Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LukeCabrio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Panowie, zaciski i jarzma od T5, czy takie będą pasować do naszych A4: ZACISK: TRW K051 8291-1 7H0615423A JARZMA: LUCAS 32329136/C TARCZE WENTYLOWANE: średnica 294mm grubość 22mm
  2. Pewnego poranka uznałem, ze zegar radiowy to jest czego brakuje mi w Szybka lektura.. a nie czekaj jedyne 53 strony 😅 tematu, przeszukanie znanych portali aukcyjnych i znalazłem: zegar radiowy z A8 D2 rocznik 99. Numer 4D0919145 A. Całe 50pln + przesłanie. Zegar cały, z wiązką wtyczką - co wcale nie jest takie oczywiste, większość jest uciachana. Montaż: Banalny, z tylu obudowy licznika jest 4pinowe gniazdo, z uczuciem wkładamy tam wtyczkę od modułu. Kodowanie: licznik -> kanał 19 -> Coding value XXXX1 = Radio clock active Miejsce montażu zegara: z dala od wszelkich ekranujących elementów metalowych, nie za blisko głośniczków. Na testach zanim złożyłem całość, zegar wisiał sobie za słonecznikiem kierowcy; nie załapał sygnału od razu (resetowałem licznik, ustawiałem 02:55 i zamykałem auto). Ponieważ mieszkam blisko lotniska i radaru pogodowego (zapewne konkretnie sieje po falach) udałem sie na najbliższe wzniesienie i pyk: palma pojawiła sie od kopa. Ostatecznie miejsce montażu znalazło sie idealnie za licznikiem po prawej stronie, jest tam przestrzeń pomiędzy plastikami a obudowa nawiewu. Okazało sie ze w tym miejscu zegar działa najlepiej - mam sygnał nawet w garażu. Mod prosty ale satysfakcja jest
  3. LukeCabrio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @morelo Wygląda jak ręczny z Audi A3
  4. LukeCabrio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zobaczcie panowie, jest BRUTALNIE Ależ ktoś to wymęczył.
  5. LukeCabrio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziękuję za odpowiedź
  6. LukeCabrio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, mam takie pytanie: czy czujniki parkowania z B7 są kompatybilne z modułem PDC z B6? Mogę kupić cały zderzak z czujnikami w idealnym stanie; więc za jednym razem wymieniłbym aktualny zmęczony zderzak i uszkodzone czujniki...
  7. Panowie a taki moduł: allegro.pl ALLEGRO.PL Wygląda, przynajmniej po opisie, że nie jest to badziew... Chętnie bym go zainstalował, ale stopuje mnie wizja pożaru
  8. Panowie który uchwyt pompy SAI zastosować: 8E0906615A czy 8E0906615B ?
  9. Moja obecna felga z oponą: parametry po lewej - zasadniczo jest to konfiguracja zimowa. Po prawej felga i opona które chcę założyć. Jest fabryczne koło Audi, problemem jest ET 48. Aby nic nie ocierało - zwłaszcza o zaciski wygląda, że powinienem zastosować dystanse. Tylko teraz pytanie: czy 2cm 2.5cm? Opona ma być równo z błotnikiem, lub minimalnie schowana... Poradźcie, bo już głupieję od chodzenia z linijką do auta Obecnie wychodzi, że od opony do rantu błotnika jest 2.3 - 2.9cm
  10. Hej, swap trzeciego światła syopu jest bezbolesny? Trzeba coś kodować; czy wywala jakieś błędy? Ładne A4
  11. Dobrze Ci mówi. 5w40 z normami VW 502 00 jest optymalnym wyborem do naszych silników. Ja używam Motul 8100 X-Cess 5W40 lub Mobil 1 5w40 3000 Silnik jest czysty, smok pompy czysty, olej zmieniam co 10k-12k kilometrów. Zobacz co złe dobrany lub zbyt długo jeżdżony olej robi z 1.8t ? http://www.ambytes.com/ambox/autorepair/audi_sludge/
  12. LukeCabrio zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  13. Mam wtryski od 1.8t BAM, i w sumie tak sobie leżą czekając aż zabiorę się za robienie silnika... czy mogę wrzucić same wtryski bez korekty softu? Sterownik nie wywali błędu? Powodzenia w walce z twoim 1.8t
  14. http://pl.vindecoder.pl/WAUZZZ8E85A500326 Wpisz VIN auta w dekoder i zobaczysz co pokaże Jak ruszasz dynamicznie to czujesz jak tyłek auta lekko "zamiata"? Albo poprostu zobacz na tylne koła czy masz tam wał napędowy i dyferencjał, nie da sie pomylić jeśli są. Może być tak, ze z vinu bedzie quattro, a została naprawiona na zwykłej skrzyni ?
  15. LukeCabrio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprzedaje to znajomy mojego kumpla. Miało iść do jego auta ale zdążył sprzedać zanim ruszył z modzeniem. Gwarancji nie ma ? Ale turbo jest świeżo po regeneracji. To jest jakieś fabryczne k04?
  16. LukeCabrio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, warto kupić takie turbo jak na fotce? Mogę mieć w dobrych €€ ale muszę się szybko decydować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.