Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

siemano :hi:

jade na 20 00 pojezdzic sobie na łyżwach na lodowisko zydków:) pod halą targową.

jak by ktos był chętny to zapraszam.

jezeli jezdzicie lub jezdziliscie kiedys i chcecie sie poruszac to moze bedzie to kolejna zimowa rozrywka w klubie :)

nauczysz mnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

siemano :hi:

jade na 20 00 pojezdzic sobie na łyżwach na lodowisko zydków:) pod halą targową.

jak by ktos był chętny to zapraszam.

jezeli jezdzicie lub jezdziliscie kiedys i chcecie sie poruszac to moze bedzie to kolejna zimowa rozrywka w klubie :)

dobry wieczór wszystkim

lodowisko to fajna sprawa jestem zdecydowanie za jezdze co roku wiec sie pisze na następny raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć evrybady :decayed::hi:[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 22:34_________________________________________________http://www.mototube.pl/film/1388/jazda-na-kole-koparka/[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 22:45_________________________________________________

http://pl.youtube.com/watch?v=t1vDPcXTRIs

Dobry młody :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozi Ty nie podskakuj z tym lodowiskiem i nazewnictwem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello wszystkim[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 09:29_________________________________________________laptop FUJITSU SIEMENS http://www.fujitsu-siemens.com.pl/home/products/notebooks/amilo_li_1705.html

latoptop roczny (użyty dosłownie 6 razy) Dla KLUBOWICZÓW cena 1000pln

Kurde tylko w tej dokładnej specyfikacji jest kilka wariantów i nie wiem które dokładnie mają te Twoje :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 12:14_________________________________________________

siema Ludziska :hi:

Siema mod!! :wink4:[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 12:15_________________________________________________

http://podaj.to/1zzz7 Prze koleś

Celeron 1,6

wifi,lan,modem

dvd-rw ktore nie wypalilo ani jednej plyty, a odtwarzalo raz w zyciu

15,4 szklana matryca

1gb ramu

80gb dysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ale zrypane korki od wczoraj, masakra jakaś :disgust:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 08:47_________________________________________________Robert jak Ty możesz bez tylnej wycieraczki jeździć, ja nie mogę tak wytrzymać :decayed:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 08:47_________________________________________________

siemano :hi:

jade na 20 00 pojezdzic sobie na łyżwach na lodowisko zydków:) pod halą targową.

jak by ktos był chętny to zapraszam.

jezeli jezdzicie lub jezdziliscie kiedys i chcecie sie poruszac to moze bedzie to kolejna zimowa rozrywka w klubie :)

ja bardzo chętny, kiedyś dużo jeździłem, ale nie wiem czy nie zostałbym tam rozpoznany przez jakiś pasiastych półmózgów :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :wink4:

:hi:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 09:18_________________________________________________

:hi: ale zrypane korki od wczoraj, masakra jakaś :disgust:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 08:47_________________________________________________Robert jak Ty możesz bez tylnej wycieraczki jeździć, ja nie mogę tak wytrzymać :decayed:[br]

[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 09:19_________________________________________________tak jak w busie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, faktycznie nie ma co czytać, nikt nic nie pisze. Nawet Pablo spamu nie robi, może chory albo coś :mysli: :mysli: :mysli::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasiastych półmózgów

:bicz:

Witam all :hi:

to jedno z delikatniejszych określeń :kox:

To nie miejsce do tego typu dywagacji :rant:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 11:37_________________________________________________

:hi:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Odezwałbyś się, a nie tu kapeluszem machasz :polew:

kapelusz :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 11:45_________________________________________________Ale mamy dziś nalot ogólnopolski różowych i ukrytych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...