Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już topnieje ... bedą wstawać :wink4: dobry :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

O cholera , ale się zerwaliście z samego rana :decayed: Chyba powiadomienia na komórkę dostajecie , że ktoś odpisał :polew:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 06:53_________________________________________________

O cholera , ale się zerwaliście z samego rana :decayed: Chyba powiadomienia na komórkę dostajecie , że ktoś odpisał :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja to żartowałem ale faktycznie chyba wiosna idzie :good::decayed:

Opublikowano

Niiiiieeeeee , no nie wierzę własnym oczom.Nie ma jeszcze 7.00 , a Tszenió już na nogach :kox: Jeeebany :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Joł wszystkim

Niiiiieeeeee , no nie wierzę własnym oczom.Nie ma jeszcze 7.00 , a Tszenió już na nogach :kox: Jeeebany :polew:

Powiedział Prezes :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 08:52_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie/odp_krakow_gokarty_ulmakuszynskiego_lista_chetnych-t49629.0.html;new

Opublikowano

O cholera , ale się zerwaliście z samego rana :decayed: Chyba powiadomienia na komórkę dostajecie , że ktoś odpisał :polew:

eee tam, Oni maja budzik ustawiony co godzine, budza sie i patrzza czy ktos cos dopisal, :decayed:

ThemOn jak? zadowolony z myjni?

Opublikowano

Stopniał już ten śnieg :?: Bo nie wiem czy wstać juz czy jeszcze trochę się przespać...

Opublikowano
:hi: siema.
Opublikowano

:hi: siema.

:hi:

Coś ostatnio słabo z Tobą Ozi... Mało spamu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Odwilz idzie Jarko, a wiec narazie nie zakładam zimówek :naughty:

siema all :hi:

ps. to juz wiem czemu wczoraj tak szybciutko poszliscie spac jak tak wczesniej wstajecie :kox:

Opublikowano

Hehe a po co komu zimówki :decayed:

Szkoda czasu na stanie w kolejkach do zmiany...

Opublikowano
Coś ostatnio słabo z Tobą Ozi... Mało spamu

mało bo jak zaczynam gdzies odpowiadac to Cuber zamyka wątek piszac ze to juz było :polew:

Opublikowano
Coś ostatnio słabo z Tobą Ozi... Mało spamu

mało bo jak zaczynam gdzies odpowiadac to Cuber zamyka wątek piszac ze to juz było :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

O cholera , ale się zerwaliście z samego rana :decayed: Chyba powiadomienia na komórkę dostajecie , że ktoś odpisał :polew:

eee tam, Oni maja budzik ustawiony co godzine, budza sie i patrzza czy ktos cos dopisal, :decayed:

ThemOn jak? zadowolony z myjni?

Myjnia za***ista, fura juz dawno tak czysta nie byla :)

Opublikowano

Odwilz idzie Jarko, a wiec narazie nie zakładam zimówek :naughty:

jest śnieg jest Quattro ......jest zabawa :good:

ale już były takie momenty że na letnich nawet z Q to raczej ciężko by było ..... :cool1:

znacie takie miejsce w kraku gdzie można poszaleć na śniegu ??? tylko żeby równo w miare było :decayed:

Opublikowano

O cholera , ale się zerwaliście z samego rana :decayed: Chyba powiadomienia na komórkę dostajecie , że ktoś odpisał :polew:

eee tam, Oni maja budzik ustawiony co godzine, budza sie i patrzza czy ktos cos dopisal, :decayed:

ThemOn jak? zadowolony z myjni?

Myjnia za***ista, fura juz dawno tak czysta nie byla :)

Gdzie jest taka myjnia za***ista i jakie koszta?

Opublikowano
  • Autor

wreszcie odebrałem Audika :decayed:

ale śnieg stopniał ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.