat był już kilkukrotnie poruszany ale jak zapytam jeszcze raz :D jaką kamerkę polecacie w przystępnej cenie tak do 400- 500 zł?

Znalazłem dzisiaj dwie dość fajne propozycje w tych pieniądzach. Powinna mięc dobrą jakosc nagrywanych filmów i GPS-a.

Viofo A119 GPS

 

https://www.wideorejestratory24.pl/kamera-samochodowa-viofo-a119-gps

Mio MiVue C330 GPS

https://www.wideorejestratory24.pl/kamera-samochodowa-mio-mivue-c330

 

A ja nie mam dobrych doświadczeń z Mio, MiVue 538 Delux padło po 4 latach używania :thumbdown:

Opublikowano
20 godzin temu, Marcin_K napisał:

Witam,

pewnie temat był już kilkukrotnie poruszany ale jak zapytam jeszcze raz :D jaką kamerkę polecacie w przystępnej cenie tak do 400- 500 zł?

Znalazłem dzisiaj dwie dość fajne propozycje w tych pieniądzach. Powinna mięc dobrą jakosc nagrywanych filmów i GPS-a.

Viofo A119 GPS

image.png

https://www.wideorejestratory24.pl/kamera-samochodowa-viofo-a119-gps

Mio MiVue C330 GPS

https://www.wideorejestratory24.pl/kamera-samochodowa-mio-mivue-c330

image.png

Zerknij sobie jeszcze na tą mio ma sporo funkcji i ciekawą cenę 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7050443639

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.